Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:43:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 59876 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 14, 2011, 14:28:19 »

между другото и аз съм помислила за тва да събера багажа малко по-рано, а не да оставям всичко за последния момент, щото като знам каква съм нервачка обикновено и как искам всичко да стане на секундата, пък обикновено хората около мен не го правят иии за да не убия някого, по-добре да се подготвя предварително - тия дни отивам на разузнаване как точно ще стане изваждането на необходимите медицински, че с мъжа нали сме при различни лични лекари и ще ни е малко зор да стиковаме посещенията при тях, изследването за Васерман и ходенето на работа biggrin
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 14, 2011, 15:51:53 »

rafaeLa, нашето меню е същото, само че вместо пилешко филе с гъби, нашето е свинско филе със сос грейви. Всичко друго съвпада!  danceg
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 14, 2011, 16:05:52 »

Моника ние между другото точно между тези две ястия се колебаехме, обаче свинското ни се стори малко тежко, а пък имаме допълнително тази топла гарнитура от картофи в подправки, без които мъжа не може да живее biggrin и която също не е от най-леките и затова се спряхме на варианта с пилешкото smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #48 -: февруари 14, 2011, 16:42:37 »

менюто е мммммм   god 1tongue Torte страхотно, вече си го представих  blush
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 14, 2011, 17:06:51 »

за жалост въобще не се усетих да си взема фотоапарата с мен и да снимам чиниите, обаче чак сега го оцених като пропуск .. тююю да му се невиди .. няма страшно ще инструктирам някой да снима на сватбата blush biggrin
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 14, 2011, 18:02:40 »

Ние също ще имаме картофки с подправки. Те ще са гарнитурата. Абе всичко ни е същото без пилето. danceg Обаче и аз не се сетих да ги снимам. vivasvat А готвача толкова красиво ги беше подредил. Имаше два вида украса, защото се колебаехме между телешко и свинско и ние си избрахме коя да бъде.
Аз също задължително искам ресторанта да се снима без гостите да са влезли и после храната и т.н.  smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 14, 2011, 18:42:59 »

аз разчитам, че моята приятелка ще наснима украсата и после ще ми предостави снимчиците, но пък и някой гост, ако снима изобщо няма да му се разсърдя biggrin
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 14, 2011, 18:51:48 »

Да, и аз нещо такова обмислям, защото нали фотографите ще са с нас. smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 14, 2011, 22:38:56 »

Малее,Рафи,току що ти разгледах галерията и ми направи впечатление,че обувките ти са просто върха на сладоледа  Bravo Ice_cream Много са нежни,и най-вече-не са с остър връх  Bravo yahoo Аз такива тип "pumps" много харесвам!И чашите са ви почти същите като нашите  good.От какъв магазин си купи обувките?Обикновен или сватбен,понеже в сватбените май нямат такива  huhhuh.gif smile Голяма фотосесия си направила,а поканата за подаръци на гостите ме накефи отвсякъде  girl_wink как само си им "намекнала" за пликчета  pleasantry blum
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 14, 2011, 23:00:16 »

Карли обувките ги купих точно от сватбения магазин, от който си купих роклята и бяха единствения модел пантофки, които ми предложиха, всичко останало беше заострено отпред иии бяха адски неудобни, краката ми се уморяваха само докато направя 2 крачки, а какво остава да изкарам цял ден и цяла нощ с тях nea и не бяха въобще скъпи, аз психически се бях подготвила за няква сума от сорта на 90-100лв. и като ми казаха 50 направо щях да скоча до тавана biggrin
а пък поканите, аз в галерията много малко снимки успях да кача, че всичките са много големи, а нямам нерви да ги смалявам blush много се радвам, че ти харесва моята бележка за откуп biggrin
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 14, 2011, 23:07:41 »

Страшна е,с Данчо много се накефихме,докато му я показвах.Викам му ела да видиш хората как си искат парички и той направо се оцъкли и веднага каза,че е много добра идея,а не да се чудиш как и какво да им кажеш. good Това със смаляването е наистина кофти,аз цял следобед оразнамерявах снимките от сватбата и направо ми се взе здравето  angry 70 снимки към час и половина  nea Пиши ми,като наближи време да качваш твоите,да ти пратя едно сайтче,с което става много бързо. smile girl_wink
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 14, 2011, 23:11:18 »

http://www.drpic.com/ това е сайта за намаляне размера на снимките,няма нужда от регистрация,само качваш и намаляш и после копираш и готово  good Не става много бързо,но пък е много опростено  smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 14, 2011, 23:25:14 »

златцето ми то kiss kiss kiss kiss kiss
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 15, 2011, 02:03:12 »

Много е лесно намаляването и с уиндоуския Paint! smile Image - skew  и готово! good
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #59 -: февруари 15, 2011, 10:34:47 »

ммм, Рафи, менюто звучи много изкусително  Bravo Спомням си като разглеждах менюто на ресторанта в интернет и бях много впечатлена. Нашето ще го избираме месец преди сватбата, и усещам, че ще има спорове. Wink.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines