Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 20:41:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 59964 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #30 -: февруари 13, 2011, 13:29:27 »

За малко да пропусна темичката на първата мартенска булка smile Рафи, желая ти спокойна подготовка и един прекрасен сватбен ден! Съвсем малко остава до финала, вълнуваш ли се вече?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 13, 2011, 17:11:23 »

Rafaela, слабост си ми smile. Нали ще се жениш на моя ден-ден tease.
Спокойна подготовка и мн усмивки ти желая.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 13, 2011, 21:13:06 »

Рафи,вас питаха ли ви какво искате за сватбата?  blum Да не вземеш да кажеш тостер,че в миг ще изникнат 10-15?  sarcastic
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 13, 2011, 21:41:07 »

благодаря ви за пожеланията момичета give_rose

Тиама все повече се вълнувам с всеки изминал ден и отмятам разни задачки - сега наред е да заведа мъжлето да му вземат кръв за Васерман, пък него нали го е страх от игли и направо ми голям зор да минем това "изпитание" biggrin днес ходихме до ресторанта, за дегустацията на ястията, които евентуално бихме включили в кувертите и съм много доволна от варианта, на който се спряхме и цената, която ни дадоха (заради бройката на гостите ни аз се бях подготвила за цена на кувертите от по 30лв минимум, а всъщност нашите излезнаха на цена 26,31лв.) допълнително уговорихме доставка на бира, безалкохолни и минерална вода, пак от ресторанта + кумско пиле + евентуално допълнителен престой в ресторанта + сервизната такса (счупени чаши, чинии, евентуално изгорени сепарета и т.н.) - които в най-лошия случай ще ни излязат около 500лв. и дай боже - пу пу пу да не чува дявола - всичко по празненството ще ни излезе някъде около 3000лв. (което и в най-смелите ми мечти не го бях допуска, стискайте палци да ми излезе сметката вярна  angel Clover )
Posum ще пия едно питие за теб!
Карли аз си добавих бележка за откуп към поканата и зявих, че искам пликчета, в пликчетата пари, парите във валута, валутата в повече biggrin тъй че очаквам да огранича ненужните подаръци до минимум или поне се надявам да стане така smile
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 13, 2011, 21:46:22 »

Пожелавам ти от сърце да нямаш ненужни подаръци тип сервиз 1, 2, 3.... о боже всички са еднакви smile.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 13, 2011, 21:56:59 »

Пожелавам ти от сърце да нямаш ненужни подаръци тип сервиз 1, 2, 3.... о боже всички са еднакви smile.
sarcastic sarcastic Ей това не го бях чувала,ама е много смешно! хихих
Рафи,дано да ти излезе сметката,ама да ти кажа аз кво смятах,кво не,та на края в ресторанта бях приятно изненадана.Очаквах по-голяма сума,но може би това се дължи на времето,в което живеем,всичко е скъпо и човек си мисли най-лошото  pardon Ти не спирай да си го мислиш още де,че да не ви дойде като гръм от ясно небе  funnytooth Те всички мъже са така,страх ги е от една игла,а нас си ни бодат когато си искат  good Wink Моят мъж 30 мин. след като сложи халката,започна да се оплаква,че му излезнала пришка   pleasantry,което си е чиста проба преувеличение.Просто не е свикнал да носи бижута,но пък като започне да драматизира-край няма  blum,нищо чудно,че твоят го е страх от взимането на кръв  tease
« Последна редакция: февруари 13, 2011, 22:00:37 от carlyangel » Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 13, 2011, 22:12:26 »

О за иглата недей така, че аз съм същата. Тази година за 1ви път ми дупчиха вената - щях да умра от страх. Видя ли игла лошо ми става, а само като си помисля, че и от вената трябва направо вой до небесата надавам. Е видях, че не е страшно, но пак си зависи кой ти дупчи ръката.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #37 -: февруари 13, 2011, 22:31:10 »

Rafaela честита темичка!  good До сватбата само положителни емоции ви пожелавам!
Като обикалях за халки си харесах един модел, и много се чудех къде съм ги виждала   crazy,а те били вашите   blum Показах ги на милото - мн ги хареса  yahoo, остава само да ги поръчаме
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 13, 2011, 23:37:23 »

иркааа ей това е! пууу знаеш ли какво хубаво ми стана .. ако мъжа не спеше вече и на него щях да кажа.. много щеше да се радва и той, даже днес моя приятелка, която ще е булка на 26.02 ми се похвали, че си взели халки - показва ми ги и какво виждам - нашите халки само че с друг вид мат biggrin aз бях казала, че тия нашите са на Сара-Трейд, но се оказа, че всъщност са на El Amor Gold, само дето те имат много малко модели показани на сайта, което е кофти nea

Сабинка квото стане - аз се надявам да не ме изненадват неприятно, ноо в крайна сметка въпроса е купон да стане, а пък другото както дойде smile между другото аз имах много забавен случай това лято - правих изследвания в две различни лаборатории в един ден и на връщане от втората вече бях с два памука и две лепенки на двете ръце и изглеждах като наркозависима - даже една бабка ме хока, че съм била младо момиче пък така да съм се проваляла biggrin biggrin biggrin
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 13, 2011, 23:41:53 »

Ауууу луди бабета колкото искаш  crazy. А аз три дни след това си гледах ръката, дупката, охкаш, пъшках просто бях картинка. Голям смях падна покрай мен, но пък се тествах преди дупченето за медицинските, че щеше да е смешно да отида и да им кажа, ама моля ви се внимавайте, че ми е за 1ви път и да не се откажа от сватбата заради дупченето. blum
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 13, 2011, 23:51:56 »

надявам се да не ти се налага да свикваш с дупки по вените и прочие, че аз вече дори не отразявам подобни манипулации и чак сестрите ми се чудят колко съм "желязна" nea
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #41 -: февруари 14, 2011, 09:22:11 »

рафаелче супер са ценичките, а какво меню сте си избрали?
какво още ви остана по подготовката?
това време лети неусетно  girl_impossible, броени дни останаха и теб ще те запишем при госпожите  girl_wink danceg
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 14, 2011, 11:33:43 »

Цветенце ние снощи отидохме в ресторанта, където ни очакваше прекрасно украсена маса, в момента, в който влязохме и 2-3 сервитьори се врътнаха покрай нас, настаниха ни и се почна едно мъкнене на мааанджииии, лели лели леееели - донесоха ни 4 вида салати, 4 вида плата, 4 вида топли предястия и 4 вида ястия (като според мен ястията можем спокойно да ги кажем, че са били 8 вида, защото те бяха някви убийствени комбинации от различни ястия) и като се почна едно ядене, размятане на чинии, опитване, коментиране, кискане .. просто трябваше да сте там да видите мъжлето как опита едни картофи с подправки и после до края на вечерта за каквото и да поискам мнението му той казваше - само да има от ееей тия картофи другото няма значение biggrin в крайна сметка се спряхме на следните неща:

салата - овчарска
предястие - плато пастърма, филе елена, кашкавал, луканка, 3 вида сирене и плодове
основно ястие - пилешки филенца със сос шампанско, гъби и кашкавал с гарнитура ароматни картофки с подправки (без които както вече ви казах не можем да минем biggrin )

иначе в куверта има включени още по 2 безалкохолни на човек и 1 бут. 330гр. минерална вода, а допълнително ние ще си внесем всичкия алкохол на празненството, освен това от ресторанта поеха ангажимента да ни доставят допълнителни безалкохолни, мин. вода и бира на дистрибуторски цени, което мен много ме устройва, защото няма да се занимаваме ние с разнасянето на каси и тем подобни

снощи пак правих списък biggrin - както казва мъжа аз съм жената-списък biggrin - вече разпределих задачите по дати - кое кога трябва да приготвим, защото ми трябва яснота по тия въпроси и то не само на мен smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 14, 2011, 12:27:28 »

Рафи, много добро меню! Поздравления!  good Моето мнение е, че всички ще са сити и доволни! А за допълнителния алкохол - чудесно, че ще ви спестят мъкненето  Bravo

А за списъка - хич не го слушай твоя! И аз бях така - и добре, че го бях направила не по дни, а по часове чак!  blum Та не пропуснахме нищо...Иначе гледай какво става! Така че съм напълно ЗА списъците и воденето по тях.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 14, 2011, 12:45:04 »

 Bravo Леле като ви гледам менюто и направо  1tongue ми се приисква да съм от присъстващите!Особено това с ароматните картофки с подправки...  good хехе
За списъка и аз съм на мнението на Hekseskud,твърдо ЗА good,както казва и тя по часове и дори момент след момент какво да става smile Много се улеснява работата,понеже ако трябва да се помни всичко е направо кошмар  girl_impossible,има такива дреболии,дето 100 на 100 и най-организирания човек би пропуснал.Аз примерно си бях приготвила в 2 чанти нещата за църквата и нещата за обредния дом 2 дни предварително,като бях сложила дори и документите вътре,да не би в бързината да забравя квитанциите или кръщелните.И накрая всичко си беше 6  Wink Те мъжете си приказват-какво толкова си се разбързала и разтревожила,ама то нещата не стават от само себе си. girl_wink Ние си го знаем smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines