Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 05:21:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154225 пъти)
 
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 01, 2011, 21:41:15 »

Китаеца ми е писал днес, че я е пратил  danceg danceg danceg
Нямам търпение да се прибера и да я видя  danceg

Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 02, 2011, 09:28:04 »

Момичета, аз все още се лутам с решенията как да си взема рокля... и се колебая дали да я поръчвам от нета, абе..... голяма съм шматка, но все пак по темата... ето тази рокличка съм харесала (и като цена !!!)

http://www.dinodirect.com/wedding-dress-gown-women-ball-strapless-sleeveless.html

Вие как мислите да рискувам... (набързо видях, че отзивите май не са много добри за зайта. Имам предвид самата доставка....), та ако някой има feedback за този сайт, ще съм благодарна за информация
Активен
nhristova
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 02, 2011, 09:32:23 »

Аз те съветвам от този сайт да не поръчваш. Отзивите са меко казано лоши. Отвори им форума и пусни едно търсене за wedding dress. От написаното там се вижда, че са единици тези, които са си получили поръчаното, но масовия случай е на такива, при които няма и помен от доставка.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 02, 2011, 09:55:09 »

Моя китаец ми е писал тази сутрин, че иска да му платя още 30 долара за доставка, понеже България била много далече. А аз вече съм платила 20  girl_impossible Писах му, че няма да плащам нищо повече. Ако не ми прати роклята пускам диспут и си взимам парите. Мога да чакам до 16-17 юни, тъй че има време.
Не знам как да процедирам, друг път пак съм получавала пратки от Китай, мисля си, че китаеца спекулира, защото иска да изкара повече пари.
Вие как мислите, основателно ли е да ми иска още 30, при положение, че това си е стандартна доставка?

Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #304 -: юни 02, 2011, 10:15:37 »

Още 30 долара са доста! Според мен недей да плащаш. Все пак още даже не си видяла роклята, а и я купуваш от ибей, за да ти излезе по-евтино в крайна сметка. Мисля, че добре си постъпила като си му казала, че няма да му пратиш повече пари. 
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #305 -: юни 02, 2011, 10:32:49 »

Нали, когато си поръчала роклята ти е излязла една обща цена, с включена доставка? Аз съм поръчвала от е-бей преди доста време и май беше така. Няма право да ти иска допълнително пари, ако си получила писмо по ел. поща с общата цена. И аз мисля, че добре си постъпила, като си му отказала. Не му позволявай да те изнудва  beating
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 02, 2011, 10:47:56 »

Да, крайната оферта беше 179 за роклята и 20 за доставка.
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=150593767781&si=T%252BeXKw28BTQsR%252BvkV4mQMnnxpok%253D&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT#ht_4626wt_1139

Така си пише, толкова и платих - 199. Но в никакъв случай няма да му плащам още 30. Ще обиколя в България и все ще намеря нещо. Сега само чакам да видя какво ще ми отговори.

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 02, 2011, 10:50:54 »

Няма право да ти иска 30$,то няма право и 1$ да ти иска след като ясно е казал каква е цената на доставката и ти си се съгласила и си я заплатила.
А това,че България е далече  ROFL , ако откаже да ти я прати пусни веднага диспут в PayPal и им напиши какво ти е казал ,ако пак запее песента с доставката ескалирай диспута.
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #308 -: юни 02, 2011, 13:13:48 »

Аз преди да платя се договорихме с китаеца за роклята, кринолина, воала и доставката, като допълнително към фактирата за роклята той добави останалата сума. В договорката влиза, че ше получа роклята до 30.06.2011.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 02, 2011, 21:22:36 »

Когато на настройките по пращането избереш България и му дадеш да ти покаже цена, показва 20$. Това е официалната му цена, и няма какво да ти играе номера. Поръчката на рокля от някъде е ДОГОВОР, който е с определени условия ( от продавача - поставени така, че човек да може да се информира). Купувача приема условията, това значи договора е сключен по тези условия. Няма какво да ти спекулира сега- нарушава собственият си договор! Можеш да му го пишеш,  и да не ти се прави много на итересен  smile crazy
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юни 03, 2011, 23:55:35 »

Днес ми е отговорил, че щом не искам да доплатя 30 долара ще ми я прати по стандартната поща  crazy Явно всичко е било "ако мине номера". Както и да е, определено ми направи лошо впечатление, следователно след няколко дни ще отворя диспут, за да си имам алтернатива  smile
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #311 -: юни 04, 2011, 09:19:02 »

cherry_dream, не се затормозавяй с негатовни емоции заради този жълтурко (иначе си пусни диспут естествено, за да си "изпипаш" нещата  Wink ). Радвай се, че скоро ще си получиш роклята. Ще чакаме снимки smile
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 04, 2011, 12:10:03 »

Снимки ще качвам като се прибера, че я получавам в България. Но и да ви кажа честно, не мисля, че ще дойде преди това.
Днес ми е писал, че я е пуснал, но било национален празник в Китай и нямало как да ми даде тракинг номер.
Определено има нещо гнило, за това чакам да се минат още няколко дни и пускам диспут, искам да си имам някаква сигурност. За това ще помоля някое момиче, какво точно се прави, защото до сега никога не ми се е налагало да пускам диспут и съм малко невежа в това отношение  Girl_hide

Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 05, 2011, 03:40:58 »

cherry_dream, диспут пусни със сигурност, НО изчакай да се увериш, че я е пратил!
Иначе аз най-голямата защитничка на ибей го изядох най-голям! Извинете много, момичета, но просто не мога да се изразя по-меко! girl_impossible Отрязаха ме с парите и това е! Диспутът го спечели китайчето! Представете си! Обяснението е, че моят "айтем" не влизал в програмата за защита на купувачите! Трети имейл пиша с въпрос "защо?", но не ми дават точно обяснение! Предполагам, че е защото написах, че си искам и парите за воала, който реално е купен нелегално и това автоматично ме прецака! Другият вариант да стане така е, защото роклята ми е в графата customised. И така... Иначе тракинг номерът, който имам вече, е някакъв странен и получавам данни единствено в системата GLS. Незнайно защо роклята ми до скоро беше във Великобритания, в момента е в Германия!  huhhuh.gif Но поне се уверих, че нещо пътува и тежи 2.52кг. И това е всичко около моята одисея.
Да ви кажа вече се колебая дали бих препоръчала такава покупка. Но от друга страна, това че с мен така се е получило, не значи, че и с другите ще стане!
cherry_dream, съвет от мен - не допускай да те мотае с номера! Твоят китаец поне разбира английски и не може да се оправдае! На мен 100 оправдания ми изръси и на края се вписа в системата, че е изпратил поръчката 2 седмици след като ми беше казал, че го е направил!
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #314 -: юни 05, 2011, 11:23:46 »

Monikamaria, много съжалявам, че така се е получило! Дано поне роклята дойде и е такава каквато искаше... Аз мисля, че ако ще се поръчва от Китай е най-добре да се намери някой който разбира английски и праща снимки на роклята по време на процеса на работа. Все пак роклите на повечето дизайнери така и така се правят там, така че няма причина качеството да е лошо, но както навсякъде има и иазмамници...
Между другото момичета, не че искам да правя на някой забележка, но мисля, че е малко грубо да ги наричаме жълтурковци и разни други определения. Знам какво е в чужбина да говорят лошо за българи по този начин, само защото някой си им е направил лошо впечатление и никак не е приятно. Представям си да чете някое момиче чийто родители са от Китай тук как ще се почувства като види...
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines