Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:24:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ГАБРОВО  (Прочетена 86471 пъти)
 
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #120 -: юни 29, 2009, 16:04:35 »

Здравейте.утре ще обикаляме по ресторантите в Габрово да видим как са и вече трябва да решаваме.Janinka  в "Карина" предлагат всякаква украса имат и калъфи.мини да погледнеш.Момичета сериозно съм се замислила за рокля с шлейф-невероятни са :bravo:Какво мислите някоя била ли е с такава рокля или поне пробвала ли е?
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 29, 2009, 18:37:56 »

Здравей chochka. Моята рокля е с шлейф и съм много щастлива  yahoo Винаги съм искала такава рокля. Стои наистина величествено. Преди да пробвам се притеснявах да не тежи много, но поне моята не тежи. Шлейфа може да се прибере и така може да се танцува свободно или пък да се закачи за ръката, когато се придвижваш от гражданското или църквата.
Zveti разкажи малко за агенция "АЛБА". Честно да си призная бях забравила, че там има сватбен салон. Ще очакваме да разкажеш и за твоята сватба.  girl_wink
« Последна редакция: юни 29, 2009, 21:10:18 от Janinka » Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #122 -: юни 30, 2009, 08:14:01 »

Здравей Janinka откъде си купи роклята и колко струва горе-долу.Мисля .че роклите със шлейф са малко по-скъпи.Вчера минах по сватбените салони във Търново и останах като гръмната. :look:цените са много по-високи.Бях си харесала рокля в Габрово и същата в Търново .пак на "Аз и Ти" е със 130 лв.по-скъпа.Тези хора са луди!!!!!!! crazy.Там гледах рокли с шлейфове.но цената беше............ Oh my ...
Чакам да ме зарадваш с цената на твоята рокля.
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 30, 2009, 09:14:55 »

Здравей chochka. Определено тези рокли са доста по-скъпи. Аз моята си я взех от Сватбен Център София и цената й хич не е ниска - 800 лв.  blush Преди това си бях харесала в M Tyler (отново в София), но там цените са много високи. За роклята, която си харесах там ми искаха 1600 лв., а ако я взема под наем щеше да ми струва 800 лв.  crazy Също в Сватбен Център София пробвах и рокли на Аз и Ти като цените варираха от 500 до 700 лв., но нямяха шлейф. В Габрово не съм гледала рокли (работя в София и ми е по-лесно тук). Но доколкото знам има рокли в Търново, които могат да се намерят и в Габрово разликата е, че в Търново цената е по-висока. Ако имаш възможност да посетиш и други градове направи го. Аз мислех да отида и до Асеновград ако не си харесам рокля тук.
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #124 -: юни 30, 2009, 09:35:06 »

Благодаря ти.И аз съм се нагласила за тази сума .Но тази с  шлейфа в Търново струваше 1200 лв. и беше на "Аз и Ти".Днес ще съм на обиколка в Габрово и ще пиша каква съм я свършила.Какво стана с украсата на ресторанта.Как си я представяш.Аз имам идеи.но днес ще видя и какво предлагат?Колко пари мислиш да отделиш за украса.аз мисля колкото за роклята-горе долу -за мен и двете неща са много важни-искам красива сватба butterfly
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 30, 2009, 10:02:42 »

Намерих една агенция, която прави украси и имат офиси на няколко места в България. Те искат по 10 лв. на място, но все още съм на етап събиране на оферти. Мисля да е нещо в екрю и пепел от рози. Но все още не сме решили твърдо. Мисля уикенда да видим в Търново една парти агенция, която предлага украси за сватби. Ще чакам да кажеш какво си направила с роклята. Надявам се в Габрово да намериш на по-ниска цена.  girl_wink
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #126 -: юни 30, 2009, 10:25:02 »

Какво се включва в 10 лв. на място.В Търново навсякъде е едно и също -арки със зелени и  изкуствени цветя и балони.на мен ми се иска нещо по-така.
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 30, 2009, 12:22:17 »

Агенцията се казва АМУР. Имат офиси в София, Пазарджик, Плевен и Ловеч. Това, което пише в сайта им какво влиза в тези 10 лв. на човек е: Нови покривки на всяка маса; драперии на всяка маса; воал за всяка маса; платнени салфетки; живи цветя според сезона, които после остават за теб; официална маса; картончета с имената на гостите или номер на масата; украса зад масата на младоженците; настаняване на гостите; маса за тортата. Това е сайта им: http://www.svatbi.info/index.htm
Честно да ти кажа на мен въобще не ми допада идеята за изкуствени цветя. Много кичозно ми стои. Дори възнамерявам да помоля СИЯНА да украсим арката за бутиковото разписване с естествени цветя.
Мислех варианта украса само с балони, но пак не ми се връзва нещо.
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #128 -: юни 30, 2009, 14:08:57 »

Това означава ли, че ако сватбата ми е 50 човека - трябва да платя 500 лв. за украса. Доста скъпо е пък и аз не смятам, че е уместен вариант на всяка маса за гостите да има драперия първо няма да е удобно и второ ще е претрупано. Поне това е моето мнение. Пък и смятам че всяка агенция в града ще направи подобаваща украса на по-разумна цена . / ако правилно съм разбрала колко е цената. /
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 30, 2009, 15:13:01 »

Мисля, че правилно си разбрала - ако са 50 човека - 500 лв. И аз така го разбирам и до някъде това е причината все още да не съм се обърнала към тях с конкретно запитване. СИЯНА за съжаление украсяват само сватбената маса. Все още не предлагат обличане на масите и столовете.
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #130 -: юли 01, 2009, 15:41:04 »

Здравейте момичета.вчера свършихме доста работа-обикаляхме по ресторантите.Засега съм се спряла на ресторанта на "Етъра".но до няколко дни трябва да решим окончателно.Там нямат калъфи.а аз държа да има .Доколкото разбирам от предишните постове агенциите в Габрово предлагат само арки и украса на булчинската маса.а и балони разбира се Eeager.......
Janinka видях сайта на Амур.хубави са им нещата.но цената не е малка особено ако сте повечко хора като нас-между 100 и 110 човека insane
Сега изчезвам .ще ходя да гледам торти и ще мина през агенцията на Автогарата.После ще пиша каква съм я свършила.
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 12, 2009, 21:30:41 »

В петък с милото ходихме до агенция АЛБА да проверим за украса. Останах много приятно изненадана - и от цените и от украсите, които предлагат. И май ще се спрем на тях за украса. Вчера гледах и сватбените торти в сладкарница Балкан. Изглеждат страхотно, а цените дажи ми се сториха ниски и мисля от там да поръчам тортата. Купихме си и сватбените чаши. Взехме ги от магазин Vicko, който се намира на ул. Шипка (над Ротманс). За сега от мен това  smile
Активен
tanq_nikolaeva
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 14, 2009, 06:20:37 »

здр. bbbis!  За агенция "Карина" ли става въпрос. Ако е тя и ние сме ангажирали за сватба. И бих искала да  помоля  да ми изпратиш няколко снимки.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 15, 2009, 22:45:48 »

Здравейте момичета.вчера свършихме доста работа-обикаляхме по ресторантите.Засега съм се спряла на ресторанта на "Етъра".но до няколко дни трябва да решим окончателно.Там нямат калъфи.а аз държа да има .Доколкото разбирам от предишните постове агенциите в Габрово предлагат само арки и украса на булчинската маса.а и балони разбира се Eeager.......
Janinka видях сайта на Амур.хубави са им нещата.но цената не е малка особено ако сте повечко хора като нас-между 100 и 110 човека insane
Сега изчезвам .ще ходя да гледам торти и ще мина през агенцията на Автогарата.После ще пиша каква съм я свършила.
Извинявам се че се намесвам но нали В. Търново е близко до вас защо не проверете там агенциите какво предлагат . Сигурно има по голям избор. Колкото до калъфите добре си решила ,защото аз винаги съм го казвала че това променя най много един р-т . И нищо друго да не сложите украсата си е супер с облякани столове . Верно че е по скъп артикул но си заслужава .  good
Активен
liliv
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #134 -: юли 20, 2009, 08:35:23 »

Здравейте момичета,
извинявайте за спама, но искам да задам един въпрос на Наси:
С какъв статут влизаш във форума - на бъдеща булка, на рекламен агент /агенцията се вижда коя е/ или като собственик на въпрорсната агенция.

Моята сватба ще бъде във Велико Търново на 19.09 и понеже Габрово е доста близо реших да надникна и при вас, за идеи и подробности около подготовката.
Желая успех на всички.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines