Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:43:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 163201 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #435 -: юли 16, 2011, 19:12:41 »

Tiama е много права, и ние имахме кутийка за халките която ни дадоха като си ги взехме а след ритуалната зала изчезна Tc и до ден днешен никой не я е виждал...

Шампанското и чашите ги украсих и само ние си ги видяхме и водещата на ритуала...след това си го прибрахме.

Съветвам ви да не се задълбочавате чак толкова за кутийките или възглавничките като в тази цялата еуфория няма даже и да помислите за тях, а за нашата кутийка се сетих след 2 дни girl_wink
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юли 16, 2011, 21:16:30 »

Ние нямахме възглавница.
Планувах да са в-у пита слънчоглед, но забравих да кажа на украсата и ги вадихме от кутийката.
Активен
Niana
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #437 -: юли 17, 2011, 20:38:55 »

Момичета здравейте !
Имам едно въпросче.Смятаме да отскочим до Асеновград да разгледаме какво има като халки искам да попитам някой има ли представа дали магазините работят в неделя?  blush
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юли 20, 2011, 13:18:07 »

iveto90  goodpost много си права smile изобщо не се втелясвайте с тези дреболии,като те завърти денят и няма време да се мисли за такива неща  smile ние понеже закъсняхме в ритуалната зала взеха ни халките така, без никаква възглавнички,кошнички и тем подобни  girl_impossible и хайде влизайте  pardon
« Последна редакция: юли 20, 2011, 13:23:25 от panteryx » Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юли 20, 2011, 13:22:40 »

освен украсата на чашите бих допълнила, че и украсата по шишетата е напълно излишна, както за ритуалната зала така и за църквата, освен самите чаши на друго не се обръща внимание, ние подписахме граждански брак преди две години, сега ще правим венчавка и ще събираме гости, въобще не искам вече украса по чашите и шишето, няма смисъл само излишни пари, а относно халките
Niana по-добре си поръчай халките в този град в който живеете, едва ли в Асеновград ще ти предложат нещо по различно, а и до колкото чух, там щом разберат, че не си от техния град и свалят по три кожи  girl_impossible
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #440 -: юли 20, 2011, 13:25:45 »

И аз мисля че няма смисъл чак от украса на шампанското и виното, на чашите е достатъчна...а халките най-добре само да ги давате в ритуалната зала без нищо защото ние както казах по-горе не си видяхме кутийката след това...
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юли 20, 2011, 13:55:51 »

Момичета днес най-накрая поръчахме и нашите халки и на 05 август ще да готови  yahoo yahoo yahoo yahoo Нямам търпение да са при нас вече  blush  yahoo yahoo
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #442 -: юли 20, 2011, 17:23:09 »

Момичета трябва да купувам вече и аз нещо за халките ,обаче не искам традиционната възглавничка  nea ако е в кутийка от тея за пръстени ,примерно сърце дали няма да е прекалено елементарно и семпло ? huhhuh.gif
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юли 20, 2011, 17:39:37 »

silvaki, стига да ти харесва, защо да е елементарно и семпло.  smile Аз исках кутийка, но младоженецът настоя за възглавничка и направих възглавничка. Можеш да си вземеш някоя по-нестандартна кутийка, ако са ти прекалено семпли. Може и някое подносче, например сребърно. Ето ти две идеи за кутийки: 
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #444 -: юли 20, 2011, 18:23:07 »

да втората ми хареса Мони ,ама къде да я търся такава  girl_impossible biggrin ако не в краен случай ще си оставя червена кутийка във формата на сърце и няма да я украся с нищо,понеже и цвета на сватбата е такъв girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юли 20, 2011, 19:53:04 »

Хайде да се похвалим и ние най-после с нашите халки...страшно си ги харесваме! twohearts
                         
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #446 -: юли 21, 2011, 12:54:18 »

rosit@ халките много ми харесаха браво  Bravo аз харесвам такива масивни ,чудесни са ...днес и ние взехме нашите ,не съм ги снимала още ,но ви показвам модела
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #447 -: юли 21, 2011, 13:19:55 »

silvaki халките са ви много готини, много оригинално наистина браво girl_wink
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юли 21, 2011, 16:55:28 »

Момичета халките ви са чудесни  Bravo аз обаче покрай всичките дреболии изобщо не съм мислила за халките и сега се зачудих колко горе-долу време ще трябва да си отделя за тях , така де - колко време преди сватбата да ги поръчаме , изобщо не съм наясно  scratch one-s head
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #449 -: юли 21, 2011, 18:24:09 »

fabolous смятам,че месец и половина примерно преди сватбата,нашите сега ще стоят цял месец ,ама по-добре да са при мен отколкото да се притеснявам ,така хем ще имаш време да коригираш нещо ако не ти харесва girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines