Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:24:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 161266 пъти)
 
martin_87
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #450 -: юли 21, 2011, 20:45:35 »

здравеите на всички нов съм във сайта и имам един въпрос незнаех къде да го задам затова пиша тук искам да предложа брак на приятелката си но моля ви предложете ми сайт от които да избера годежен прастен но задължително да е сребро тъй като тя не носи злато
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #451 -: юли 21, 2011, 21:19:11 »

честито за смелото решение :bravo:можеш да си избереш всеки вид модел било то и златен и да  отидеш да ти го изработят  girl_wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юли 21, 2011, 22:00:57 »

На сайта на Сара Трейд тук има много нежни и красиви. Аз мисля, че е по-добре да и вземеш пръстен от бяло злато, ако не харесва жълтото, защото за разлика от среброто не потъмнява good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юли 28, 2011, 03:45:37 »

Ние ще си вземем халките днес или утре! Урааааа!  danceg Много съм щастлива! Занесохме наше злато и ще доплатим около 330лв. още! Чакаме ги само да се гравират. Написахме "Силните действат заедно" на латински.
П.П. Това злато зверски си вдига цените!!!!!! shok
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юли 28, 2011, 09:17:51 »

Вчера си получихме халкитееее  danceg Хубави са, но... отпечатъкът не е такъв какъвто е в каталога на магазина и все пак са хубави  Girl_hide Приятно изненадана останах от цената и момичета МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ , ако не бяхте вие, нямаше да разбера за Сара smile
Снимки, скоро в галерията smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юли 30, 2011, 13:40:11 »

babyboopk, честити! give_rose Чакаме снимчици!
Ето ги и нашите халки! danceg Взехме ги от "Джовани голд", но ги доставят от турска фирма. Дадохме 10 грама злато и доплатихме 378 лв. Халките излязоха малко над 11 грама. Гравирахме "Силните действат заедно" на латински.
П.П.Много скъпо това злато, бе!!! girl_impossible Ужас! Както и да е. Важното е, че си имаме халки и сме много щастливи!  danceg
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #456 -: юли 30, 2011, 13:57:02 »

Мони, халките ви са изключително красиви!! Да са ви честити!  smile и браво за оригиналния надпис  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: юли 30, 2011, 14:14:43 »

Tonina, благодаря ти, мила!  give_rose Но всъщност се оказа, че не бил чак толкова оригинален надписът.  sarcastic Разбрахме, защото бях забравила листчето с правилния правопис и звъннах на майка ми в движение да го провери в интернет. Та като написала в търсачката "силните действат заедно" и й излезли не знам си колко резултата в стил " ние написахме на халките си..." и т.н. и разбрахме, че въобще, ама въобще не сме открили топлата вода.  sarcastic То не че е от значение, де.  pardon
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #458 -: юли 30, 2011, 15:55:12 »

Хм, не знаех че е разпространен и понеже следя твоите оригинални неща, реших че си е ваше хрумване. За нашите не сме се чудили изобщо. Бяхме решили, че ще гравираме  имената ни, но така както се обръщаме помежду си " Слънчо и Сънчо"  smile. Свекървата като видя надписа в първия момент за части от секундата остана безмълвна , но после се засмя и каза, че май това е най-логичния надпис за нас  smile  Така че, Мони, голяма работа, че бил "в списъка" - надписът ви е страхотен!!
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юли 30, 2011, 16:06:11 »

Мони, страхотни са халките и са много шантави като дизайн  good Поздрав за избора. Изглеждат като плетени  smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юли 30, 2011, 18:15:32 »

Моля заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Моля някой друг мод да заключи темата и да тагне новата!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: юли 30, 2011, 18:17:07 »

Данитка, грешен е линка.  smile
Offtopic За триене съм!
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юли 30, 2011, 18:17:44 »

Вече не е smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines