Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:16:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ГАБРОВО  (Прочетена 86465 пъти)
 
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 25, 2009, 15:36:16 »

Ние все още не сме правили меню за сватбата, но по направения предварителен оглед на менюто в ресторанта предполагам, че няма да е повече от 25-30 лв. като не включвам твърдия алкохол. За другите ресторанти незнам как са цените надявам се другите момичета да споделят.  smile
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 25, 2009, 15:43:28 »

Аз мога да кажа само за Странноприемницата...Там ни искаха куверт не по малко от 25лв...ти си избираш какво да включиш в него...и разрешават да се внесе само ракия...
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 25, 2009, 15:46:47 »

И на нас само ни разрешиха да си внесем ракията. Виното и бирата ще са от тях.
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #108 -: юни 25, 2009, 15:50:52 »

Как са цените на тортите тук?Във В.Търново са между 2.50-4лв. на парче.Дано не ви досаждам с многото си въпроси но се надявам поне от финансова страна да натежи единият град и да решим по-лесно.Родителите ни не ни се месят -само и само да сме доволни.
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 25, 2009, 16:07:24 »

Зависи къде но препоръчвам сладкарничката на балкан...нашата торта беше от там...много беше вкусна...
60лв за 40 парчета...скоро ще сложа снимки в албума да я видите...значи излиза по 1.50лв за парче...
В Мина елит парчетата бяха по 2.00лв ...но има и по скъпи зависи от тортата...

Chochka...не досаждаш нали затова е форума да си помагаме...да си даваме съвети и да обменяме инфо...успех ти желая при избора на торта... give_rose
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 25, 2009, 16:13:59 »

Аз до сега гледах само в кафе "Мити". Те предлагат торти на Неделя. Там цената на парче варира от 3 до 4 лв. в зависимост от вкуса на тортата. Сега съм се насочила към една нова пекарна в града намира се точно срещу блок Дунав. Мога да те насоча и към сладкарница Ренесанс (улицата зад хотел Балкан намира се до Лирекс) това са торти на Мина Елит ако не се лъжа. Може да провериш улицата зад ГУМ там има сладкарница на Стеан. За последните три места незнам цени тъй като не съм проверявала, но предполагам ще са доста по-ниски от Неделя.
Активен
silence_d1
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #111 -: юни 26, 2009, 09:44:09 »

Ceщам се за още един ресторант.Не е много голям, но има и лятна градина 50-60 човека ще се съберат, ако не и повече.Ресторанта е "Форум" зад староприемницата, До "Стария моряк".Ще ви дадат да си внесете ракия и вино,Торти и dj може да си поканите.Но трябва да си направите куверта да е минимум 25 лв на човек.Ако сервитьорките ви се опънат нещо поискаите номера на някои от шефовете и говорете направо с тях.
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 26, 2009, 12:06:35 »

Миналата вечер ходихме в ресторант "Горско ханче" на кулата.... Там също би станала хубава сватба...поне на мен ми се щеше да е там ама понеже имахме гости от друг град, се принудихме да е някъде по в центъра...За там незнам как са кувертите но може който се интересува да пита...Имам тяхна визитка мога да дам някви телефони ( на лични)...
Засега чао...  give_rose
Активен
silence_d1
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #113 -: юни 26, 2009, 12:19:13 »

"Горско ханче" е трудно да се нарече ресторант.Не бих искала на тържеството ми да се разхождат котки по масите, и да обикалят около мен кучета.Хигиената в кухнята и миалното е под всякаква критика,явно шефпвете знаят на кого да плащат, Че още да работят.Ще е трудно да си внесете каквото и да било, без персонала да си вземе по нещо.Не си заслужава, да се ходи там
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 26, 2009, 12:26:00 »

Момичета аз искам да ви попитам за букет към кого се обърнахте. Тъй като кумувете ни пристигат от чужбина няколко дни преди сватбата ще трябва аз да си поръчам букета. Сещам се единствено за Омайниче.  blush Какви са вашите предложения?
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 26, 2009, 12:35:38 »

Хихи да ви кажа като спомена silence_d1 за котки...на нашата сватба тамън преди да си тръгнем една котка се качи на една от масите и отмъкна цяла пържола...беше много смешно защото пържолата беше по голяма от котката...  laugh

Не смятам че трябва да има такива груби изказвания по адрес на когото и да било... Горско ханче си е ресторант лично на мен там ми харесва...и ако си мислите че в другите ресторанти сервитьорите не си взимат по нещо жестоко се лъжете...даже и сметки надписват особенно на сватби и големи събития, защото няма как да се знае кой какво е поръчал...(знам от личен опит)
За котките по масите вече ви казах...и на най реномирания ресторант може да му се разходи някоя писана по масата...те тези зверчата нямат спирачки  funnytooth ...
А колкото до хигиената.....какво да ви кажа не е само там...а това кой на кого плаща..те тези дето трябва не си вършат работата...може и без да им се плаща да си работиш...

Надявам се silence_d1 да не се обидиш от думите ми ... но дай да сме чесни че то в наща държавица ако не е мизерията,лошото отношение и корупцията, нямаше да сме България...

Айде мацки...бай от мен...
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 26, 2009, 12:40:43 »

Janinka незнам кое е това Омайниче, но има едно магазинче до БЧК май скоро го отвориха, може да погледнеш и там...Женичката е много симпатична... Аз моя го правих в Севлиево... Магазина е на МАЙСТОРСКА... (мисля че е известен)
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 26, 2009, 13:30:42 »

Омайниче е точно срещу паметника на Ран Босилек. Ще проверя и до БЧК.
А какви са горе долу цените?
Активен
silence_d1
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #118 -: юни 26, 2009, 14:40:32 »

Няма проблем, не съм се обидила от думитети.Но съм работила там и от моя страна, това място не е подходящо.Да това си е мое мнение и не държа то да съвпада и с твоето.Сещам се за един магазин за цветя,до ресторант хемус.Близо до него пак на тази задна уличка, до един фризьорски салон.Жената си разбира от работата, но взема скъпичко.Ако не ви пречи това, със сигурност ще сте доволни
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юни 29, 2009, 14:58:52 »

Момичета отново се обръщам за съвет. Някой знае ли дали в Габрово някой предлага услугата украса на ресторант. Като под украса имам предвид обличане на масите и столовете. Или трябва да търся в други градове.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines