Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 01:23:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154599 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 23, 2011, 11:22:47 »

здравейте и от мен ,
аз също си поръчах роклята по-интернет ,доставиха ми я по-куриер,цената и беше само 200 лв. и съм супер доволна!Видях я на снимки ,говорихме за размера и хоп на следващият ден ми я пратиха!Стана ми идеално danceg Отгоре на всичко ми направиха подарък обувки към нея.Оказа се ,че реалната и цена е била 800 лв. била е изложена в булчински магазин ,който в последствие е затворил и бяха останали 4 бройки smile


* 10.jpg (49.89 KB, 533x800 - видяно 376 пъти.)
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 23, 2011, 15:21:58 »

Значи ,както казах роклята беше останала от магазин ,който са затворили ,мога да дам e-maila на момичето ,но не знам какво и е останало ,защото имаше само 4 бройки .. blum Но ако някой извяви желание [email protected] нека да и пише lol
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #47 -: февруари 23, 2011, 15:22:10 »

soulless, роклята ти е мечтания от мен вид!!! Приказна е, стискам палци всичко да е наред с доставката и ако е така - аз ще съм следващата поръчала  yahoo
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 23, 2011, 15:25:52 »

Доставиха ми я по -куриер от Банско ,там се е намирал магазина Wink Ако мога да помогна с нещо и някой има нужда от информация нека ми пише в лични Curtsey
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 23, 2011, 15:34:20 »

Panteryx, роклята ти е съвършена, страхотен стилен модел! И е на повече от добра цена, имаш голям късмет smile

_Аva_,Once upon a time, дано всичко бъде наред с моята рокля наистина! По 100 пъти на ден проверявам статуса на поръчката в сайта, голямо съм ку-ку, все едно хората ще ми я ушият и изпратят за 1 ден blum Но просто наистина нямам търпение и дано, дано и на живо е толкова красива и ми е точно smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 23, 2011, 16:01:21 »

Страхотна е ,много нежна smile  blush аз също си мислих за такава рокля без презрамки ,но съм с голям бюст и се опасявам ,че няма да ми е много удобно ,през цялата сватба да я повдигам да не ми изкачат джаджите funnytooth
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 25, 2011, 10:31:10 »

Monikamaria, какво стана с твоята рокля? Поръча ли я вече? С нетърпение чакам да видя снимките на този приказен модел рокля!!!  give_rose
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 25, 2011, 16:09:42 »

panteryx, роклята е страхотна!!! Bravo И наистина си извадила страхотен късмет! shok
П.П. Offtopic и ти самата си много хубава! smile

Благодаря ти мила ,но момичето на снимката не съм аз ,това е някакъв модел с облечената рокля ,преди аз да я купя  give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 25, 2011, 22:13:20 »

cvetina84, не съм още, мила! sad А така ми се иска. cray Въпреки, че е около 300лв. с воала и фустите, малко ни е трудно сега.  (Извинявам се за:offtopic: give_rose ) За около 300 $ поръчвах едни неща (обувки, бижута, чанта), такса за университет платих, милото заминава за 1 месец, абе 100 неща изникнаха.. А искам възможно най-скоро да я поръчам, първо защото нямам търпение, второ защото се притеснявам да не стане гаф с поръчката нещо. insane
panteryxblush извинявай за объркването. Но със сигурност и ти си хубава като момичето на снимката.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 26, 2011, 19:03:46 »


panteryxblush извинявай за объркването. Но със сигурност и ти си хубава като момичето на снимката.
[/quote]

Благодаря за компиментите  kiss
Активен
Flappy
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #55 -: март 08, 2011, 20:23:49 »

Здравейте, момичета и честит празник! Flower
http://www.beautifulbridaldress.com/index.php/wedding-dresses.html
На този сайт има невероятно красиви рокли на впечатляващо ниски цени. Чудя се дали някой се е престрашавал да си поръча рокля по интернет. Ако няка има опит в това моля да ми сподели smile Благодаря!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 08, 2011, 22:17:25 »

Flappy, Cvetina84 беше "виновницата" blum да се зарибим много момичета по сайта, който те е впечатлил - нейната рокля е поръчана оттам, тя я е получила за 16 дни и можеш да видиш снимки в галерията й. Аз също си поръчах моята рокля от този сайт на 21.02., но в момента тече великото китайско шиене - днес, вече малко притеснена, че няма новини покрай моята рокля, се свързах с китайците, които светкавично ми отговориха, че роклята ми още се шие. Да вземат вече да я завършват, нямам никакво търпение да си я видя, пипна и меря blush Като дойде, ще споделя мнооого впечатления и дано са с положителен знак smile
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 08, 2011, 22:28:23 »

Soulless , точно днес си мислех за теб и твоята рокля и влизайки тук, виждам, че има следа от теб! Да знаеш, че и аз стискам палци и се вълнувам наравно с теб и вече нямам търпение да видя резултата, като съм сигурна, че впечатленията ще са с положителен знак!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 08, 2011, 22:37:18 »

Здравейте, момичета и честит празник! Flower
http://www.beautifulbridaldress.com/index.php/wedding-dresses.html
На този сайт има невероятно красиви рокли на впечатляващо ниски цени. Чудя се дали някой се е престрашавал да си поръча рокля по интернет. Ако няка има опит в това моля да ми сподели smile Благодаря!
Ако си беше направила труда да прочетеш няколко страници назад, щеше да разбереш в големи подборности обсъждането на сайта, а вероятно щеше да намериш отговори на въпросите, които те вълнуват.
Няма защо!!!

Соулес, вълнувам се наравно с теб!
Активен
Flappy
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #59 -: март 08, 2011, 22:54:18 »

Момичета, до днес не ми беше хрумвало да си поръчам рокля по интернет,случайно попаднах на сайта, впечатлих се и реших да попитам, като постнах в друга тема без да знам, че има такава и модераторът ме е пренасочил(благодаря smile ) По тази причина поста ми е толкова неадекватен,вече прочетох назад и съм "в час".
Soulless, много ти благодаря за изчерпателната информация give_rose . Силно ти стискам палци да получиш скоро най-прекрасната рокля и нямам търпние да споделиш,надявам се само суперлативи.   Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines