Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:58:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моята медена седмица на Канарските острови!!!  (Прочетена 21637 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: август 03, 2007, 21:58:43 »

Ето ме и мен! yahoo

За сега ще разкажа с две думи само, а снимки ще покажа съвсем скоро тук и/или в албума!!! good

Накратко: маршрута беше София - Мадрид - Тенерифе - Барселона - София, с престои от няколко часа в Мадрид и Барселона, та успяхме и там малко да поразгледаме!!! yahoo

Подробен разказ ще има скоро, обещавам!!! kiss2
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 03, 2007, 23:32:31 »

Добре дошла на родна земя  girl_in_love,  най-важното е че сте се върнали живи и здрави и отпочинали !

С нетърпение очаквам разказ и снимки от любимата ми част на Европа  yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 04, 2007, 14:43:41 »

Я, сега да се опитам да ви поразкажа поне с думи (после и снимки) как мина медената ни седмица!!! girl_in_love

Тръгнахме рано сутринта, полета беше в 9.30..., но какво беше учудването ми когато ме помолиха да попълня декларация, с която освобождавам авиокомпанията от отговорност, ако по време на полета ми се случи нещо Oh my ..., много неприятно, но я подписах и така... качихме се мен ме настаниха на "специално място", уж smile Гледахме красивите картини, които се ракриваха под нас, снимахме и си приказвахме... след около 2.5 часа пристигнахме в Мадрид
Огромно летище, с много терминали..., питахме как да разгледаме забележителностите, обясниха ни (много любезни хора са), качихме се на метрото (от 11 различни линии, които минават през целия град) стигнахме да центъра, много красиви сгради и архитектура, запазена и поддържана, много чисто и подредено беше там, просто красота... girl_in_love
Разполагахме само с няколко часа за разходка до слдващия полед и затова набързо разгледахме някои забележителности, които после ще ви покажа на снимки с подобаващо описание!!! Wink
Малкото ни и без друго време бързо мина и отново се качихме на метрото, за да се върнем на летището!
От там на следващият полет към Тенерифе и по-точно южното летище на Канарските острови girl_in_love Разбира се не се разминахме без неприятности (за съжаление), фирмата, която трябваше да ни вземе от летището и да ни заведе до хотеле отказа, защото ото хотеле не ги били уведомили за нас, но след дълги уговорки най-после се разбрахме и стигнахме до хотела към 02.00 часа местно време (наше 04.00ч.). Там ни чакаха дадоха ни ключа от вилата ни, която беше много хубава (има снимки на всички помещения), състоеше се от кухня, хол, две спални. две бани и голяма тераса, всичко обзаведено и съобразено в една цветова гама good
Тъй като бяхме много уморени набързо си взехме душ и заспахме като бебета!

На другия ден се събудихме и решихме да поразузнаем, да разгледаме и направим по някоя и друга снимка Wink Разхождахме се доста, снимахме и се чудехме как с ауспели месните така д аоблагородят това място, чийто връх е действащ вулкан, изригнал последно през 1909 година... Всикчо е направено в скалите, много се страои, но в един стил, което ми допадна (не е като при нас на Слънчев бряг например, където всеки хотел е много различен от дугия), защото така се запазва атмосферата на мястото...

Започнахме да обмисляме кои места още да посетим и кои екскурзии да си изберем, така че хем да ни е забавно, хем да разгледаме повече места...

Охооо, стана доста дълго, за да не досаждам ще спра за малко и утре пак ще продължа! Wink
« Последна редакция: август 04, 2007, 22:26:56 от Bulechka_TS » Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 04, 2007, 17:54:01 »

Bulechka_TS ,мила
как можа да спреш на най-интересното!??!!Тъкмо се размечтах а ти....??
Добре де ще почакам до утре!!!
Браво скъпа!Много се радвам ,че сте си изкарали вълнуващо пътешествие!Дано имате още много такива! Wink Bravo DANCE
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 05, 2007, 10:53:53 »

Bulechka_TS ,мила
как можа да спреш на най-интересното!??!!Тъкмо се размечтах а ти....??
Добре де ще почакам до утре!!!
Браво скъпа!Много се радвам ,че сте си изкарали вълнуващо пътешествие!Дано имате още много такива! Wink Bravo DANCE
Eeeeee това все едно аз съм го казала... danceg
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 05, 2007, 11:24:41 »

Леле това е било едно невероятно изживяване, айде с нетърпение чакам снимките да гледаме   smile   smile  smile sad
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 05, 2007, 13:52:41 »

Сега ще продължа малко разказчето си, а за снимките, чакам Тео, да ми каже, че имам достъп до албума и като ги кача веднага ще показвам!!!

И така:
На следващият ден отидохме на плаж, но на басейна към хотела (защото океанския плаж е доста страшничък, а и пясъка е черен, като мръсен, макар че на допир е 1:1 с нашия, но на пръв поглед bad), там гледката беше наистина приказна, от една старана поглеждаш и виждаш високи красиви палмови дървета, кактуси, зеленина... girl_in_love, а от другата се откриват малко нереални скални пейзажи, направо скалите изглеждаха като триизмерни декори на някой фантастичен филм (там са снимани филмите "Планетата на маймуните" и някой от сериите на "Междузвездни войни", та можете да си представите гледката), беше много красиво и наистина ми/ни се струваше, че сме в някаква приказка... girl_in_love чадърите на плажа бяха от палмови листа, водата в басейна невероятно синя и много приятна на допир, влизах за кратко, плувах по малко, но и усещах как бебчо ме рита, докато съм във водата и беше много, много приятно усещан girl_in_love
След плажа се прибрахме, аз малко дремнах, че както бях споменала доста лесно се уморявам и привечер излязохме пак на разходка! Там много късно се съмва към 8.00ч. (10.00ч. наше време) и съответно късно се стъмва, но заведенията затварят рано crazy
Разхождайки се правихме много снимки, до палми, кактуси или на фона на океана...

Е, разбира се се престраших и до самия океан да отида, няма как милото даваше голям зор да поплува в Атлантическия океан, аз разбира се не рискувах да плувам, но се престраших да си топна крачетата възможно по-далече, а то една голяяяма вълна като дойде и ме измокри цялата, голям смях падна после laugh laugh laugh беше много забавно все едно съм се топнала цялата yahoo

Толкова за днес, Wink хайде утре пак!!!
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 05, 2007, 15:23:05 »

Ех ех ех!Пак тамън се размечтах и...!
Добре де съгласна съм!Ще чакам и утре!Ти така лека по лека и до края на седмицата ще сме си направили и ние по едно пътешествие!Вчера пътувахме , днес на плаж а за утре ще видим какво ни предстои!!! DANCE DANCE DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 05, 2007, 15:42:51 »

..., а за утре ще видим какво ни предстои!!! DANCE DANCE DANCE

Предстоят все по-интересни неща, поне според мен!!! good Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 05, 2007, 16:18:32 »

Момичета, ето малко снимки!!!


Аз вече в Мадрид


Пред Операта в Мадрид


Един кит в басейна на плажа laugh laugh laugh


Аз и Денис на фона на скалния пейзаж...
« Последна редакция: август 05, 2007, 16:25:40 от Bulechka_TS » Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 05, 2007, 16:24:27 »

Сладурка!И пораснала и щастлива и влюбени и .... нямам повече думи!
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 05, 2007, 16:31:43 »

Като гледам снимките си представям че сте изживяли едни незабравими мигове там    smile  smile  smile
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 05, 2007, 17:06:40 »

Много добре изглеждате smile И ние сме решили да ходиме в Испания, но още не сме решили къде. Разглеждаме офертите smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 11, 2007, 21:05:56 »

ауу Танче много е красиво наистина така ти завиждам give_rose снимките са божествени и ейй да оправите фотоапарата снима много добре yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 12, 2007, 20:09:58 »

Всички снимки от медената ни седмица вече са качени в албума!!! yahoo Остава само да им напишем "Заглавие" и "Коментар към снимката", но ако имате желание можа да ги разгледате и да ни напишете по нещо в "Книга за гости" Wink good


А с разказването не съм приключила и съвсем скоро ще довърша пътуването!!! good
« Последна редакция: август 12, 2007, 20:12:39 от Bulechka_TS » Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines