Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:30:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 172658 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 06, 2011, 11:51:11 »

http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=252332&cat=3&page=1
нещо подобно, но само жълто злато и улеят е назъбен.
Съвсем стандартни, точно, каквито искахме. 8 мм
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 06, 2011, 13:56:35 »

Момичета, аз вчера обикалях за халки в Пловдив и очаквах да намеря нещо по-различно, но уви навсякъде работят с католози на Сара Трейд. Ходих и до Carissima, имаха само няколко техни модели, които са с диаманти и всичко друго беше отново на Сара Трейд, така че по-добре да отида до Раковски, поне да видя на живо всички модели smile Цената на златото при нас върви между 54-60 лв./грам, като естествено има и много по-високи цени, но това са най-масовите! Ще споделя отново впечатления, след като отида до Раковски smile P.S. Posum, вашите са много хубави и ние търсим такава комбинация - бяло и жълто злато. Честито!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 06, 2011, 15:29:11 »

P.S. Posum, вашите са много хубави и ние търсим такава комбинация - бяло и жълто злато. Честито!
Явно не четеш внимателно.
само жълто злато
Ходила ли си в 1 златарски магазин до В. болница?
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 06, 2011, 16:15:36 »

Не съм ходила до Военна болница, сподели впечатления - цени, модели...
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 06, 2011, 16:33:02 »

Цени... точно това не успяхме да разберем и исках да знам дали ти си ходила до там. Нямат мн модели.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #80 -: март 06, 2011, 16:44:49 »

Браво посумче, много са хубави. Нашите са 6 мм, но заоблени.
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #81 -: март 07, 2011, 15:06:14 »

ние живеем в София, но решихме през почивните дни да разгледаме в Бургас за халки. Влизаме ние в 2 магазина, златото по 70 лв/грам като в София и ни предлагат каталози на Сара Трейд. Изберете си, викат, и ще ги доставим NO те нашите пръсти и без това са тантурести, едно е на снимка, друго е на живо - как ще ти седи, дали ще ти е удобен - все пак се предполага че всеки ден ще го носиш. И влизаме ние в трети магазин, в който имаше 20тина модела само, но са готови и си ги взимаш веднага. Пробвахме, пробвахме, продавачката беше търпелива и любезна, избрахме си ги и даже ни ги гравира безплатно Bravo бяха 60 лв/грам, което явно си е сделка, след като чета тук за какви цени става въпрос nea
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #82 -: март 07, 2011, 15:17:45 »

http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=245048&cat=3&page=11

някакви подобни са, но отвътре се вижда само жълто злато....силно се надявам покритието, от което се е получило бялото злато на нашите да не се изтрие, падне, издраска  nea

но, предполагам, само времето ще покаже...
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #83 -: март 07, 2011, 15:18:27 »

Темата за годежните пръстени не ми се отваря, но тъй като въпросът ми е от общ характер, ще питам тук. Пръстенът ми е от бяло злато и от май месец досега отзад взе да пожълтява... angry Бяхме до ателието, жената каза, че не би трябвало да е така и ще говори с шефа си и ще ми звънне. Днес звъня и каза да го занеса, щели да го родират за тяхна сметка...Да попитам дали само аз имам усещането, че пръстенът не е от бяло злато?  huhhuh.gif И това ли е стадартната процедура? Хич не съм запозната с технологиите, но терминът не трябва ли да е "позлатяване" ако пръстенът е от злато?

Не би трябвало да пожълтява в никакъв случай.Годежнияът ми пръстен е бяло злато не е придбил никакъв цвят,както и обеците ми които за 6 годишни
« Последна редакция: март 07, 2011, 15:22:42 от Bibsi8792 » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #84 -: март 07, 2011, 18:09:26 »

Bibsi8792 , разбира се, че не трябва! Аз изхабих нерви да се карам с въпросната госпожа, която държеше да ме убеди, че това била "новата тенденция" в изработката на бижута от бяло злато. А шефът й за да разбере как бил изработен пръстенът, когато го купувал от Италия, трябвало да го разцепи, за да види!  Oh my ... Нямам думи! Примирих се, родираха ми го, сега е като нов...Но усещам, че ще се срещаме още с тях... sad
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #85 -: март 07, 2011, 18:35:51 »

Вчера посетихме Сватбения център в Младост 4 (София) и също предлагаха каталога на Сара Трейд. Цената за грам беше 59 лв. и сега правят промоция - ако си купиш халките от там, ползваш отстъпка за всички други покупки при тях в размер на грамажа на халките  Wink Ние търсим изчистен модел, бяло злато като модела, който posum е показала, но без резката. Готови такива не сме виждали, но продължаваме да търсим smile
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #86 -: март 07, 2011, 20:08:19 »

Хех, преди няколко месеца цената в Сватбен Цетър беше 56лв/грам. Каква е тази инфлация навсякъде. crazy
Момичета, мога ли да ви помоля да споделите адреси на бижутерийни магазини, който работят и в събота. Исках да посетя един на Граф Игнатиев, който до скоро работеше в събота, но вече не. И още няколко пак така - странно е при положение, че в събота би трябвало да имат най-добри обороти. А не мога да изляза от работа за да отида да избирам халки.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #87 -: март 07, 2011, 20:14:37 »

mielle, честито миличка. Наистина са много красиви. Мисля, че ако наистина е бяло злато няма да мръдне.
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #88 -: март 07, 2011, 20:23:30 »

Здравейте,
Аз бях до Асеновград през почивните дни и в търговския център има много голямо разнообразие на модели и цени от 50-52лв/грам!
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #89 -: март 07, 2011, 20:25:18 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... animal, ти направо ме уби с тази цена. Явно там няма такива спекулации.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines