Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 19:05:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ГАБРОВО  (Прочетена 87369 пъти)
 
pep2009
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #45 -: май 04, 2009, 13:20:30 »

Къде се загубихте всички? look
Аз не съм много напреднала от предния път. Поръчахме халките от гр.Раковски, ако някой мисли да ходи до там - не си заслужава, единственото е че ако си харесал нещо от каталога на Сара трейд може да го видиш в действителност (ако персонала е така любезен да го намери nea) асортимента е наистина голям, нямат налични бройки от различните размери - така че пак се чака да ти ги изработят.
 Пробвах рокли в Габрово и в София.
тук при нас има много добри модели, но все още не съм се спряла. Бях изключително очарована от Сватбен център София, там пробната е цяла стая и като влезеш се чувстваш наистина специалена. bigthanx
Някои от роклите ги има и при нас и са на еднакви цени, там има и много бутикови рокли, но са по една и това да си оцелиш роклята е много трудно аз не успях, предлагат безплатна поправка, но се разваля модела ако има бродерии или камъни.
В София има голямо разнообразие на покани харесах няколко вида и след празниците се разбрахме да се обадя да поръчам. Ходих и в един друг друг град по - голям от Габрово, където цените на човешките услуги са убийствени а качеството е по-лошо от това тук- мога да кажа само че сме си доста добре от към страна на сватбените агенции при нас хората са много по- информирани, може да нямаме всичко което по-големите градове предлагат- но организацията ни е добра и много  по-евтина. Там намерих по-добро видео заснемане от това което е останало в Габрово ,за моята дата, но имаха наглостта да ми поискат 840лв. като понеже не минавам през агенция свалиха на 700лв за 4-5 диска- че кой ли ще ги гледа толкова?
Затова още не съм оредила видео заснемането и фотографа днес мисля да го свърша това тук в Габрово.
за окраса не съм решила още но попаднах на този сайт  http://ninabg.com/nova/ukrasa.htm и смятам да харесам все нещо от него. butterfly
Дано при вас всичко е по-розово   Sunshine    heart
Аз мисля че споделих голяма част от опита си така че пишете и вие!!!
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #46 -: юни 05, 2009, 08:32:24 »

Здравейте и от мен. И моята сватба ще бъде в Габрово на 25.07.2009 г. Сега кипи трескава подготовка, но ние сме готови почти със всичко. Цялата организация по тържеството ни поема Булчинския салон зад блок " Здравец " - водеща, DJ заснимане с видеокамера и фотограф. И роклята си избрах от там такъв модел не видях никъдеде на друго място. Украсата на ресторанта също ще ни направят те. Миналата година този салон, мисля че се казва " Сватбен ден " правиха сватбата на най-добрата ми приятелка, аз бях шаферка и хванах булченския букет страхотен купон стана цялата организация беше перфектна, а дисковете които гледахме от видеозаснимането бяха невероятни направени като филм.
Имат и сайт : svatbenden.bravehost.com , но за съжаление моята рокля я няма снимана, за да ви я покажа, защото е много нов модел. Успех на всички булки.
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #47 -: юни 06, 2009, 11:15:11 »

здравей мима в кой ресторант ще бъдете?Колко ти струва всичко ако е удобно да кажеш-рокля.водеща и видеооператор.благодаря предварително
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #48 -: юни 08, 2009, 07:30:37 »

Здравей, нашата сватба ще бъде извън града.Ресторанта в който ще бъдем има много хубава лятна градина. Там от булчинския салон за който писах " Сватбен ден " зад блок Здравец ще ни направят ритуала по разписването, който е напълно безплатен, защото ползваме комплексна услуга - водеща, DJ и видеозаснимане. Това са си направо спестени пари. Роклята ми струва 380 лв. което също е много добра цена за модела който получавам. Видях доста скъпи рокли в града - не си заслужаваха цената.
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #49 -: юни 08, 2009, 09:08:53 »

аз разгледах роклите там но са доста стари модели и няма никакъв избор -относно цената ти напълно нормална за града ни .Мен по-конкретно ме интересуват цените на услугите защото жената там не ми каза нищо.Каза -зависи от много неща?????????????Нямат оферта .няма цени.Изнесения ритуал навсякъде е безплатен така че това не е отстъпка.От къде ще ти е букета?
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #50 -: юни 08, 2009, 13:39:17 »

Какво значи - изнесения ритуал навсякъде е безплатен ????? Във всички други агенции в Габрово в които ходих / а аз съм ходила във всичките, защото те не са чак толкова много / ми казаха че ритула по разписването, както във ритуална зала, така и извън нея - на посочено от нас място се заплаща. Цените варираха от 100 до 200 лв. А що се отнася до роклите във този салон незнам какво си гледала. От какво съдиш дали един модел е стар или е нов, Аз отварям списание Сватба или Булка от 2009 г. и 
там виждам модели, които видях и в този магазин. Ако пък ти си си избрала роклята от Габрово, в почти всичките магазини имаше модели които се повтаряха. А моята със сигурност я няма.А колко струва твоята рокля след като  цената на моята   е нормална за града ни?????? А що се отнася до жената, която е в магазина още при първата ни среща ни обясни какво можем да ползваме като услуги, кое колко струва и съответно какви отстъпки ще ни направят. Защото освен безплатен ритуал ни направиха и още отстъпки. Казала ти е зависи за цените, защото не си знаела какво искаш да ангажираш. Букета все още не знам от къде ще вземам.
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #51 -: юни 08, 2009, 14:29:27 »

много си нападателна.относно ритуала навсякъде е безплатен като ползваш повече услуги-както ти в случая.Отстъпки правят и то големи в агенция"Карина"и то за торта.костюм за младоженеца.булчински букет и други .За роклите по какво съдя че са стари.ами от нова година -нови модели няма а и са 15 рокли на кръст-не си ли съгласна?Радвам се че си си избрала.но аз предпочитам по-голям избор.А за цената-в габрово са от 200 лв. нагоре.затова казах че цената ти е нормална.Не ми се водят спорове.ако искаш да сме си полезни с информация ок.ако не -пак ок.До скоро.Какъв модел ти е роклята-на кои фирми предлагат там?
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #52 -: юни 08, 2009, 14:38:37 »

много си нападателна.относно ритуала навсякъде е безплатен като ползваш повече услуги-както ти в случая.Отстъпки правят и то големи в агенция"Карина"и то за торта.костюм за младоженеца.булчински букет и други .За роклите по какво съдя че са стари.ами от нова година -нови модели няма а и са 15 рокли на кръст-не си ли съгласна?Радвам се че си си избрала.но аз предпочитам по-голям избор.А за цената-в габрово са от 200 лв. нагоре.затова казах че цената ти е нормална.Не ми се водят спорове.ако искаш да сме си полезни с информация ок.ако не -пак ок.До скоро.Какъв модел ти е роклята-на кои фирми предлагат там? Bravo
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 08, 2009, 15:21:34 »

Здрасти на всички... нашата сватба е на 20.06.2009... Вече сме готови с почти всичко... Ако мога да помогна на някого с нещо ще се радвам...

Роклята си купих от агенция "КАрина"... Ние ще имаме бутиково разписване за което пък ангажирах обреден дом "Сиана"... Много съм доволна и от двете агенции...

Тази агенция "Сватбен ден" така и не ми остана време да я посетя...но по мнението на mimata90 съдя че и там имат добри предложения...
Успех на Всички булки....

А има ли други на 20.06....питам от любопитство
« Последна редакция: юни 08, 2009, 15:46:31 от Nocturnal_dove » Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #54 -: юни 08, 2009, 15:42:00 »

здрасти.къде ще е сватбата?Разкажи ни повече.че много се разгорещихме нещо.От къде ти е роклята.чашите и другите дреболийки?Иболната тема-ритуала по сключване на гражданския брак и цената му?Благодаря и до скоро
Активен
sisonik
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 08, 2009, 15:46:26 »

Здравей Nocturnal_dove! И моята сватба е на 20.06.2009 г.  tease , но не в Габрово а в Дряново. Искам да те питам къде ще си поръчваш букета, защото на мен това ми остана общо взето, както и украсата за колата. Мисля да обиколя и във Велико Търново. Мерси прадварително  give_rose
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 08, 2009, 15:57:25 »

Сватбата ни ще е тук в Габрово.  Роклята ми е от агенция "Карина" струва 590лв... Купих я декември месец но гледам че сега пак има същия модел... Поканите си ги правихме сами както и други дребни неща..като букета за хвърляне,сватбената книга за пожелания,тейбълките за масите...
Чашите ни бяха подарък, най - обикновени кристални чаши, Сестрата на бъдещия ми мъж се омъжва 2007 и ние и бяхме шафери та тогава ни ги подари...
Бутиковото разписване до колкото знам е на цена 160лв...В "Карина" беше толкова когато ходих да питам там (беше януари), в "Сиана" беше на 180лв. ... сега мисля,че е на 160лв и там...утре ще ходя да им плащам и ще ви кажа със сигурност.
Украсата за колата я купих също от "Карина" струваше ми  17 лв. имат готови там...
Колкото до букета него ще го поръчва Кумата, каза че ще е от Севлиево. А в габрово ходихме в едно магазинче до БЧК където също ни предложиха хубави неща,но кумата каза че ще и е по удобно от Севлиево и така...

Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 08, 2009, 16:00:45 »

Забравих да кажа само че ние ще се подпишем сутринта в общината(там не са ни изкали пари за сега,нито са казали нещо за пари, но да видим...), а ритуала е просто една постановка заради гостите ни наричат го - "Бутиково разписване",  ще го правим в ресторанта.
 smile smile smile
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #58 -: юни 08, 2009, 16:14:48 »

Ето това имах в предвид и аз. Във всички агенции изнесения ритуал / бутиково разписване / е платен а моят ритуал в ресторанта ще бъде безплатен, тоест няма да платя 160 лева - както казва Nocturnal_dove.
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 08, 2009, 16:41:46 »

Това е много хубаво... Браво на теб... Доколкото разбрах няма да платиш защото използваш някакъв пакет услуги техни... А ако не ползваш техни услуги имат ли някаква цена или не знаеш...
Това дето са ти направили отстъпка ( да не плащаш бутиковото) е супер...жалко че не знаех за това по рано... Можеше и аз да се възползвам...  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines