Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:51:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ГАБРОВО  (Прочетена 85504 пъти)
 
pep2009
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #135 -: юли 20, 2009, 10:46:22 »

Здравейте, момичета. Аз вече минах под венчилото преди 3 седмици и желая да споделя с вас моите впечатления.
Писала съм преди някои неща относно подготовката, но сега имам друг по -цялостен поглед.
И Така... Водещ в ресторанта ни беше DJ Дакис от Карина - всички много го харесаха направи много хобава веселба  Bravo. Бяхме в ресторанта на Люляците - невероятно красиво е там, много романтично и персонала беше изключително любезен good. Бяхме направили етикети за Сватбена ракия много хора се впечатлиха. Украса в ресторанта не сме слагали освен да ни облекат столовете
+ панделки на половината- смятам че беше красиво, въпреки че можеше да сложим малко цветя.
С халките за които преди бях писала, че са от фирмения магазин на Сара трейд имахме малък проблем - оказаха се подобен модел, но различен resent - не сме ги сменяли.
Доволни сме много от фотографката направила е хубави снимки Bravo, ако някой се интересува казва се Мима Начева работи в Кодака до СВА на центъра, от видео оператора имахме други очаквания поне аз, в началото човека беше много любезен и обеща да се съобрази с желанията ни, но направи обработката на видеото по свой вкус наложи си своето и сме разочаровани и от други неща от него sad, казва се Митко, който се интересува по-добре търсете Събев мисля че е по-скъпо платен но прави по-добра обработка. По сватбените агенции в Габрово ги познават тези хора- това ви го давам като информация когато тръгнете да избирате. тортата беше от сладкарницата на Балкан- много вкусна и не беше скъпа 96лв. - 60 парчета и на кръсницата беше от там - още по-вкусна Torte.
Пити си взехме от хлебозавода бяха много красиви по 2 килограма питата cook, само на едната сложихме пиле.
Чашата за церемонията в църквата по-добре не си я взимайте тъмна от опушено стъкло, понеже нашата не я използвахме за да не на залее попа с вино- че трябва цял ден стези дрехи pardon така ни каза поп Христо от църквата на камъка (над пазара). Венчавката също много ни хареса.  Bravo
Ритуала в общината го организираха от Карина и беше хубав Bravo.
Ами това е от мен. Дано на някой да е в помощ . И ви пожелавам на всички да изживеете един незабравим ден! give_rose    Good luck bye
« Последна редакция: юли 20, 2009, 11:08:52 от pep2009 » Активен
pep2009
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #136 -: юли 20, 2009, 15:06:03 »

Здравей, chochka
ако не си избрала ресторант може да се поинтересуваш от този на Люляците аз вече разказах, че при мен сватбата беше там- смятам че това е много романтично място. Имахме гости от София, Хасково, Ст. Загора, Пловдив Севлиево и Габрово половината от които нощуваха там. Всички са много очаровани, направиха ни отстъпка от нощувките - платихме по 26 лв. и куверта беше по-малко  Money.
за Етъра се отказхме защото ни казаха по-висока цена за нощувка, а и ресторанта е с една дървена стълба ...знаеш ли посръбнал човек как ще я слезе?
когато ходихме имаше 2 папагала и те цвърчаха и падаха боклуци от клетката ...  olele
Питахме за клиентите на хотела на Етъра -настанявали ги на терасата пред ресторанта и според мен те ще те зяпат, а при нас на хората от комплекса им бяха преместили вечерята на горният етаж и аз не съм забелязала някой от тях, украсата беше направена от самия персонал и платихме по 1,5 лв. на стол това е само за покривките и облекло на столоветеи булчинската маса с декорация, без цветя, кухнята им  предлага само основните неща, но иначе съм изключително доволна, позволиха ни да си внесем алкохол, мезета и ядки.  Wink Някой от гостите ни планират да си направят почивка там -много им е харесало. Аз ти го препоръчвам! Стояхме в ресторанта до към 3 часа (е след 1 с по-слаба музика)! Слагам 2 снимки от там!


* Untitled-1.jpg (51.18 KB, 616x233 - видяно 775 пъти.)
« Последна редакция: юли 20, 2009, 15:50:06 от pep2009 » Активен
Alexa_sf
Любопитен
*
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 20, 2009, 16:53:32 »

Здравейте момичета,
аз се включвам малко неподготвена, но освен Люляците, за които писахте страхотни неща, чували ли сте нещо за ресторанта на Балкан?! blush Кои други ресторанти можете да препоръчате за една неголяма септемврийска сватба?
Активен
tanq_nikolaeva
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 20, 2009, 18:28:25 »

Zdr. pep2009 Бих искала да те попитам от агенция Карина  предлагат фото и видио . Имаш ли някаква информация за тях.  smile
Активен
chakrata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 8



« Отговор #139 -: юли 20, 2009, 18:31:48 »

 чували ли сте нещо за ресторанта на Балкан?


Миналата година снимах там бал и определено обстановката след ремонта ми хареса ,той е за 180 човека ,
http://hotelbalkan-gabrovo.com/component/option,com_datsogallery/Itemid,30/func,viewcategory/catid,3/startpage,1/     , неприятното беше че изгониха абитуриентите в 24 ч. , защото в хотела беше настанен националния отбор по волейбол и трябвало да си почиват nea
Активен
pep2009
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #140 -: юли 21, 2009, 10:48:18 »

Здравей tanq_nikolaeva,
Фотографите и видеооператорите във всички агенции са едни и същи, Габрово не е голям град и това се върши от няколко човека. Всяка агенция обаче си има човек с когото работи по-добре и предлага него( може да питаш и във някое фото, те фотографите и видео операторите там работят).
Най-добре като избирате видеооператор да изгледате няколко сватби за да добиете собствена представа (а и ще видите какви ритуали се правят Wink).
Ако ви хареса дадено видео и обработката попитайте дали могат да ви заснемат вашето със същата камера, понеже някой имат повече от 1 камера и снимат с по- старата ако им е заета новата, а вие естествено сте гледали видео правено с новата.
 От това което аз гледах ми хареса видеото на Събев(от Карина ще ти го предложат) и на Милен  и моето не е лошо, но както обясних вече имах по-различни очаквания за обработката. Има и някакви севлиевци тяхното е ужасно -ефектите си ги бива ама явно камерата им не е подходяща и прави сини и жълти кадри. Има и други оператори в Г..., знам още един до априловска Гимназия той използва фолклорни елементи,като за ТВ предаване, но е по-скъп.
Важното е на вас да ви харесва, а в Габрово цените са добри (за това вече съм писала).
 Good luck
« Последна редакция: юли 21, 2009, 11:05:27 от pep2009 » Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 05, 2009, 19:42:18 »

Привет момичета. Накоя от вас знае ли от къде мога да намеря стъклени шишета, които ще използвам за ракията. И тъй като ще им слагаме етикети имате ли на представа къде продават нови.  smile
Активен
mim4ok
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #142 -: август 12, 2009, 16:55:30 »

Привет момичета. Накоя от вас знае ли от къде мога да намеря стъклени шишета, които ще използвам за ракията. И тъй като ще им слагаме етикети имате ли на представа къде продават нови.  smile
Аз ще ти кажа ние какво направихме за нашата сватба.Използвахме шишета от ракия,но не нови.Накиснахме ги в топла вода(няколко пъти) и така етикетите доста лесно и бързо се отлепиха.И върху добре подсушени шишета налепихме нашите си етикети.Мога да ти кажа и къде ги поръчвахме,ако те интересува.
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #143 -: август 12, 2009, 17:31:31 »

Здравейте, момичета. Може ли някоя от вас да ми препоръча видео оператор и/или фотограф, който да работи и в района около Габрово (по-специално - питането ми е за Трявна)?
Прочетох цялата ви тема. Срещнах 1-2 имена, но ще съм благодарна, ако можете да ми изпратите контакти на ЛС.
Освен писах и на една съфорумка, която е от там, но не ми отговаря. Има си основателна причина момичето и не й остава време - това е разбираемо. Така че още веднъж - вашата помощ ще бъде неоценима в моя случай.  Wink
Активен
Ammira11
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #144 -: май 11, 2011, 10:36:50 »

Няма ли вече булки в Габрово??Хайде всички бивши и настоящи от региона да се включат и помагат smile
Спешно ми трябва видео оператор професионалист и фирма за декорация.Благодаря предварително
Активен
chakrata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 8



« Отговор #145 -: май 11, 2011, 19:22:16 »

Здравейте , Ammira11, понеже последно време габровските булки не им се пише нещо , ще си позволя да Ви предложа помощ , ако желаете разбира се , може да ми пишете на лични. Желая Ви успех!
Активен
best_angel
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #146 -: юли 07, 2011, 12:49:15 »

Здравей Амира:)
на мен също ми предстои сватба,която ще бъде чак догодина,но започнах да се ориентирам лека-полека... Гледах снимки на украси на ресторанти, направени от   "карина", и останах възхитена... все още не съм ходила при тях и не знам какви са  цените там, но видях как са превърнали ресторанта, в които искам да е моета сватба, в една приказка....smile
 
Активен
best_angel
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #147 -: януари 16, 2012, 16:23:40 »

ЕХОООО Има ли булки в грабровския регион???smile
Активен
venlaz
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #148 -: януари 20, 2012, 18:48:30 »

Здравейте, скъпи момичета!Сватбата е невероятно приключение-много трепет и страхотно изживяване.
Казвам се Венета и съм водеща на сватби.Живея в Габрово, но екипът с който работя е от В.Търново.Гарантираме невероятен професионализъм.Индивидуален сценарий, перфектно качество на звук и осветление.
Ако някой от вас има нужда от водещ, DJ, танцьори и певци сме насреща да станем част от вашия празник. Пишете ми на имейл [email protected]
« Последна редакция: януари 20, 2012, 23:53:10 от venlaz » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 23, 2012, 12:39:57 »

Здравейте! Аз ще съм габровска булка - сватбата ни е на 8.09. Знам, че реално имаме много време, но решихме да се подготвяме и пазаруваме от рано, за да не усетим затруднения в бюджета накрая, малко преди сватбата. Засега сме ангажирали агенция Карина и ресторанта в комплекс Синкевица. Ние ще сме 80-90 човека и се надявам да не е тясно и да има широк дансинг, защото решихме да сме вътре. Ако някой е присъствал на сватба там, ще се радвам да сподели мнение... Относно фотографа - ангажирахме Венци Йорданов, който е зает почти всяка събота до края на лятото. Всякакви мнения за него също ще са ми много полезни! Благодаря!  give_rose
« Последна редакция: януари 23, 2012, 17:36:32 от ivelka » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines