Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 09:27:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ГАБРОВО  (Прочетена 87206 пъти)
 
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 14, 2009, 20:25:18 »

Като чета коментарите за DJ Дани Врани искрено се надявам, че не сме сбъркали тъй като петък го запазихме и за нашата сватба. Nocturnal_dove ще очаквам да пишеш как е било на твоята сватба.
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 14, 2009, 21:13:06 »

Непременно ще споделя мнение...
Janinka...ходи ли по сватбените агенции? Избра ли си ресторант...
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 15, 2009, 07:27:26 »

Привет Nocturnal_dove. В петък ходих до "Сияна". Страшно съм доволна. Те ще ни направят Бутиковото разписване, а също и украса в ресторанта. Запазихме си ресторнат "Синкевица". Новия комплекс, който отвориха в кв. Гачевци. Също запазихме и час в църквата, фотограф, а милото днес ще запазва и оператор. А аз възнамерявам да си купя роклята.  yahoo
Активен
MELISA
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #78 -: юни 15, 2009, 09:23:55 »

Като казахте "СИАНА"искам да споделя че и аз съм много доволна от там.Това е персонала на бившия Обреден дом и са с най голям стаж в тая област.Ходих и по други агенции но за мен те наистина си разбират от работата.
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #79 -: юни 16, 2009, 20:31:06 »

MELISA, в тази агенция " Сияна " след като работи персонала на бившия Обреден дом не означава че ще ти предложат най-добрите услуги. Била съм на сватба на моя братовчедка организирана от бившия Обреден дом - направиха отвратитилен ритуал, нямаше никакво озвучаване, носеха си някакъв касетофон а украсата им беше под всякаква критика - арката падна по време на влизането на младоженците. Така че това е много лошо наследство. Понеже само те правеха ритуали всичко претупваха. Пък и какво значи момичета - БУТИКОВО РАЗПИСВАНЕ ? Бутиков - значи едединствен, тоест един ритуал режисиран за тези младоженци, друг за следващите и т.н. Според мен никоя агенция в града не предлага Бутиков ритуал - всички са еднакви, даже се извършват и от едни и същи лица. Пък и да си платите за такова нещо 160 или 180 лв. както някой беше писал е направо безумие.
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 17, 2009, 08:21:29 »

Здравей mimata90. Аз лично съм доволна от "Сияна". Незнам ти преди колко време си била на сватбата на братовчедка си, но мисля че Обредния дом затвори преди доста време. От агенцията бяха достатъчно отворени към идеите ми, каква искам да е арката, как точно да протече ритуала, каква да е украсата и т.н. Не мисля че 160 лева са кой знае колко за ритуал, който правиш веднъж. А ако трябва да сравняваме тези 160 лева с това, което предлага общината не мисля че има голяма разлика. И извинявай, че ще те поправя, но думата от БУТИК преведена от френски означава магазин, предимно специализиран за скъпи дрехи и бижута.  Wink
Но в крайна сметка всеки си има собствени виждания за идеалната сватба.
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #81 -: юни 17, 2009, 14:47:21 »

Janinka здравей. Имах в предвид, че самия ритуал няма нищо общо с украсата свързана с него. Арка и всичко останало може да ти направи някоя агенция и в залата на Общината. Сам по себи си обаче ритуалът в Общината или в ресторанта или където и да е ще бъде един и същ даже ще се извършва от едни и същи лица. Това разбира се си е мое мнение нали затова сме тук всеки да си каже своето. 
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 17, 2009, 15:00:13 »

Здравей mimata90. Съгласна съм, че ритуалът е един и същ навсякъде. На мен ми е дори и смешен. Но явно все още не се е намерил някой, който да измисли нещо ново. Ако някой има идеи или е присъствал на по-различен ритуал може да сподели.Аз все още събирам идеи така че дерзайте...  smile Ако и на мен ми хрумне нещо ще споделям!
Активен
MELISA
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #83 -: юни 23, 2009, 19:22:10 »

Здравей Nocturnal_dove - не писа как мина сватбата - добре ли изкарахте?
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 23, 2009, 20:58:45 »

Прекарахме си страхотно  yahoo...направо неисках да свършва  cray ... Какво да ви кажа...беше като в приказка...не съм очаквала че ще е толкова хубаво... Нямам думи чак да ви го опиша...

Много, ама много сме доволни от ДАНИ ВРАНИ...препоръчвам го на всички...направо тоя човек ме смая...С такова настроение и хъс си върши работата... god
Фотографката и тя голяма сладурка...направила ни 900 снимки ... като ни каза иии  Oh my ... та сега ще почакаме докато станат...
От обреден дом Сиана също много добре си свършиха работата...
 
Беше прекрасно...пожелавам го на всеки... give_rose
Скоро може и по подробно да ви разкажа...
Активен
tanq_nikolaeva
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 23, 2009, 22:03:46 »

Здр. Имам нужда от малко информация! Някои използвал ли е услугите на сватбена агенция "Карина" за украса на ресторанта. За Фото, камера дисководещ! Благодаря Ви предварително!
Активен
MELISA
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #86 -: юни 24, 2009, 07:57:34 »

Мен ако питаш "СИЯНА" е агенцията за сватби - дисководещия е Дани Врани, а за фотографи и камера се занимаваше мъжа ми и не съм много информирана но ако искаш ще го питам и ще ти напиша телефоните.
Активен
MELISA
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #87 -: юни 24, 2009, 08:03:41 »

А за теб Nocturnal_dove искрено се радвам - много е важно да изживееш една приказна сватба - нали се прави веднъж в живота.Остава един чудесен спомен за цял живот.
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 24, 2009, 08:10:30 »

Привет и от мен. Преди две години бях на сватба организирана от Карина. Украсата беше хубава и младоженците бяха останали доволни от услугите им. Аз обаче реших да се доверя на СИЯНА и мисля че няма да сбъркам. За DJ ние резервирахме Дани Врани. Оператора също ни е от СИЯНА, а фотограф запазихме от Фото Спринт. Ако имаш въпроси ще помагам и аз с каквото мога.  smile
Активен
tanq_nikolaeva
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 24, 2009, 08:44:08 »

Благодаря ви! от карина предлагат DJ и тои се казва дани! искам да попитам дали дани врани и този които е от карина са един и сащи dj. те са семеиство  момичето прави украса а  мъжа е  dj- и се казава Дани!  smile smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines