Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:48:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ГАБРОВО  (Прочетена 86034 пъти)
 
didiivanova
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 06, 2008, 15:50:41 »

до къде стигна с организацията на сватбата елеанор?напредваш ли?аз също ще съм булка през юли ,даже видях че след нас има и друга венчавка в църквата, да не се окажем булки в един ден girl_wink
Активен
Elleanor
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #16 -: юни 16, 2008, 09:29:10 »

до къде стигна с организацията на сватбата елеанор?напредваш ли?аз също ще съм булка през юли ,даже видях че след нас има и друга венчавка в църквата, да не се окажем булки в един ден girl_wink

Здравей didiivanova!
Ние ще разписваме само в Общината, на 13ти. Я кажи, вие кога си запазихте дата? Имате ли проблем сега като фалира "Обреди" ЕООД? Притеснявам се да не стане проблем и днес ще ида да питам какво става.
Иначе подготовката върви уж, но ми е все по-притеснено.. Уреден е ресторанта, водещия, имаме рокла и костюм, халките са в процес на изработка.. сега чакам да ми кажат точно кои гости ще могат да дойдат и да организирам нощувките ако се налага. Но нямаме фотограф, така и не харесах никои снимки които погледнах. Вие до къде сте?

Поздрави!
Активен
didiivanova
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 16, 2008, 10:27:18 »

Здравей,мила!
ние сме записани за 12-и :CHEERS:тогава ще ни е венчавката и самото тържество.и аз така се записах в обредния дом ,но сега като го закриха искам не искам ще се разсписваме и ние в общината , но не мисля да си отегчавам гостите и ще им спестя висенето там затова ще разспишем предварително по-рано. и на мене ми става все по-интересно с подготовката,всичко си правя сама и така усещам тръпката.имаме вече като вас рокля,костюм и ние поръчахме халките, а фотограф си наехме от центъра,спринта.аз съм си много доволна от тях.Сега там правят страхотни албуми със вградени снимки като книжка с картинки е,супер интересно не бях виждала такъв албум до сега.върви да ги видиш ако желаеш.пожелавам ти успех и ако мога с нещо друго да помогна пиши.
Активен
Elleanor
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #18 -: юни 16, 2008, 12:44:22 »

Дано е хубаво времето!  danceg
Ходих в спринта ама не съм очарована. Ще видим какво ще измислим с фотографа.
Днес си извадихме медицинските и питах в ГРАО за датата, няма проблем обаче искат да доплащаме за наем на залата. Това си е чисто изнудване, защото вече сме платили, но аз не искам проблеми и ще платим. Циганска работа!
Ти как си? Притесняваш ли се? Датата наближава и на мен ми е все по-притеснено.
Дано всичко мине добре! Желая ти успех!!
Активен
didiivanova
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 17, 2008, 10:11:42 »

 @}->--здравей,елеанор
нормално е да се притеснявам, предполагам 4е и ти се вълнуваш.вие в кой ресторант ще сте, ние сме на Балани на басейнчето Party time
и ние вчера ходихме да действаме по медицинските , имам малко проблем с поканите, обърка ли са ми текста, но ми обещаха да го поправят до утре , че няма много време вече.поръчала съм си подаръчета за гостите чак от София, едни много сладки папирусчета.и с куп други дреболийки се занимавам, знаеш как е.дай ми моля те идея с какво да си изненадам кръстниците, които междувпрочем са ми кака и нейният съпруг.все още нищо немога да измисла vivasvat :good_luck:хайде успех
Активен
Elleanor
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #20 -: юни 17, 2008, 13:54:10 »

Здравей, Диди!
Ние ще сме на Люляците. Вече окончателно предадохме всички документи в ГРАО, сега ми е по-спокойно.  Подаръчета за гостите ще са малки червени свещи-сърчица, отдолу са написани имената ни и датата на сватбата. Научих се да лея свещи сама, остават ми да направя още около 30  MANICURE
А за изненада на кумувете - не знам дали вече сте ги поканили официално. Ние написахме за тях специална покана с благодарност, че се съгласиха да ни кумуват и им отидохме на гости като носихме питка, пиле, винце, малка торта и сватбена ракийка (предварително се бяхме уговорили разбира се) и се почерпихме и поговорихме за организацията. А можете да им направите и някакъв подарък за спомен или пък куверт за екскурзия..  Boat зависи от възможностите ви.
Поздрави и нека 12.07.08 е един от най-хубавите ви дни!
Активен
snowdream
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #21 -: юни 18, 2008, 11:06:39 »

моля за помощ!
искам да сключа брак в трявна, но не съм от града (нито бъдещия ми съпруг) можете ли да ми дадете телефон или мейл или...каквото и да е където мога да запазя дата за гражданския брак? само той ще е в Трявна а за момента нямам възможност да дойда лично, а се притеснявам че няма да има свободни дати и часове когато имам възможност да отида на място....... ох че объркано стана.......

също така ме интересуват местните оператори и фотографи, защото много нагоре ми идва да плащам командировачни.....

моля ви! ако някой има инфо да помага!
благодаря ви предварително!
« Последна редакция: юни 18, 2008, 11:15:26 от snowdream » Активен
Elleanor
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #22 -: юни 18, 2008, 12:12:07 »

Здравей, snowdream!
Не знам как е в Трявна, но предполагам, че както и в Габрово, за да "запазиш дата за гражданския брак", трябва да платиш определената за това такса, а после с квитанцията, която ти издадат и всички останали документи  - медицински и т.н. се отива в ГРАО. Не съм сигурна дали може само с телефонно обаждане. Мога да ти дам телефона на сватбена агенция Карина, която е в Габрово, но предполагам, че срещу съответното заплащане биха могли да ти помогнат за уреждането на сватбата в Трявна. За съжаление в Трявна не познавам никого.
Поздрави и успех!  Good luck
Активен
snowdream
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #23 -: юни 18, 2008, 14:08:22 »

Здравей, snowdream!
Не знам как е в Трявна, но предполагам, че както и в Габрово, за да "запазиш дата за гражданския брак", трябва да платиш определената за това такса, а после с квитанцията, която ти издадат и всички останали документи  - медицински и т.н. се отива в ГРАО. Не съм сигурна дали може само с телефонно обаждане. Мога да ти дам телефона на сватбена агенция Карина, която е в Габрово, но предполагам, че срещу съответното заплащане биха могли да ти помогнат за уреждането на сватбата в Трявна. За съжаление в Трявна не познавам никого.
Поздрави и успех!  Good luck

благодаря Good luck!  ако можеш прати ми телефон и мейл ако имат! щом е толкова разкарване определено ще имам нужда от някой там, защото дори да успея да отида,няма да имам време да обикалям!

а за фотографите от района какво можете да ми кажете? ако може няколко имена с координати и какво сте чували за тях!!! аз реших че само фотограф ще ползвам, все пак само два, три часа ще е данданията и няма да има материал за филм......

леле колко сте страхотни! радвам се че има такива места с толкова разбрани хора give_rose give_rose! благодаря за помоща!
Активен
diana_dr
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 28, 2008, 11:24:49 »

Здравейте и на мен ми предстои сватба в Габрово на 16.08.08. Исках да Ви питам освен 36,00лева за наем на ритуална зала колко още трябва да плащаме за ритуала, защото никой нищо не ни каза, а на бележката която ми дадоха с документите които трябваше да подготвим пише само 36,00лв наем на ритуална зала.
Благодаря Ви предварително и Ви желая незабравими сватбени дни
« Последна редакция: юли 28, 2008, 11:26:46 от diana_dr » Активен
Elleanor
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #25 -: юли 29, 2008, 15:53:13 »

Здравей, diana_dr!

С тези 36 лв. вие само плащате на общината наема на залата, но не и самият ритуал. Ще трябва да си осигуриш и длъжностно лице по гражданско състояние, което да извърши бракосъчетанието.
Тъй като нашата сватба вече се състоя, мога да изкажа своето силно положително мнение относно длъжностното лице, което извърши нашия ритуал. Ако проявяваш интерес, ще ти дам координати. Пиши ми на лични.
Поздрави!  girl_wink
Активен
galia27
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #26 -: септември 05, 2008, 10:57:47 »

Здравейте,
имам телефони на DJ  и страхотна водеща. Ако някой се интересува да пише на лични.
Активен
dianag70
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #27 -: септември 09, 2008, 20:23:22 »

Здравейте!Нашата сватба е на 25.10 и си мисля, че времето много накъся.А не сме решили още кой да е ресторанта поради много разногласия и взех нещо да се ядосвам.Дайте ми идея за ресторант и малко повече информация за него.Много ви благодаря!
Пишете и за вашите приготовления.Разбрах, че има още две сватби на 25.10 в Габрово.Ще се радвам да споделяме за всичко- пишете. Wink
Активен
Djidji
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 13, 2009, 15:07:59 »

Здравейте, сватбата ни е на 17.05 в Севлиево, но сме се насочили към Светлана Кацарска за сватбоводеща.......Бих се радвала, ако имате впечатления от нея и ги споделите..... smile
Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #29 -: февруари 15, 2009, 19:48:52 »



               Здравейте,на всички бъдещи булки!

         за сватбоводеща бих ви препоръчала Роси Колева от Габрово.Присъствала съм на сватби водени от нея,не остави хората да си починат,постоянно ги подтикваше да играят.Ритуала и по посрещане на младото семейство в ресторанта е супер и няма нищо общо с тези сълзливите от едно време.
Мога да дам телефон ако някой прояви интерес.

                                                                                     УСПЕХ

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines