Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:34:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154177 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 08, 2011, 21:52:57 »

cherry_dream, роклята наистна изглежда много хубава, макар и да си ни показала доста малко от нея give_rose Браво на теб! Поздравления за смелостта и търпението! Аз за сега се отказах от интернет покупка на роклята, а и в петък ще ходя до Асеновград girl_wink Все пак това ми е останало като резервен вариант и ще видим какво ще стане след 10.06. Girl_hide

Мониии, нямам търпение да ти честитя и твоята рокля! tease tease tease
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 08, 2011, 22:02:23 »

Pink_panter, не искам да давам предварително мнение, защото не съм я видяла на живо. От снимките трудно може да прецени човек, а и сестра ми се е снимала без кринолин, защото той е при мен  pardon
До колкото мога да съдя от това, което тя ми прати днес, роклята не е от много лъскавите, на което държах. Бюстието не е на 100% същото, има малка разлика, но пък това много ми харесва, тъй че не ми е проблем  danceg
Тя каза, че шлейфа бил дълъг, ама аз забравих да питам дали има опция да се закача  Girl_hide
Още има бродерии по полата, но щом на нея са й харесали съм ок, защото тя харесва много изчистени неща.  
Може да й кажа да ми прати още снимки, защото и аз самата не мога да добия хубава представа.

Като заключение мога да кажа, че не съм имала проблеми, доволна съм, китаеца ми беше разбран, а доставката (наистина съм учудена тук) 5 дни и не е беше обмитявана допълнително. Май не ме е излъгал, че са му нужни още пари, но пък поне я прати. Като я видя обещавам много снимки и коментар. Недостатък е, че сега не съм пробвала 100 рокли, както винаги съм мислела. Но пък като обикалям за шаферски мисля да се поправя  blush

Мони, много се радвам и че твоята рокля идва. Ти наистина премина през 1000 неволи. Надявам се всичко да е наред утре и да покажеш поне ти много снимки. Чакам с нетърпение, защото съм любопитна, роклята ти е изключително красива и се надявам всичко да е наред  yea yea

Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юни 09, 2011, 09:31:42 »

Чериииии, толкова се радвам за роклята!  Bravo Дано да е точно такава, какво си си я мечтала и да ах-неш като си я видиш на живо!  give_rose
Момичетаа, днес очакваме още една дългоочаквана рокля!  yahoo Моникамария, с нетърпение чакаме да се отчетеш за роклята и да ни зарадваш всички с добри  новини!  danceg ( Offtopic ставам сутринта и преди още да съм си изпила кафето, викам на милото "Милоо, давай компютъра, че чакаме една рокля днес!"  crazy
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 09, 2011, 11:03:57 »

pink_panthersarcastic не само, че ми стана мило като прочетох, но и ме разсмя! Какво по-хубаво!
Соуллес, Веси, Чери, kiss2 kiss2 kiss2
Та така, роклята пристигна!!! yahoo Въпреки, че до 5 часа четох, в 9 вече бях в очакване да се обадят. Пристигна едно мааалко пакетче! Как се е събрало всичко вътре - не знам! Лошото е, че цветът не е същия - чисто шампанско си е, почти бяло. Не е толкова зле и мисля, че се съчетава с обувките. Има много хубави бродерии (което ме притесняваше), дантелата отпред е малко кофти, но мога лесно да я сменя. Не са сложили отзад връзки, а цип и отстрани ми е мааалко широка. Ще я занеса на шивач и ще я оправят. Иначе ми хареса - с чисто сърце го казвам. Тук-таме ще се пипне (има и едни рози на презрамките, които на 100% ще ги махна) и като се преживее цвета - става! Е, не е точно същата, но като изключим това, което ви описах, е всъщност като на снимката. Някои малки детайли, които ме притесняваха най-много, всъщност са много добре направени! И в края на краищата няма да се купува друга рокля! Довечера ви обещавам подробни снимки, че сега боядисваме и няма как.
И да знаете вашето палце-стискане е една от причините да дойде, затова ви благодаря! give_rose
« Последна редакция: юни 09, 2011, 11:05:50 от Monikamaria » Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #349 -: юни 09, 2011, 15:56:50 »

cherry_dream , бюстието на роклята е супер  yahoo. Честито още веднъж. Много се радвам за теб. И аз се включвам в клуба на нахалните и искам още снимки  blum

Monikamaria, честита рокля и на теб.  Bravo
След толкова много трудности ти заслужаваше да получиш мечтаната рокля! За цвета въобще не съжалявай - аз съм на мнение, че нюансите на бяло за сватбени рокли - шампанско, слонова кост, черупка на яйце и всякаквите му там разновидности, който съм срещала си личат, само когато се сложат на фона на снежно бяло. Сигурна съм, че разлика от няколко нюанса е толкова незначителна и никой не би я забелязал. С нетърпение ще чакам снимки на този величествен модел. Така се радвам, че и твоята интернет-сватбена сага приключи smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 09, 2011, 18:09:29 »

Мониии, от мен едно голямо ЧЕСТИТО!!! Bravo Bravo Bravo Bravo Знаех си,че всичко ще е наред, много се вълнувах и аз покрай твоята рокля и сега когато пристигна и ти харесва, да си призная и на мен ми олекна някакси give_rose give_rose С не търпение очаквам да видя снимките, а колкото  до цвета - и аз като Evalina мисля,че това едва ли ще се забележи от някой, единствено ти ще знаеш,че не като на снимката, но щом ти харесва  - това е най-важното! girl_wink girl_wink
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #351 -: юни 09, 2011, 18:58:39 »

Още повече, че на мен бяла рокля ми стои ужасно, а шампанското ми "лепва" - никога не съм предполагала, че е така. Като разглеждам роклите в магазините, белите не ми харесват изобщо - простеят ми, стоят ми като мушама за маса  blush Лично мнение, разбира се.
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #352 -: юни 09, 2011, 21:44:33 »

Честити ви рокли момичета! Много се радвам yahoo yahoo yahoo


Вчера писах на моя китаец, че искам да си сменя цвета на роклята от ivori на бял. Притесних се, че ще стане много жълта, но той днес ми отговори, че роклята е почти готова. Bravo Ние имаме уговорка, че ще пристигне до 30.06  (а и платих допълнително). Дано всичко е наред.

Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юни 09, 2011, 22:01:17 »

kami2004, стискаме палци!!! good
Момичета, има снимки в галерията! Извинявам се за бъркотията, но правим ремонт и всичко е натрупано в една стая! blush
Сами ще видите, че дантелата отпред на полата е много гадна!  bad Сега ще търсим с майка ми друга. Презрамките също изчезват! Ужасни са с тези розички. Ще направим нови. Трябва и да се сложи цип отзад, да се коригира и коланчето. Абе, доста поправки ще има!  pardon Само ми трябва шивачка. Вие какво мислите? smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 09, 2011, 22:12:13 »

Ееее, страхотна е!  Много ми хареса и материята също изглежда много добре!  Bravo Айде честито и със здраве да си я носиш!  danceg Много се радвам, че толкова красива рокля се получи, браво на сръчните китайчета!
Сега разглеждах снимките и гледам, че доста добре ти пасва, направо ти е като излята. Така ли е наистина или от снимките така се вижда. Кажи ми и дължината как е, моля те. Извинявам се за въпросите, ама нали и аз го обмислям този вариант ...
« Последна редакция: юни 09, 2011, 22:16:14 от pink_panther » Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 09, 2011, 22:17:40 »

kami2004, стискаме палци!!! good
Момичета, има снимки в галерията! Извинявам се за бъркотията, но правим ремонт и всичко е натрупано в една стая! blush
Сами ще видите, че дантелата отпред на полата е много гадна!  bad Сега ще търсим с майка ми друга. Презрамките също изчезват! Ужасни са с тези розички. Ще направим нови. Трябва и да се сложи цип отзад, да се коригира и коланчето. Абе, доста поправки ще има!  pardon Само ми трябва шивачка. Вие какво мислите? smile

Аз също мисля, че трябва да смените дантелата отпред. Иначе за презрамките виж, че и на модела са паднали. Wink Но според мен оставете розичките на презрамките, в това им е чара, просто ако може би има начин само да се пристегнат, за да не те дразни, ако са паднали.  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юни 09, 2011, 22:31:33 »

Princess_of_the_Dawngood дантелата изчезва със 100%това сигурност!!!!! Това просто е задължително! А розите по презрамките - също. Те не са паднали по принцип, аз просто съм ги свалила, защото пробвах как стои без тях.  smile Но самите рози са залепени със силикон!  crazy Егати! Иначе като ги сваля, може да ги добавя на полата при другите рози, защото са ми малко редички.  smile
pink_panther, платът наистина е много хубав.  good И пада тежко! А се опасявах, че няма да е! Относно размерите ми е добре. Леко ми зее отстрани, на височината на бюста. Но отзад нали ще сложа връзки и мисля, че ще се коригира. Това е единственото мини-кусурче по отношение на размерите. Иначе са се справили! А и дължината ми е супер! Което също ме притесняваше, защото съм 170см. висока и съм малко над техните стандарти.
Но като цяло съм доволна! Мисля, че рискът е оправдан! При мен имаше малко ядове, но ето че при другите момичета нямаше никакви! smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юни 09, 2011, 22:43:18 »

На мен роклята също много ми харесва good good (като изключим дантелата де  nea nea), но честно да ти кажа, презрамките много ми харесват pleasantry Аз още на оригиналната снимка много ги бях харесала,но все пак - ти си  преценявай най-добре. Ако са ти бедни розите отпред, според мен би могла да си купиш от някъде такива и шивачката да ти ги пришие, а защо не  и тя самата да не ти ги направи girl_wink предполагам,че може crazy crazy Колкото до цвета - много е хубав! Много е нежен и определено като цяло много добре са се справили и наистина беше оправдан риска, въпреки нервите. Аз сега се за мислих crazy crazy crazy колко ли би струвала тази рокля тук  в България? Сигурно 3 пъти повече......поне!  Oh my ... Oh my ... А и да не забравяме, че не се знае какво щяха да ти ушият накрая blush
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 09, 2011, 23:16:11 »

Поздравления  Bravo Bravo Bravo
Наистина са я нагласили роклята, няма спор. А и на теб ти седи уникално. Много ми харесва, дано и ти си харесваш  danceg danceg danceg

Активен
aneliaivanova86
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #359 -: юни 10, 2011, 10:03:27 »

Честито smile Аз пък съм традиционалистка и не бих си поръчала булчинската рокля по интернет. Само като се замисля, колко приготовления ще са покрай една сватба и какъв ужас ще бъде ако се наложи да си връщам роклята обратно crazy Ще се притеснявам дори и за новата, която вече би трябвало да ми е по мярка...
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines