Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 17:46:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 145713 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: февруари 13, 2011, 15:20:28 »

Да си купим булченска рокля по интернет - 1 част е ТУК
« Последна редакция: май 19, 2011, 19:45:23 от admin » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 13, 2011, 15:57:41 »

Няма ли да ти излезне по-евтино ако я коригираш в Холандия или в България?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 13, 2011, 16:34:23 »

Момичета, цялото това тяхно "може/не може" ми звучи ужасно. girl_impossible Ето, затова се насочвам към ибей - няма не може! Връщам я и това е!  nea Когато си купуваш нещо по интернет знаете, че с покупката всъщност подписваш договор с тях. Този договор са именно условията за ползване. А думата на мадам Ан не значи нищо по принцип. Тя може всичко да си ти каже и после върви я търси. Чак ме ядосаха тези! bqsnasym
Evalina, благодаря ти мила! Това е роклята наистина. Аз вече наистина реших да я поръчам от ибей от някой топ-селър и това е. Искам да имам гаранция, че ще мога да я върна.
Относно роклята, която са ти предложили мисля, че ти най-добре можеш да решиш. smile Все пак ако искаш моето мнение, аз бих си взела роклята, ако е моята рокля мечта, но ако имам възможност за по-добра цена и то да е нова, не бих се колебала и ще избера интернет-покупката. good
Denitsa_Holland, Посум ти е дала добър съвет- да си купиш по-големият размер и да си я преправиш ти. Аз съм избрала да си взема размер 12 и да я постесня там, където не пасва. Така ще съм сигурна, че шивача наистина си я доизкусурява по мен. good
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 13, 2011, 18:04:43 »

И аз се колебая дали да не си поръчам 12-ти размер, въпреки че съм между 10 и 12, но ще видим. Имам още около седмица до последната проба преди да поръчвам blum Но май ще се доверя на вашите съвети, девойки и ще взема 12, да не стане така роклята да се опъва до пръсване по мен Wink
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #4 -: февруари 13, 2011, 18:54:12 »

Ако гледам размерите заради височината си отивам чак на 18  Oh my ..., за бюст съм на 16, за ханш на 12  ANGRY Чак на смях ме бие.... Просто.... нямам думи! Ако поръчам 18 и роклята е тип принцеса няма да ме бърка за ханша ама аз искам А-силует и там ще си проличи  angry Почвам пак да гледам ебай. diablo Само заради тази ... снощи! За поправката в България нямам време, т.като се прибирам седмица преди сватбата. Тука ще ми вземат за поправка колкото аз ще платя за роклята. ШАХ И МАТ!  sarcastic
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 13, 2011, 19:30:48 »

Момичета, не бива да забравяме, че китайците до колкото знам смаляват размерите. Навсякъде се оплакват. И то тогава...Ох, не знам вече. На мен бюста ми е 98, точно колкото го дават за 12. Талията 73, а ханша 93. За бюста може и да ми е малко 12. Не искам да ми излизат гърдите. vivasvat На талията 14 обаче вече ще ми е много голямо. Айде, ханша го остави. Май да ви кажа даже не 12, а 14 ще си взема. Мерих се сега и го мислихме с майка ми и така ще е. И без това съм висока 1.73.
Denitsa_Holland, при теб с поправката си е наистина шах и мат. sad
Уффф, трудна работа са тези размери.
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #6 -: февруари 13, 2011, 19:37:56 »

 witch witch По принцип аз имам дрехи 38 или 40 номер европейски размер. Тея кво ме направиха с тея 42 или 44?  angry crazy
« Последна редакция: февруари 13, 2011, 19:53:51 от Denitsa_Holland » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 14, 2011, 10:45:46 »

Ако са китайци- нормално. При тях са номерата малко по-малки. Така както в европа има разлика между френските и немските номера...
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 14, 2011, 11:35:11 »

Давам малко прясна-прясна инфо от китайците от нашия любим сайт blum - до България доставят с DHL (ако се избере доставка, различна от тази с EMS, т.е. нашите прекрасни Бг пощи), могат спокойно да напишат, че роклята е подарък, за да се избегне ДДС и мито на пратката. Много ме зарадваха с инфото, честно казано! Просто си представям какъв кошмар щеше да бъде, ако единствената им опция за доставка бяха родните пощи и щеше да има освобождаване на пратката на митница и още хиляда щуротии angry
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #9 -: февруари 14, 2011, 11:55:38 »

то и от DHL има освобождаване от митници, не само пощите Wink обаче гледай да си ти пишат точно подарък, без стойност..защото аз получих един подарък за 30$ ..
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #10 -: февруари 14, 2011, 12:40:32 »

Цвети и тя е платила около 60 лева май при получаване на пратката. А ако пише,че шипинга е безплатен плащам ли нещо?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 14, 2011, 22:24:05 »

то и от DHL има освобождаване от митници, не само пощите Wink обаче гледай да си ти пишат точно подарък, без стойност..защото аз получих един подарък за 30$ ..

Да, права си за DHL, в еуфорията си пиша глупости Wink Мерси за ценния съвет за подаръка без обявена стойност!

Иначе Цвети е платила тези 60 лв заради това, че е получила пратката чрез DHL. Доколкото знам, тя е платила и на самия куриер от DHL още няколко евро, но предполагам, че това е мито/ДДС, не знам за какво точно е плащала. Та, Дени, шипингът ти е безплатен до Холандия, но ако имаш да плащаш мито/ДДС в зависимост от митническата уредба, може би е добре и ти да помолиш жълтурковците да ти пишат в описанието на пратката gift и да не обявяват стойност smile
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #12 -: февруари 14, 2011, 22:42:58 »

При всички случаи ще си направя устата да ми го пишат за подарък.  smile
Активен
katelinas
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #13 -: февруари 14, 2011, 23:31:46 »

Здравейте, силно ме заинтригувахте с темата - аз също съм намислила рокля по интернет lol) Но първата част на темата е заключена за разлика от втората част. Как мога да я прочета преди да питам каквото и да е?
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #14 -: февруари 15, 2011, 01:30:38 »

katelinas, аз също видях, че темата е заключена , но можеш да влезеш директно в нея, а не чрез дадения за препратка линк (първата тема е само 7-8 теми под настоящата). Разгледай и сподели мнения. Аз все още събирам смелост, коментари и информация за поръчката на рокля през Интернет. Но аз имам повече от половин година до сватбата и все ми се струва мнооого време  girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines