Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:48:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 59765 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 28, 2011, 18:24:23 »

Цветенце с всеки изминал ден с все по-големи крачки се приближавам към клуба на госпожите blush днес платихме за ритуалите и попълнихме декларациите, че искаме да се оженим и че ще си сменя фамилията, мъжлето с голяма гордост ме гледаше biggrin

равносметката е

ритуал граждански брак с музика - 120лв.
ритуал църковен брак с хор - 155лв.

днес се обадих и на фризьора, гримьорката и маникюристката и уговорих с кого, кога ще се видим, ох айде да идва съботааааа danceg danceg
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 28, 2011, 18:41:08 »

Рафи в коя църква ще сте?Браво на вас за свършената работа , как няма доволно да те гледа половинката , мъжете им харесва че жените ще носят техните фамилии.То и според мен пък семейство с различни фамилии не върви.  =]Не остана а особено последната седмица минава още по скоростно мила , така че докато се усетиш и вече ще си госпожа  smile.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 28, 2011, 23:57:19 »

Пламъче църквата ни се казва Св. Никола ето и няколко снимчици от нея (ама само отвънна екстериора, защото на интериора вътре не можах да намеря bqsnasym )

Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 01, 2011, 00:12:16 »

Изглежда страхотно църквата , представям си каква невероятна ще е и от вътре , на снимчиците ще добием най добра представа.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 01, 2011, 02:26:50 »

Рафи, тъй като много ти харесах украсата за колата, малко ще я изплагиатствам. Днес пратих снимка на сватбената ни агентка и тя каза, че ще стане, само малко ще е преправи, че не искала да лепим много по-колата, за да смъкнем боята. Нищо, че не знаем още с каква кола ще сме и на кой.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 01, 2011, 03:07:18 »

Рафи, и за нашата църква съм си харисала една, която се казва "Св. Никола". За мен е много специално име и ако си имаме момченце един ден ще го кръстя така. smile
А да те питам. Защо си платила толкова за гражданското? Ти с хор ли ще си? Аз дадох 61 лв. за механична музика и право на снимане. Питам защото постоянно послъгват и се чудят как да измъкнат пари от младоженците. Предполагам, че и при вас са същите. beating
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 01, 2011, 08:28:10 »

Във всички градове са различни цените , при вас явно е доста по евтино Мони , на нас ни взеха 98 лв ,за същото което и на вас.А ако е с хор не помня колко беше, но има всякакви екстри , като хор и гълъбчета и т.н. дето си оскъпяват още.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 01, 2011, 15:48:53 »

Плами, да ти кажа не виждам смисъл да е по-евтино при нас. Не е правилно просто. Измислят разни неща, за да товарят младоженците. Много ме ядосва този факт, но спирам вече, че само дудна за него. Чакам Рафи да каже за какво е платила тя. smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 01, 2011, 17:43:19 »

Моника мила в Ст.З няма такава опция да си избираш - с хор, без хор, гълъби и прочие - таксата е само една и няма от какво да си избираш nea

Сабинка много ми радваш сърцето, че съм ти била полезна heart то и нашата украса няма да се лепи, а ще е само с вендузи, щото ще сме с ето такава кола и съм предупредила, че ако унищожат боята, аз ще унищожа тях beating beating
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 01, 2011, 21:55:30 »

Аз докато се натуткам, ти вече ще си се омъжила. Добре, че си контактуваме по други канали. Но и тук дакажа - честита темичка. Още малко и госпожо ще те наричам smile
Пожелавам ти весела сватба и без много, много да му се шашкаш. Това е просто един по-голяям рожден ден. А рождени дни организираме всяка година. Значи - нищо ново под слънцето - само положителни емоции smile  danceg
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 01, 2011, 22:15:51 »

Юникус различната ти гледна точка върху нещата винаги ме изумява biggrin мерси миличка и ти скоро ще се запишеш в моя клуб, така че ще върна услугата give_rose

п.с. момичета виждате ли снимката на колата, щото аз не ????
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 01, 2011, 22:31:36 »

Определено не излиза снимката , ама може утре да реши да се появи че да задоволи любопитството ни  blush blum.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 01, 2011, 22:49:49 »

 blush
Не се вижда, ама не исках да питам да не би при мен да е проблема само, но явно проблемът е глобален.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 01, 2011, 23:05:16 »



a сегааааааааааааа huhhuh.gif
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 01, 2011, 23:08:04 »

Рафи, чука ти сватбата на вратата вече, браво - доближавате се до големия ден Wink Пожелавам ти последните дни да са възможно по-спокойни, а сватбеният - точно както си го представяш (е, изненадите също са позволени, стига да са приятни Wink) blum

А колата е чудна! И ние ще сме с Мерцедес, ама ви завиждам за белия сватбен цвят, нашичкият ще си е черен smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines