Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 09:24:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 172566 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 08, 2011, 22:15:34 »

Posum, не е Валенино марката, а е Valentin, българска е, от около 30 години на пазара, водещите по Нова ТВ на новини и предавания са с негови бижута, което само по себе си е достатъчно показателно. Сайт мисля, че няма, за съжаление. Магазините в София се намират в ЦУМ и на Витошка, така че най-вероятно става въпрос за същият, за който пише и Mariaid. Иначе има магазини в цялата страна, без гр.Пловдив. Наистина, който има възможност е хубаво да си поръча оттам бижута или халки, качествени са. Аз лично имам някои техни неща, но за халките ще се въздържа, защото ще ми излезе солена сватбата lol
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 08, 2011, 22:30:06 »

Момичета, много съм щастлива. Ще се получи модела, който харесах (и го видях и на живо)... малко по-скъпичко обаче, защото ще е с брилянти, а не с цирконии.  Bravo

Активен
lofeto
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #107 -: март 09, 2011, 20:59:50 »

Здравейте , а някой купувал ли си е халки от Altinbas?
Активен
mileidi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #108 -: март 10, 2011, 19:00:34 »

ralej моделът ти е готин... smile smile smile поздравления, а lofeto не бях гледала в сайта на altinbas, но имат модели които страшно ми допаднаха.само това че не можеш ориентировъчно да се запознаеш с цените не ме кефи нещо...  angry angry angry или аз не съм се ровила достатъчно...
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 10, 2011, 19:41:23 »

Милейди за пръстен от Алтънбаш си приготви минимум 1000лв. на халка
Активен
lofeto
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #110 -: март 12, 2011, 07:56:01 »

лошото на Алтънбаш е , че моделите на които имат мостро са много малко , но без диамант прастените излизат средно около 2000 двата
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 12, 2011, 21:27:37 »

Момичета, ние днес си харесахме халки и ги капарирахме  danceg съвсем случайно се разхождахме по ул."Отец Паисий" в Пловдив (златарската уличка) и влезнахме в няколко магазина. Навсякъде златото започваше от 56 лв./ грам нагоре, но в един от магазините, където не работят с каталози, а си ги изработват сами моделите ни предложиха страхотни за 50лв./ грам smile веднага ги капарирахме, защото такава цена просто си е доста изгодно. За съжаление нямат сайт и не мога да ги покажа, но след две седмици ще са готови и ще кача снимки. За информация магазинът се казва "Кара", представители са и на Алтънбаш, но те идваха доста скъпички и затова се спряхме на модел от самия магазин.
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #112 -: март 12, 2011, 22:27:43 »

 yahoo yahoo yahoo
Не мога и аз да не вляза да се похваля - след много нерви и ние си поръчахме и капарирахме халки. Моите са бяло и розово злато с 5 камъка, а на миУото - бяло и жълто. Цената е 65лв/грам.
Нямам търпение след 3 седмици на си ги вземем и ще пускам снимки да се похваля blum
Направо камък ми падна от сърцето, толкова много се притеснявах дали ще намерим това, което търсим на прилична цена. Но вече мога да си отдъхна:)
« Последна редакция: март 12, 2011, 23:22:08 от lulu_f » Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 12, 2011, 22:52:57 »

Момичета  и  аз  да  споделя вълненнието  си yahoo Вчера се  връщахме  от  Пловдив към  Бургас  и влезнахме  в  Стара Загора, че  нашите  имаха  някъква  среща  там  и  докато  ги  чакахме с  милото  влезнахме  в  един  златарски и  си  харесахме  халки  danceg. На Сара Трейд  са. Златото  там  е  сравнително  евтино  с  това  в  Бургас. В  това магазинче  имаше  и  сравнително  голям  брой налични  модели,  което  е  рядкост  също  за  Бургас. До  края  на  месеца сигурно  ще отскочим  до  Стара  Загора  да  ги  поръчаме chee
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 12, 2011, 23:23:49 »

Lola_bunny, щом ще ходите до Стара Загора за халки на Сара Трейд, по-добре отидете директно до Раковски, там е магазина на Сара Трейд и има избор на целия им каталог, който е огромен и го предлагат в почти всички магазини в цялата страна smile имат и сайт, който е с цени и може да разгледате преди да отидете на място, ето го и него: http://www.sara-trade.bg/
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 12, 2011, 23:32:42 »

lawyer ,  аз  съм  разглеждала каталога, но  исках  да  пробвам защото  каквото  бях пробвала  в  Бургас  нищо  не  стоеше  добре  на  ръката  ми,  а  в Бургас  почти  навсякъде  предлагат  тези  халки, но е  много малък  избора като  налични. А  аз  бях  харесала  един  модел и  в  Стара  Загора  имаше  подобен  и  като  го  пробвах пак  не  стоеше  добре. Харесах  се  с  коренно  различна халка  от  това  което  бях  харесала  в  каталога  им. Така  или  иначе като  отидем  до  там ще  обиколим и  други  златарски, но  най-вече  ме  заинтригува  и  цяната  де...  с  20  лв  разлика  общо  взето на  грам
Активен
ssvetlanaa
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #116 -: март 14, 2011, 18:10:39 »

Момичета,магазина на Дондуков 7 вече го няма,знаете ли къде другаде в София предлагат халки на Сара Треид?Днес ходихме до Еспер и имат промоция-до края на март цената е 55лв на грам,харесахме един модел, но ми се иска да поразгледам още малко.....
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 14, 2011, 22:45:17 »

ама и улица има biggrin но като цяло ако има възможност по-добре не купувай от Стара Загора, защото тук цените са възможно най-високите в региона и няма смисъл да се увътряш good
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 15, 2011, 00:31:31 »

Не, град в България е*ROFL*.
  blush badgirl предположих, че  това  ще  е  отговора ама  все  пак да  питам  аз....  аз  за  цените...бях  споменала  какжи  са  в  Бургас и  ми  се  видя  евтино  в  Стара  Загора.
Някой  може  ли да  ми  каже какви са  цените  на  халките  в ГРАД Раковски Ashamed
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 15, 2011, 17:48:50 »

Lola, в сайта на Сара Трейд има цени за гр.Раковски, защото имай предвид, че в този град е само техния магазин. Ако не ме лъже паметта цената е някъде 54-56 лв./гр. Можеш да се разходиш и до Пловдив, тук има също избор- на т.нар. "златарска улица" (ул."Отец Паисий"), която е успоредна на главната са само магазини за бижута, злато и златарски ателиета. На мен дори не ми се наложи да стигна до Раковски, защото си намерих халките, които исках и то на 50 лв./ грам.  danceg Само за информация: магазинът се казва "Кара", представители са и на Алтънбаш, но моите халки са си тяхно производство smile имат избор и гравирането не се заплаща допълнително, както често практикуват другите.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines