Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 18:33:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 165562 пъти)
 
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 26, 2011, 23:37:16 »

В ателието, където ние си поръчахме халките, грамът злато беше 60 лв - ателието е на Дондуков 7, ако някой го устройва тази цена. Работят по каталога на Сара Трейд, а готовите халки си ги вземате след около 2 седмици или по-малко, ако моделът е по-семпъл.
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #46 -: февруари 27, 2011, 12:07:35 »

Tinkarbell, много е красив моделът, който сте си избрали. Тези, които аз гледах са подобни, но фактически двата цвята не се допират, а са свързани на няколко места с много тънко злато и камъчета. Май ще си ги поръчаме подобни, но съединени двете части (ама така обяснявам  lol и само с малък улей по средата.
А за цените - те се вдигат всеки ден. Ние затова се отказахме да си даваме наше злато, защото то си е като инвестиция  smile
Активен
wild_flower
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #47 -: февруари 27, 2011, 13:12:28 »

Момичета, имате ли представа колко върви грам злато в Сватбен център София?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 27, 2011, 15:04:11 »

Ако не се лъжа е споменавано някъде по-назад в темата smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #49 -: февруари 27, 2011, 16:32:25 »

Някой, който е гледал там може ли да ми каже дали наличните модели са им само на витринката или имат още скрити? Тъй като аз огледах тези на витринката, но нищо не ми хвана окото, а чух някъде, че имали доста богат избор и размери, та се чудя дали си струва да идем пак да погледнем.
Активен
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #50 -: март 01, 2011, 22:07:09 »

А за Пловдив как върви цената на златото? Една приятелка ми каза, че много се е вдигнало и направо ме е страх да си помисля колко ли пари ще са халките само  angry Поне ще са за цял живот  girl_wink
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #51 -: март 02, 2011, 10:25:46 »

Ние си взехме халките от Еспер и съм много доволна, лошото е, че не мога да ги снимам като хората, отразяват светлината от светкавицата, а без нищо не се вижда. Иначе са 15,67 грама, ние дадохме самото злато и платихме 353лв. за изработка, моята има 3 циркония. Изработката реално е 22,50лв на грам.
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 02, 2011, 12:21:27 »

Хайде да споделя малко опит и аз: Преди две седмици си бяхме в България и решихме да си потърсим халки. Това решение дойде, когато видях, че една дамска халка в Германия струва от порядъка на 300-350 Евро Oh my ... . Аз съм от Ботевград- малко градче с ниски цени  smile . Проверих в три различни магазина и в трите- различни цени. В първият ми казаха 52лева за грам, вторият 60-65лв. А ние искаме обикновени и изчистени халки, класическият модел, тъй като годеникът ми не може да носи пръстени и каза: мисля, че не си струва да си давам парите за нещо което може би няма да мога да нося.
За мое голямо учудване, когато отидохме в третият магазин, собственика каза, че цената на грам за такива класически халки (привърженик съм на изчистените линии) е 47лв. и ако ги поръчаме ще ги изработи за два до три дни. Платихме 375лв. за двете халки и сме наистина доволни  yahoo .
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 02, 2011, 15:28:25 »

Cvetina84, честити халки heart На много добра цена сте ги намерили, браво. Снимай ги, като си ги вземете, да ги видим blum
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #54 -: март 02, 2011, 18:12:19 »

Честито! Може ли само да кажеш пълното наименование на магазина, защото като търся нищо не ми излиза?  give_rose
Извинявам се за забавянето. Така се казва ателието и собственикът- KAREN. Мога да ти дам телефон. Ателието се намира на много лесно място. ХЕИ РИОКОЗ за София окръг (ул. Неофит Рилски 64) и тръгваш посока пицария Уго, до нея има 1 магазин за сувенири, 1 за дрехи и след това е той.
Активен
mileidi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #55 -: март 02, 2011, 18:16:16 »

ох момичета много Ви се радвам ,всяка със своята емоция...искам и аз вече да си търсиме халки  yahoo,но още е твърде рано ,тъй като нашата сватба ще е септември октомври... smile ииии не издържам вече т.е.нямам търпение...успехи на всички моделите ,които видях ,че сте си избрали са повече от идеални... smile Bravo Bravo Bravo
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #56 -: март 02, 2011, 18:59:13 »

по-добре изчакай, нашата сватба е юни, ние ги взехме сега и направо ще гръмна, искам да си ги носим smile
Активен
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #57 -: март 02, 2011, 20:55:19 »

И аз мисля най-много месец преди сватбата да ги вземем, защото няма да издържа. Сто процента ще си я слагам тайно от време на време  Wink
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 02, 2011, 23:50:52 »

И аз мисля най-много месец преди сватбата да ги вземем, защото няма да издържа. Сто процента ще си я слагам тайно от време на време  Wink

И най-добре наистина да ги вземете по-близо до датата Wink, защото питаш ли ме мен - халките ни бяха готови 3 месеца и нещо преди подписването, та любимият предвидливо ги заключи в домашния сейф blum
Активен
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #59 -: март 03, 2011, 11:15:36 »

Хахахах, ние нямаме сейф, така че едва ли ще ме удържат да си я слагам тайно  blum
Пък и ме е страх нещо пръстите да не надебелеят/отслабнат, че да не може да си ги пъхнем в деня на сватбата  girl_impossible
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines