Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 09:22:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 165618 пъти)
 
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #180 -: април 01, 2011, 21:50:30 »

Много се радвам, че греша! Така съм чула, но се радвам, че не е вярно smile! И забравих да кажа - халките са чудесни! smile Скоро ли ще може да си ги носите постоянно?
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 02, 2011, 00:33:32 »

Здравейте момичета, макар че до нашата сватба има още време и ние взехме да се пооглеждаме вече за халки. Засега само онлайн де...та, харесали сме няколко модела, но не сме се спрели на нещо окончателно. Много ще се радвам да получа вашето мнение  blush thank you


* timthumb.php.jpg (22.61 KB, 450x450 - видяно 142 пъти.)
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 02, 2011, 00:35:39 »

Номер 2:


* bianco_deseo_L1258715800_447.jpg (29.97 KB, 450x450 - видяно 153 пъти.)
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 02, 2011, 00:38:25 »

Номер 3:


* Platinum-in-Wedding-Rings.jpg (32.31 KB, 500x500 - видяно 148 пъти.)
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 02, 2011, 06:45:49 »

Номер 3.
И 3-те са мн красиви, но 3 ме грабна.
Такава ще е сребърната ми халка.
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #185 -: април 02, 2011, 08:56:50 »

Момичета, ние днес най-накрая ще ходим да мерим халките  yahoo  После само ще сложат на моята камъни и ще ни ги гравират и другата седмица ще си ги вземем. Направо нямам търпение - след толкова много зор докато ги поръчаме. Ще пускам след седмица снимки да си кажете мнението, че моделът си е лично мой  yahoo
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #186 -: април 02, 2011, 09:39:46 »

Здравейте момичета, макар че до нашата сватба има още време и ние взехме да се пооглеждаме вече за халки. Засега само онлайн де...та, харесали сме няколко модела, но не сме се спрели на нещо окончателно. Много ще се радвам да получа вашето мнение  blush thank you

Nikitka, аз съм за №2 - стилна и елегантна е и лично на мен тя ми допада най-много. Все пак обаче изборът е твой (ваш) и съм сигурна, че каквото и да изберете, ще е направено с много любов  smile Успех!!!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #187 -: април 02, 2011, 21:22:23 »

Wonder, pinkbird, kicky, благодаря! Кики, по-малко от два месеца остават, да.. не остана много  yahoo  weddingday
Между другото, сега като казвате за стесняването, много странно ми стана, но тези от
Сара  Трейд казаха, че не стеснявали  халки, само обикновени пръстени.. Което не разбрах каква е логиката, но както и да е, ако не искат да ни ги направят има стотици златари, все някой ще ни ги стесни.. /сега се оказа, че и на младоженеца му пада.. абеее ужас../

Nikitka, на мен всичките ми харесват, направо незнам как ще изберете.. smile Всичките са много стилни и красиви!  Bravo Откъде са?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #188 -: април 02, 2011, 21:30:34 »

Момичета, днес си поръчахме халкитееее!!! Много съм щастлива и нямам търпение да си ги вземем yahoo Поръчахме ги от Еспер.
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #189 -: април 02, 2011, 23:12:08 »

Nikitka, на мен лично също номер 2 ми хареса най-много от трите модела, но всеки модел сам по себе си е красив и мисля че няма да сгрешите, с който и да е от трите.  give_rose
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 03, 2011, 13:57:21 »

Благодаря ви момичета за отговорите  smile  give_rose

Nikitka, на мен всичките ми харесват, направо незнам как ще изберете.. smile Всичките са много стилни и красиви!  Bravo Откъде са?

Първите два модела са от английски сайт, а третия е от американски (ако някой иска допълнителни подробности може да ми пише на лични  smile ). Но за последния модел мисля, че ще имаме доста главоблия, ако се спрем на него, първо защото доколкото ми показа проучването цената му ще е внушителна, поради изключително деликатната изработка, пък и неможах да разбера дали има възможост за доставка извън US. А от друга страна не ми се иска да рискувамe да го поръчвамe другаде, защото незнам дали ще го изработят точно както е на снимката. Иначе и аз като posum се бях влюбила първоначално в него, като го видях. Но после, след като попаднахме на другите два модела започнахме сериозно да се колебаем. Та така.....добре поне, че с милото имаме еднакъв вкус в това отношение и няма да се налагат борби на този фронт Sunshine
« Последна редакция: април 03, 2011, 14:00:53 от Nikitka » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 04, 2011, 00:51:44 »

Nikitka , моделите са много красиви, но имай предвид, че не подлежат на корекции. А това е най-важното качество на халката. Преди да поръчате какъвто и било модел се консултирайте с бижутер.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #192 -: април 04, 2011, 12:19:28 »

Tiama, браво! Кои си избрахте?

Nikitka, супер модели! И мъжката и дамската ли планирате да са такива?

Аз нямам търпение да си вземем нашите тази седмицааа!  yahoo

Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #193 -: април 04, 2011, 12:29:10 »

Мерси, миличка smile Избрахме си един модел, който е половината гланц, половината мат. Моята е малко по-тънка от неговата, защото се оказа, че широки модели не ми стоят добре. Това беше единствения модел, за халки гледахме, все тези ни бяха в ума и най-накрая ги поръчахме smile Направо не знам как ще издържа 2 седмици докато ги направят, а после до самата сватба не ми се мисли... crazy

Nikitka, и трите моделчета са страхотни, дори имам спомен, че някоя от булките във форума беше избрала третия модел и щяха да ги правят в Сара Трейд. Но коментарът на lionelsa е абсолютно правилен - първо говорете със златар каква ще е поддръжката на такива модели.
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 04, 2011, 12:55:14 »

lionelsa благодаря за съвета, по принцип и ние си мислехме така или иначе да обиколим из бижутерските магазини преди да вземем окончателно решение за модела. Макар,че от това което съм чела до сега останах с впечатлението, че проблем при корекцията на халките би имало, ако са с камъчета, а нашите нямат такива (с изключение на женския вариант на ретия модел), ама знаеш ли...
Nikitka, супер модели! И мъжката и дамската ли планирате да са такива?
Ако се спрем на първите два модела, мислим да са еднакви и двете халки smile
А относно метала след дълго четене и обсъждане, в крайна сметка взехме твърдо решение да ги изработим от паладий. И двамата по принцип не носим бижута и това, че метала е толкова лек, определно ни допадна.
Tiama ще чакам с нетърпение да покажете халките, като са готови! Сигурна съм, че ще са мого хубави  heart
« Последна редакция: април 04, 2011, 14:45:48 от Nikitka » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines