Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 01:14:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154585 пъти)
 
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 08, 2011, 23:02:02 »

Момичета, и аз се нареждам в тази тема. Не, няма да се женя пак  tease
За моята сватба така и не се осмелих да си поръчам рокля - хем китайци, хем не мога да я видя - та не ми стигна куражът, но сега ми е излязъл повод - брат ми толкова се е впечатлил от това шоу, сватбата, че се престраши да се зажени  good И май-май, точно година след моята сватба, ще участвам в същото представление, но с поддържаща роля  Wink (още не казват конкретна дата, но споменаха, че за към края на август се гласят).
И мисля да си избера някой от по-семплите модели на сайта и да се изтипосам пак в булчинска рокля, но в друг цвят. И така да си "начеша крастата".
Ееех, как ми липсват дните от миналата пролет, когато си избирах моята рокля, как ви се радвам, само ако знаете...
П.С. И да знаете, сватбите са заразни, внимавайте за гостите си. От нашата резултатът е: девойката, която хвана букета, се сгоди; една от хранените с торта двойки ще вдига сватба; още една двойка се престраши (младежът каза, че толкова му харесала сватбата, че решил, че му е дошъл момента и на него). А, да, и едно бебе имаме, заченато същата нощ, с помощта на татковата ракия и любовното настроение. smile
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #61 -: март 09, 2011, 00:05:50 »

roxanne , Ехеее, една сватба, а толкова много съдби променя smile. Много ми стана мило, като ти прочетох поста.
soulless, за твоята рокля мисля вече от една седмица и всеки ден влизам с надеждата да има новини около нея. Направо нямам търпение вече smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 09, 2011, 14:13:23 »

_Ava_, Posum, Flappy, Evelina, не знаете как успяхте да ме разчувствате - огромно благодаря, че съпреживявате моите емоции heart heart heart, успяхте да ме трогнете! Дано наистина дойде най-после роклята ми, нямам търпение да ви се похваля (дано!) и след като Цветина повлече крак, и аз да ви постимулирам да сте смели с поръчките blum

Roxanne, наистина емоциите покрай избора на роклята са мнооого вълнуващи, понякога направо се питам как ли ще се чувствам след година, когато изчезне това голямо вълнение, очакване, нетърпение...
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 09, 2011, 22:27:50 »

soulless, за колко време ти пратиха сметката по ПП?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 09, 2011, 22:33:15 »

Имаш предвид потвърдителният мейл, че плащането е минало? В рамките на няколко минути smile Или?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 09, 2011, 23:15:16 »

Kolko вр им отне да ти пратят сметката в ПП след като направи поръчка?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 09, 2011, 23:23:38 »

Няма каква сметка да ти пращат в Пейпал - просто след като избереш роклята, посочиш име, адрес, телефон и каква доставка избираш, ти дават три опции за плащане (Пейпал, Уестърн Юниън и някакво ТТ, което не знам какво е), съответно ти избираш Пейпал, влизаш си с името и паролата в Пейпал акаунта, плащаш си сумичката и поръчката ти е завършена. Това е, т.е. няма опция да поръчаш и след това да платиш през Пейпал, самото плащане е необходимо условие, за да поръчаш. Дано съм го обяснила разбираемо smile
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 10, 2011, 12:49:01 »

Здравейте отново! Аз се позагубих малко, че само я кръстосвам таз Европа: Германия- България и обратно  tease като луда.
soulless ти каква поръчка си направила стандартна (20 дни) или тази по-кратката. Защото така като гледам ако е по-кратката май скоро трябва да ни покажеш роклята  yahoo  give_rose
Активен
silikonka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 10, 2011, 13:00:14 »

Здравейте,аз съм нова тук !
Много искам да си поръчам рокля по нета,но ме притеснява много дали ще харесам роклята след като ми донесат! Не се ли притеснявате че няма да е такава каквато си харесала на картинката? Има ли опция за връщане на роклята ако не я харесаме? Трябва ли да има основателна причина при връщането на роклята или просто това че ни харесва е основателна причина ?  Кога се заплаща самата поръчка?  Колко време се чака ? Нищо не ми е ясно за това моля за малко помощ...
Мерси предварително !
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 10, 2011, 13:10:19 »

silikonka проêти малко по-назад, а защо не и първа част на темата  give_rose . Доста коментари и мнения има и мисля, че ще ти помогнат  blum
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 10, 2011, 23:45:40 »

soulless ти каква поръчка си направила стандартна (20 дни) или тази по-кратката. Защото така като гледам ако е по-кратката май скоро трябва да ни покажеш роклята  yahoo  give_rose

Цвети, ами за Бг има само една опция за доставка - с DHL, т.е. бърза Wink Проблемът идва от това, че китайците шият ли шият роклята ми и съответно още не е завършена, та дано доживея момента и да ми я изпратят. При теб, когато изпратиха роклята, пратиха ли ти мейл както пишат в условията за поръчка и промени ли се статусът на поръчката? При мен все си стои на processing...
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 11, 2011, 09:45:21 »

soulless , мила, забравих да ти кажа да не гледаш това "processing", което го пише. То просто така си стои там. Те може да са я пратили вече и пак да ти го пише това. Аз от два месеца и половина я имам роклята и като си вляза в акаунта пак същия статус  funnytooth . Всичко ще бъде наред, просто в скоро време очаквай изненада  yahoo  danceg
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 11, 2011, 10:26:00 »

На мен ми писаха, че тр да платя още веднъж тези $29 за бърза доставка. beating
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 11, 2011, 11:54:44 »

На мен ми писаха, че тр да платя още веднъж тези $29 за бърза доставка. beating

Как така "още веднъж" ? Нали си правиш плащането те получават парите и почват да шият роклята  diablo .
Активен
happybride
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #74 -: март 11, 2011, 12:37:27 »

Здравейте момичета,

имате още един съмишленик в клуба..отдавна мисля за тази опция и днес се натъкнах на форума.

Точно навреме, защото мисля да поръчам тази неделя, още повече се мотивирах от факта, че всички гледат доста консервативно на тази идея. angry

Иска ми се да кажа, абе хора 200- 300 лв, какво му плащате.
Повечето сайтове на бълг. сватбени салони са толкова постни, че нямам думи и то за скромната сума от около 1000 лв. И аз съм решила да рускувам!

чакам и аз отзиви за вече поръчаната рокля.
Аз съм си харесала една рокля от е-бей, но сега няма как да ви пратя линк!

И аз оттук нататък ставам активна в писането!!

Ако имам пронлемчета ще пиша за хелп!!:) Bravo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines