Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:50:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 163363 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 04, 2011, 23:54:26 »

lola_bunny, нещо ме "засърбя" да ти ползвам идеята!  blum Звучи много добре! Под предлог изненада просто отивам и си купувам халките!  blum Все пак ние сме си ги избрали заедно, така че какво лошо има?!  girl_wink Но все пак, ако не му стане?  scratch one-s head Абе, ще видя!
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 09, 2011, 12:53:42 »

 yahoo Почти няма ден, в който да не си пробвам халката...  yahoo
Ето, и на вас ви я показвам  danceg

http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/240707.html

Отвътре е гравирано "From this moment on", но не ми стигна батерията на апаратчето, за да снимам още...
« Последна редакция: юли 09, 2011, 12:55:34 от heruvimche » Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #422 -: юли 09, 2011, 14:21:24 »

много нежно стои халката heruvimche Bravo Bravo
Активен
foxy_4
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #423 -: юли 10, 2011, 09:08:33 »

Страхотна е и ти стои страхотно  smile
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #424 -: юли 10, 2011, 19:48:15 »

Момичета,халките от Сара трейд в кутийка ли ви ги дадоха?Ако да,какъв цвят е?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #425 -: юли 10, 2011, 19:53:40 »

В кутийка са, можеш да си избереш цвят - аз си купих и една златна висулка; халките ни ги сложиха в червена кутийка, а висулката в зелена. Ако си в Гражданското в Стария град, няма да имаш нужда от възглавничка за халки - при бъдещата ми зълва така стана.
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #426 -: юли 10, 2011, 20:02:19 »

Да,в гражданското в Стария град ще сме и затова питах дали ги дават в кутийка,защото в противен случай мислех да купя възглавничка.Какво точно е станало при бъдещата ти зълва?
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 12, 2011, 19:58:18 »

На нас ни дойдоха с доставка, бяха ги поставили в сребриста кутийка с малка панделчица отгоре, а самата тази кутийка е в друга, картонена заедно със сертификата за качество и гаранционната карта.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #428 -: юли 12, 2011, 22:19:07 »

Ще питам biggrin Спомням си, че ми каза, че няма да ми трябва възглавничка за халки.
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #429 -: юли 12, 2011, 23:03:12 »

heruvimche,once_upon_a_time,благодаря ви!Отказах се от възглавничката.Сребриста кутийка с панделка ми звучи много добре,пък може и другите цветове да ми допаднат.
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 14, 2011, 18:39:36 »

heruvimche,once_upon_a_time,благодаря ви!Отказах се от възглавничката.Сребриста кутийка с панделка ми звучи много добре,пък може и другите цветове да ми допаднат.

Аз не бих се отказала от възглавничка, но ти си знаеш, утре ще снимам кутийката, за да ти я покажа. smile
Активен
azaliya
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юли 15, 2011, 13:53:06 »

huego Здравей,
ние също си поръчахме халките от Сара Трейд, но в Хасково, защото беше най-ниската цена която намерихме, но като цяло не останах много доволна от тях, тъй като момичето което ни взимаше мерките явно не е знаела точно как да го направи и имахме проблеми с размерите моята ми е малко голяма, а на любимият страшно малка дори като я сложи и след първата минута му посинява пръста.Отидохме отново при тях и им казахме, че не е в нас грешката тъй като те ни взимаха размера затова да си оправят халките или да ни върнат парите,отговориха ни, че моята не може да се стесни защото има два обръча с бяло злато  crazy , а на любимия му я оправиха - разшириха я с цени три размера  Oh my ...
и искаха да ни накарат да платим за това че ще се изпраща в София за разширяване, но не стана тяхната.
Затова те съветвам да си търсите правата, ако трябва ще ти направят нова халка с твоя размер, а тази да им остане мостра.
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 16, 2011, 14:32:33 »

azaliya много неприятно се е получило... Затова съветвам всеки да си иде направо в Раковски, от личен опит го казвам...

Hypnose, както обещах, ето и кутийката с халките ни  Bravo :

Двете кутийки и сертификата: http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/240840.html

Кутийката отблизо: http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/240841.html

Халките в кутийката: http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/240842.html
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #433 -: юли 16, 2011, 17:43:06 »

heruvimche,много благодаря за снимките!И кутийката и халките ви са страхотни. give_rose За възглавничката ще помисля...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #434 -: юли 16, 2011, 17:50:08 »

 Offtopic Момичета, ако ми позволите един съвет - не се тормозете толкова за кутийки и възглавнички, по простата причина, че никой освен вас няма да знае за съществуването им pardon Ние нямахме кутийка/възглавничка, но такива неща така или иначе не се виждат от гостите в ритуалната зала. Всички ще гледат само вас weddingday Освен за чашите няма нужда от никакви други украси - на нас например шампанското ни го отвориха в канцеларията и после ни го дадоха да си го приберем, макар, че си играх да го украсявам.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines