Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:37:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ГАБРОВО  (Прочетена 86373 пъти)
 
marti4ka
Регистриран

Публикации: 1


« -: август 03, 2007, 15:15:55 »

Хайде да се открием и да обменим малко информация.
Търся си фотограф, ди джей и оператор. Да препоръчате някой добър?
« Последна редакция: май 12, 2011, 14:00:26 от fiibi_bg » Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #1 -: февруари 26, 2008, 17:44:27 »

кога ти е сватбата? до къде си стигнала? къде ще е? моята е на 03.05 и аз не съм много напреднала...имам ресторант и рокля smile
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 27, 2008, 09:35:13 »

Аз живея в Габрово в момента,но ще съм булка в Ловеч.Организацията ни обаче основно кипи тук.Така че ако искаш инфо за нещо или просто обмяна на идеи пиши на лични.
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #3 -: март 23, 2008, 06:58:33 »

здравей, аз съм от габрово и сватбата ми ще е на 03.05. ти до къде си стигнала?
Активен
abi78
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #4 -: март 28, 2008, 13:12:09 »

Може ли да ми препоръчате гримьори от Габрово и какви горе долу са цените за булченски грим?
Благодаря ви много
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 28, 2008, 16:26:52 »

хей момичета аз не съм от Габрово но водещата ни и диджея са от там..............бяхме на сватба която водеха и останахме много доволни ................водещата се казва Станислава-някой от вас да я е наел?Ще се радвам ако споделите girl_wink
Активен
Denny_s
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 21, 2008, 07:32:56 »

имали булки от габрово.трябвами помощ!!!! cray
Аз съм от Трявна. Фотографи и гримьори повече в Габрово отколкото при нас. За музиката се спряхме на едно момче Галин от Плачковци, който е невероятен специалист. Преди сме били свидетели как аранжира музиката и решихме без да се колебаем. Мисля, че имам телефоните на екип от Габрово ще потърся и ще ги кача. Иначе много ми хареса отношението на хората от агеннцията, която се намира над автогарата - "Карина". Голямо разнообразие и велико спокойствие. А за рокли да не говорим ... Ако търсите място все още (не знам кога ви е сватбата) ние се спряхме на ресторант "Ралица" в Трявна. Много елегантно и компактно място с капацитет за 140 човека. Според мен от всички места в района - това най-подхожда за събитието. Друго място е Парк-Хотел Дряново, но незнам дали се провеждат такива събития там. Може да провериш и Имението във Велико търновско. Всичко зависи от бюджета ви. Нашата сватба е на 10.05. има само 19 дни дотогава. А междудругото - в Габрово правят страхотни торти в сладкарница ... забравих й името. Някъде около хотел Балкан ако не се лъжа, а  да не те заблудя май се казваше Ренесанс. За цветя съм чувала, но все още не съм го търсила - магазин "Омайниче".
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 21, 2008, 15:01:25 »

Аз също мога да похваля сватбена агенция "Карина".Изключително мили и отзивчиви са.Там намерих изключително разнообразни и красиви неща.Та даже май и сватбената рокля,но още не съм напълно убедена. Wink
Активен
iv07
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #8 -: април 30, 2008, 21:50:53 »

момичета нуждая се спешно от вашата помощ!нашата сватба ще бъде в дряновски манастир(и гражданския брак,и църковния,тържеството ще бъде в ресторанта им и ще останем в хотела),обаче сме от варна.трябват ми координатите на тази сватбена агенция "катерина" или сайт?др агенции също ще ми бъдат от полза.става дума само за украсата.благодаря предварително!
Активен
didiivanova
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 08, 2008, 16:23:00 »

Здравейте всички.аз също съм от Габрово и на мен ми предстои сватба,но моята е чак през месец юли.радвам се ,че има такива като вас момичета,които споделят мнения и впечатления.и аз се лутам и обикалям по сватбенните агенции и ми се иска да направя нещо по-различно и нестандартно.за наша радост вече и тук в Габрово има хубави агенции като "Карина".мога само да ви пожелая на всички успех и много ,много усмивки на сватбенния ден и красиви спомени след това. give_rose
Активен
iv07
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #10 -: май 09, 2008, 16:30:58 »

Здравейте всички.аз също съм от Габрово и на мен ми предстои сватба,но моята е чак през месец юли.радвам се ,че има такива като вас момичета,които споделят мнения и впечатления.и аз се лутам и обикалям по сватбенните агенции и ми се иска да направя нещо по-различно и нестандартно.за наша радост вече и тук в Габрово има хубави агенции като "Карина".мога само да ви пожелая на всички успех и много ,много усмивки на сватбенния ден и красиви спомени след това. give_rose
eй дидииванова нямаш ли и координатите на тази агенция "карина"?телефон или e-mail?моля те!
Активен
didiivanova
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 12, 2008, 13:30:07 »

скъпа ив07,много бих искала да ти помогна , но за жалост самата аз незнам телефоните им, намират се до автогара габрово,попринцип е най-хубаво да отидеш на място така или ина4е.скоро ще видя украсена от тях сватба,но знам 4е са добри.хайде успех
Активен
iv07
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #12 -: май 23, 2008, 12:44:27 »

мимичета отново въпросче-коя сладкарница в габрово ще ми препоръчате?и ако може адрес.благодаря!
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 23, 2008, 15:17:26 »

Нямам представа за адрес,но мога да кажа къде се намира сладкарница "Ренесанс".Намира се до "Лирекс Компютърс".Това е малко след хотел"Балкан",в посока към болницата.Там са много добри.Тортите се правят на място.Всъщност това са торти на "Мина Елит".Опитвала съм доста и ги препоръчвам.Дано успях да обясня!:).Освен това незная до колко познаваш града,но до ресторант"БЧК" също има сладкарница,в която правят много хубави торти.Провери и там.Дано да съм ти била полезна.smile
« Последна редакция: май 23, 2008, 15:38:55 от mim4ok » Активен
Elleanor
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #14 -: май 30, 2008, 12:48:12 »

Здравейте момичета и аз ще съм габровска булка през юли   girl_wink
Резервирала съм ресторанта и DJ, за рокля ще гледам утре. Но нямам фотограф. Моля ако имате наблюдения от някой добър фотограф да ми пишете.
Вие до къде стигнахте?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines