Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 09:18:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 172540 пъти)
 
juji4
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #120 -: март 15, 2011, 17:56:42 »

Lola, в сайта на Сара Трейд има цени за гр.Раковски, защото имай предвид, че в този град е само техния магазин. Ако не ме лъже паметта цената е някъде 54-56 лв./гр. Можеш да се разходиш и до Пловдив, тук има също избор- на т.нар. "златарска улица" (ул."Отец Паисий"), която е успоредна на главната са само магазини за бижута, злато и златарски ателиета. На мен дори не ми се наложи да стигна до Раковски, защото си намерих халките, които исках и то на 50 лв./ грам.  danceg Само за информация: магазинът се казва "Кара", представители са и на Алтънбаш, но моите халки са си тяхно производство smile имат избор и гравирането не се заплаща допълнително, както често практикуват другите.

скоро ли ги взехте халките на тази цена защото аз като обикалях под 54 лв. на грам нямаше?А като ходих до Раковски тази събота просто се отчаях ,като ми казаха цените на халките ,които си харесахме.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #121 -: март 15, 2011, 20:53:40 »

 danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg Вече си имаме халкиииии. Много са красивиииии. Сега съвсем нямам търпение да си сложа моята.
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #122 -: март 17, 2011, 15:37:03 »

 danceg и ние си имаме халки вече! Вчера ги взех и съм много доволна, излязоха под 8 грама за 450 лева и двете са гравирани с жълто и бяло злато  heart Препоръчвам магазина на Еспер за булките от София

http://www.esper-bg.com/new/index.php?page=products&pid=469&scid=2&dd=0&go=1
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #123 -: март 17, 2011, 22:42:53 »

Днес ходихме до SKy City и смея да кажа, че там съм видяла най-голям избор досега. Има 3 магазина, ценит - от 60лв нагоре. Харесахме подобен модел - втората снимка с вълнообразната линийка, смес от бяло и жълто злато:

http://www.esper-bg.com/new/index.php?page=products&pid=306&scid=2&dd=0&go=6

Чудя се само дали не е прекалено "женствен" за младоженеца?
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 17, 2011, 23:11:41 »

Миме мисля, че модела е ок, в смисъл виждала съм го на ръката на братовчед ми и жена му и стои доста добре на неговата и на нейната ръка smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #125 -: март 17, 2011, 23:33:21 »

Ох, супер съм объркана...На живо линийката е незабележима ако не се вгледаш силно, няма го този "луфт" между двете половинки, както на снимката, която показах. Той си го сложи на пръста, но може и проблемът да е в мен, тъй като не съм свикнала да го гледам с бижута.  crazy
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 18, 2011, 00:24:59 »


http://www.esper-bg.com/new/index.php?page=products&pid=306&scid=2&dd=0&go=6

Чудя се само дали не е прекалено "женствен" за младоженеца?

Нашите халки са подобни. Линията се вижда достатъчно отчетливо - по мое мнение, няма да стои добре, ако е по-видна. Половинката е висок с огромни ръце и такъв модел му стои много хубаво на ръката, колкото и да не ми се вярваше. Надявам се да намеря снимка да ти покажа, за да не се притесяваш повече, че е "женствен".
« Последна редакция: март 18, 2011, 00:32:07 от lionelsa » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #127 -: март 18, 2011, 00:44:45 »

Аз тъкмо това казвам, че реално моделът е с по-незабележима линийка, което ми харесва.  smile Моичкият пък е висок и слабичък, но пак една снимка би ми помогнала, благодаря!  give_rose
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 18, 2011, 01:23:01 »

Миме според мен не се колебай, ако сте ги харесали и двамата, в крайна сметка е важно дали на твоята половинка му допада как стои пръстена, а не дали някой ще си помисли, че модела е женствен good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 18, 2011, 01:28:08 »

Подкрепям мнението на rafaeLa  good
От нас двамата милото хареса повече модела, а аз бях малко резервирана. Винаги съм мислела, че по-широките халки стоят по-добре.
Моето моче също е слаб и висок. Дай ми e-mail и ще ти изпрятя няколко снимки, на които се вижда халката му.
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 18, 2011, 11:54:11 »

Моделът е супер, много ми харесва.  tease
Мои приятели имат подобни и стоят чудесно и на господина, не се чудете много-много. lol
ЧЕ ЕЙ Я СВАТБАТА ДОЙДЕ! smile

Днес ходихме до SKy City и смея да кажа, че там съм видяла най-голям избор досега. Има 3 магазина, ценит - от 60лв нагоре. Харесахме подобен модел - втората снимка с вълнообразната линийка, смес от бяло и жълто злато:

http://www.esper-bg.com/new/index.php?page=products&pid=306&scid=2&dd=0&go=6

Чудя се само дали не е прекалено "женствен" за младоженеца?
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 18, 2011, 13:58:51 »

А случайно някой да е чувал, че  ако си направиш халките със старо злато(претопено) е на лоша полчба?!? Направо ще се побъркам с моята свекърва! Току - що го измисли.Тъкмо си харесахме халки, и то се съгласиха да ги направят  с наше злато, за да спестим някой лев , и тя ни сюрпризира с факта, че няма да си даде златото, защото нямало да ни върви! diablo За първи път го чувам това!!! Oh my ...
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #132 -: март 18, 2011, 14:26:33 »

nellyaci, това са пълни глупости... Изобщо не се връзвай на такива суеверия, половината хора си ползват старото злато за нови бижута и не съм чула ня някого да донесе лош късмет. Това дава нов живот на старите накити или на медицинското злато (което не виждам за какво друго може да се използва в наши дни) Wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 18, 2011, 14:41:57 »

Здравейте момичета искам да попитам някой дали може да ми даде информация къде мога да дам злато от мен и да ми направят халките и колко ще ми струва евентуално?За София става въпрос. girl_impossible
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 18, 2011, 15:14:09 »

nellyaci това, че давате злато, не значи, че точно вашите халки ще са изработени с него .. пък и това е тотален абсурд - какъв ще бъде бракът ви зависи от вас двамата с твоята половинка, а не от метала, с който са изработени пръстените, пък и я я питай твойта свекърва, щом като е на лошо да се ползва старо злато, тогава защо се предават пендари, пръстени, икони, медальони и т.н. като семейно наследство, ааа ей така като почнат да се редят някакви идиотии направо полудявам beating crazy
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines