Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:31:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154453 пъти)
 
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 29, 2011, 09:14:24 »

Момичета, стоплихте ми душата направо - мнооого се радвам, че ви има и се вълнувате с мен heart Благодаря ви! give_rose give_rose give_rose

Аз качих малко снимки в галерията ми - не са особено хубави, че нещо вчера нямах светлина, чак днес се светнах, че можех да ползвам за целта една лампа с подвижно рамо на свекърите, ама откъде толкова акъл вчера blum Не съм и снимала на роклята и гърба, но в общи линии е без цип или копчета, само с лента се стяга, прилича много на гърба на роклята на Цввтина. Хубавото е, че лентата е широка и самите илици, в които да се промушва също достатъчно широки и стабилни, изобщо като се стегне ми се струва, че няма да има мърдане smile Та такива неща, не знам дали ще видите нещо на снимките, но роклята е страхотна наистина - колкото повече я гледам, толкова повече й се радвам. Само този кринолин направо ми взе здравето - 1 час съм го сгъвала допреди малко, няма и няма сгъване, накрая се ядосах, увих го в един найлон криво-ляво, стегнах го със скоч и го метнах в един гардероб, защото вече направо ме изкара извън нерви, имах чувството, че с някакво чудовище се боря - аз го сгъвам, то пак се разгъва, пущината blum
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 29, 2011, 10:03:50 »

soulless, честита рокля, наистина си заслужаваше чакането, изглежда много красива и добре ушита smile можеш ли само да споделиш имаш ли воал и др. неща с нея, или е само роклята и този кринолин за какво служи, допълнително ли го слагаш към роклята? Извинявам се, ако назад в темата си го обяснила, но понеже не мога да си го представя и затова питам smile
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 29, 2011, 11:46:13 »

soulless, хайде официално честита ти мечтана рокля! Аз не съм имала съмнение, че финала на историята ще е с хепи енд. Просто нямаше друг избор, при положение че толкова много във форума изпращахме своята съпричастност и стискахме палци  girl_wink
Независимо какви са снимките (а те са си супер), от тях се вижда, че ще бъдеш една много нежна и красива булка  give_rose
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 29, 2011, 13:14:20 »

Ех, момичета, много се радвам, че и на вас ви харесва крайният резултат от цялото това чакане и палцестискане от ваша страна. Ava е права - нямаше да съм толкова доволна сега без вас, за което - огромни благодарности heart

Lawyer, на твоето питане - ами поръчах си от сайта само роклята и кринолинът, воал имам, но още не съм го снимала и той е от Ebay, иначе се опитах да го свържа тематично един вид, воалът е с перлички също като роклята. Иначе за кринолина - ами той се облича първо, той както си видяла, е една в моя случай огромна пола с обръчи, които са гъвкави, за да можеш да се движиш удобно с него. Върху кринолина се слага вече роклята, на която той освен обем придава и форма - в моя случай роклята не стои добре без кринолин, просто се губят именно обема и формата. Обаче е важно преди да се поръча роклята, да се пита или да се мери, ако е в реален магазин, кой кринолин би подхождал на типа рокля, понеже има различни - с по 2-3 обръча, различни като форма, моят например е с 2 обръча, но е един такъв "рунтав" blum, т.е. бухнал, по-различен от повечето кринолини с обръчи, които съм виждала. И така - има един тънък момент с това да свикнеш да ходиш с подобно чудо под роклята, но не мисля, че е невъзможно, по-скоро нямаме изобщо този навик, живеем в друго време, с други дрехи, но затова пък роклите от тип "принцеса" си вървят с кринолина и истината е, че се пренасяш в друго време с подобна рокля и усещането е прекрасно smile
Активен
Flappy
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #169 -: март 29, 2011, 17:48:21 »

soulless, честито и от мен  danceg Bravo danceg!!! Роклята ми изглежда чудесна и съм сигурна, че ще си истинска сияйна принцеса в нея! Страшно се радвам, че всичко мина благополучно и вече можеш да забравиш всички притеснения и тревоги  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 29, 2011, 18:05:01 »

soulless, честита рокляяяя!!!! yahoo yahoo yahoo Bravo И ние наред с теб сме щастливи, че пристигна и е толкова красива! Изглежда ми много добре ушита и е доказателство, че сме напълно прави да "рискуваме" с покупка от интернет!

Аз избрах този търг и смятам да поръчвам вече и моята. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300503225511&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_5304wt_1033 Искаше ми се още днес, но искам да отида в офиса на моя познат, който търгува в ибей и да съм заедно с него, когато поръчвам. В четвъртък обаче заминавам ( За Монакооооооооо!!! yahoo yahoo yahoo), а днес и утре е зает. Все пак обеща да се опита за утре, ако не в понеделник, когато се прибирам първата ми работа е да поръчам роклята! Стискайте палци утре да стане! good
П.П. За воала китайчето ми иска 19 паунда, а за фустите 15. Общо става 124 паунда.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 29, 2011, 18:21:52 »

Тази рокля на снимката, Моникамария е на израелската дизайнерка, Пнина Торней 
която живее в Ню Йорк и цената й е около $ 25000 smile Просто информативно го казвам smile Иначе като гледам цената на китайците и не е за вярване....е то е ясно защото е толкова де smile
« Последна редакция: март 29, 2011, 18:23:24 от tweety bird » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 29, 2011, 18:57:46 »

soulless ,роклята е прекрасна Girl_hide
Monikamaria,и твоята рокля е хубава. Продавача явно е коректен защото има 100% Positive feedback,и от прочетените мнения,хората са доволни от получените рокли.Успех.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 29, 2011, 19:52:10 »

miss™, благодаря!  give_rose Аз го избрах, заради отзивите и защото е топ-селър! Това ми дава някаква гаранция.  smile
tweety bird, знам на кого е роклята. И знам, че е ясно защо е на тази цена. Защото не е с оригиналния лейбъл, защото е с други платове, заради евтината работна ръка, и защото цените са много по-реални от българските! Не е ясно други рокли, шити в България например, защо са с такива цени! girl_wink Да не го водим този разговор за 100тен път в тази тема! give_rose
Активен
olina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #174 -: март 30, 2011, 12:38:33 »

здравейте мацки, помагайте с някой сайт за поръчка на болеро към бяла сватбена  рокля която е без ръкави ,мерси  smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #175 -: март 30, 2011, 14:12:48 »

soulless, честито!!   yahoo lol)) Много се радвам за теб, аз се бях малко позагубила от форума, обаче често се сещах за теб и си викам трябва да проверя на soulless дали не и е пристигнала роклята вече.. lol) Много е хубава  Bravo и по нищо не отстъпва на марковите в магазините, поне тези в БГ. Пожелавам ти да си най-красивата и щастлива булка с тази прекрасна рокля  give_rose

Monikamaria, много е хубава и твоята, стискам палци и успех, дано всичко с поръчката мине безпроблемно smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 30, 2011, 19:22:15 »

olina http://shop.ebay.de/i.html?rt=nc&LH_BIN=1&_nkw=Bolero+Weiss&_trksid=p3286.c0.m301
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #177 -: април 01, 2011, 00:17:49 »

Ето още някакви, но за по-хладни дни http://www.perditasweddingshoes.co.uk/category.asp?code=52&page=1&showall=1&CatName=Brides%20Beautiful%20Real%20Feather%20Boleros%20&%20Wraps.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 05, 2011, 15:39:00 »

Момичета, поръчах си роклята! Вчера едва ли не от летището това ми беше първата работа! yahoo danceg yahoo danceg Платих я и сега чакам мейл относно доуточняване на воали, фусти, шлейфове и т.н. Поръчах си готов размер 12 и се надявам да дойде по-бързо!!!!!!!  god
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 05, 2011, 16:58:40 »

A, честито. Остава ли вариантът, който ни показа?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines