Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:55:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 146110 пъти)
 
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #15 -: февруари 15, 2011, 19:59:28 »

DHL е добър избор за доставчик, трябва да се обяви малка сума-15-20 $ и пристига до вратата ви с куриер. Имайте предвид, че е в един плик събрано всичко, да не се изненадате. В някои сайтове има поръчка по ваш размер, обърнете внимание да превърнете всичко от см. в съответните изисквани мерки. Успех!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 15, 2011, 20:56:57 »

Raqraq, благодаря ти много за информацията за DHL - аз мисля да ползвам именно тях и инфото ти ми е от полза give_rose
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #17 -: февруари 16, 2011, 08:48:02 »

ох ама защо продължавате да мажете..
когато има обявена стойност с DHL на митницата ще ви искат доказателство за плащането и като ви видят колко ви е доставката и на нея ще платите данъци. необлагаемата стойност е 15 евро (мисля) и всичко над нея се таксува. а като видят булчинска рокля в митницата, за 10-20$ знаете ли колко ще ви се зарадва служителя там? преди месец минах по този път, само че с друга стока.. или подарък или се подгответе за плащане.
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #18 -: февруари 17, 2011, 18:55:47 »

Аз тези дни все повече гледам роклите в www.tiffanysbridal.com  Имат много рокли модел на Проновиас, дори от последната колекция, а аз съм влюбена в тях! Няколко пъти им писах с разни въпроси и ми беше отговряно или на същия ден или на следващия.Много се замислям за тях ........
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 17, 2011, 22:24:08 »

ох ама защо продължавате да мажете..
когато има обявена стойност с DHL на митницата ще ви искат доказателство за плащането и като ви видят колко ви е доставката и на нея ще платите данъци. необлагаемата стойност е 15 евро (мисля) и всичко над нея се таксува. а като видят булчинска рокля в митницата, за 10-20$ знаете ли колко ще ви се зарадва служителя там? преди месец минах по този път, само че с друга стока.. или подарък или се подгответе за плащане.

Права си! Аз ще настоявам китайците да ми пишат единствено gift на пратката, въпросът е да не се обявява стойност на този "подарък", защото вече съм получавала парфюм от Щатите, на който въпреки че беше написано, че е gift, имаше и обявена стойност и... платих таксичките, нямаше отърване. Надявам се изпращачът да може да посочи, че стоката е подарък, без да е длъжен да пише стойност.
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #20 -: февруари 18, 2011, 03:18:45 »

Denitsa_Holland , май нещо не мога да се ориентирам в тои сайт, който казваш, че разглеждаш. Там има ли модели с цени, който можеш да си поръчаш? Понеже, като отида на Photo Galery на мен ми излизат само разни миниатюрни снимки с не дотам хубаво качество от някакво ревю. Ти къде разглеждаш роклите им на този сайт? 
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #21 -: февруари 18, 2011, 10:51:47 »

Evalina добре,че попита ,че погледнах. Това не е сайта. И тук има разни неща, но не е той. Техните адреси много си приличат и аз правя по няколко пъти грешка.  http://www.tiffanybridals.com/   това е! Ако кликнеш на Vintage Wedding Dresses има много рокли на Проновиас. Също има и на нови продукти много. Приятно разглеждане!

Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #22 -: февруари 18, 2011, 19:57:34 »

аз намерих там моята рокля..и цената е добра.. писах им и след 10-ина  минути ми отговориха.. после поисках снимка, ама нямали точно на моята и ми пратиха други..роклите изглеждат добре ..та много сериозно се замислям дали да не поръчам ..
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #23 -: февруари 18, 2011, 23:45:51 »

ооо, да, зная го този сайт. Аз самата го бях публикувала в предната тема, като питах дали някой е поръчвал от там, но се оказа, че няма такива smile.
Има невероятни модели, дано и да ги правят като на картинката... Момичета, мога ли да ви помоля за една услуга, по-скоро за две:
1. Можете ли да ми пратите на е-мейл снимки, който са ви изпратили от този сайт на шити от тях булчински рокли: [email protected]
2. Понеже напоследък започнах да уча английски и не ми е много силен  blush, кажете ми как на английски им искате тяхна снимка на даден модел?
Много мерси предварирелно  give_rose
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #24 -: февруари 19, 2011, 18:10:41 »

Да ви питам дали имате и впечатления от още един сайт: http://www.buyer100.com/.
На линка по-долу има имитации на рокли, които на мен поне ми се струват доста сполучливи:
http://www.buyer100.com/pages.php?pageid=35

Честно да ви кажа, направо ми писна с тези сайтове, цялата кореспонденция (пълна с недомлъвки) и размяната на снимки... Толкова ли е трудно да си публикуват техните модели, а не някакви дизайнерски рокли, обработени с фотошоп.  nea
« Последна редакция: февруари 19, 2011, 18:15:56 от Evalina » Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #25 -: февруари 19, 2011, 19:12:11 »

Евалина, не ми харесва единствено факта, че не приемат плащане с пейпал. Аз не бих се доверила.
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #26 -: февруари 19, 2011, 19:34:37 »

karamelche_ , би ли споделила какви са предимствата на плащането с PayPal? Има някаква допълнителна сигурност, че няма да те излъжат ли?

И без да искам да нахалствам, но какво стана със снимките..  Blush
« Последна редакция: февруари 19, 2011, 19:38:25 от Evalina » Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #27 -: февруари 19, 2011, 19:49:30 »

нямам време да ги смаля сега, иначе да с пейпал има 100% сигурност, че ще ти върнат парите.. поне аз им вярвам на 100%.
Оказа се, че роклята която искам.. я имат 2 фирми .. има модел и на Проновиас и на Анаис Брайдъл.. ама като, че ли на Анаис повече ми харесва като изработка .. а в тези сайтове намерих на Проновиас.
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #28 -: февруари 19, 2011, 23:48:31 »

В кой сайт не приемат заплащане чрез пей-пал?
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #29 -: февруари 20, 2011, 15:14:10 »

Denitsa_Holland, в сайта, който съм постнала по-горе: buyer100.com
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines