Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:21:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ГАБРОВО  (Прочетена 86073 пъти)
 
chakrata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 8



« Отговор #150 -: януари 23, 2012, 12:59:24 »

Здравей , ivelka!
"Синкевица" е прекрасно място , работил съм няколко пъти там. Лично на мен по-вече ми харесват сватбите на открито , но вашата сватба е есента и хубаво е че сте вътре , защото вечер става доста студено. Дансинга е широк , но не ми харесва това че има много колони между дансинга и гостите , а когато са по-вече хора се настаняват и на вътре /чупката зад бара/ и хората не могат да виждат дансинга. Това са моите виждания , от гледна точка на оператор е трудно за работа , на вас може да не ви е проблем.
 Желая Ви страхотен купон и щастлив семеен живот!
Активен
redtiger
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #151 -: януари 29, 2012, 23:12:17 »

Здравейте,
И ние ще сме младоженци в Габрово тази година. Поздравявам те за избора на ресторант, мястото е повече от приказно. Да, има чупки, но все пак мястото си заслужава и не е стар социалистически ресторант smile
Ние имаме проблем с водещата - колебаем се между Роси Колева и Станислава Харачерева. И двете са ни много  симпатични, но сме виждали как водят сватби. Така че, ако някой има повече информация и наблюдения, ще се радваме да я сподели с нас много!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 30, 2012, 00:13:35 »

Здравейте,
И ние ще сме младоженци в Габрово тази година. Поздравявам те за избора на ресторант, мястото е повече от приказно. Да, има чупки, но все пак мястото си заслужава и не е стар социалистически ресторант smile
Ние имаме проблем с водещата - колебаем се между Роси Колева и Станислава Харачерева. И двете са ни много  симпатични, но сме виждали как водят сватби. Така че, ако някой има повече информация и наблюдения, ще се радваме да я сподели с нас много!
Случайно присъствах на сватба с едната от тези водещи. Тази Роси Колева. На мен лично ми хареса как води жената. Много добре се справя. За другата не знам нищо. Мисля,че когато говорим за водеща е достатъчно да вземете на двете по-едно двд от техни сватби и ще прецените коя повече ви харесва. Важно е и самото отношение към вас от нейна страна при една среша и най-вече дали ще си допаднете. Не е нужно да се харесвате,а просто когато човек застане срещу вас, вие вече знаете дали той ви допада или не.  good
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 30, 2012, 02:52:17 »

redtiger, поздравления! А в кой ресторант ще сте вие и кога ви е датата?  blush Ако не е тайна, разбира се...
Активен
chakrata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 8



« Отговор #154 -: януари 30, 2012, 06:09:01 »

Да , наистина "Синкевица" е страхотно място , особено за снимки . Бих ви посъветвал да си оставите поне 1 час за фотосесия преди тържеството, защото стават уникални , разбира се трябва и фотографа да е добър smile
За водеща , да ме извинят другите колежки  smile, уважавам ги всичките , но за мен Роси Колева е най-добрата!
Активен
redtiger
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #155 -: януари 30, 2012, 13:33:50 »

Здравейте отново,
Благодаря за информацията и на нас Роси много ми допадна, но все пак искахме да потърсим и мнения от други, тъй като не разполагаме с запис от воденията им. Ако някой е попадал на нещо такова, ще се радвам да ми пише, тъй като ни е много спешно.
Иначе и нашата сватба ще е на Синкевица.
Активен
bulka2012
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #156 -: март 10, 2012, 16:46:57 »

Здравейте момичета, и аз се включвам в темата , стягам сватба юли месец, засега само ресторанта сме си избрали , хотел Балкан, някакви отзиви за сватби там?
И може ли някой да ми препоръча къде в Габрово правят хубав грим?
Активен
N&N
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #157 -: април 29, 2012, 11:56:08 »

Много добър избор сте направили за едно такова събитие!  Bravo
Активен
sidjeik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #158 -: януари 17, 2013, 21:50:32 »

Моля за помощ smile Някой има ли видео с водещата Роси Колева??? Чувам само хубави неща за нея, но все пак искам да погледна нещо. Пък и за DJ-я нищо не сме чули sad
Активен
chakrata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 8



« Отговор #159 -: януари 18, 2013, 05:01:09 »

Моля за помощ smile Някой има ли видео с водещата Роси Колева??? Чувам само хубави неща за нея, но все пак искам да погледна нещо. Пък и за DJ-я нищо не сме чули sad

Здравейте , аз  доста често работя с нея и мога да ви предоставя дискове с тяхната работа. Пишете ми на лични или на скайп chakrata67 ,Krasimir Hristov
Приятен ден!
Активен
stameto
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #160 -: ноември 02, 2016, 17:24:34 »

Здравейте момичета,
Предстои ми сватба в Габрово догодина. С бъдещият ми мъж, обаче, не можем да изберем ресторант - колебаем се между Люляците и Етъра. Какво бихте ме посъветвали?
Държим на хотелската част, защото повечето гости не са от града.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines