Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:27:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой как се запозна с бъдещия си съпруг II-ра част  (Прочетена 110297 пъти)
 
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #120 -: октомври 08, 2015, 10:52:08 »

Здравейте момичета. Всичко свързано с мен и настоящия ми годеник се случва като на филм, като в приказка. Аз каквато съм романтичка не бих си и мечтала за нещо подобно, но да не се увличам. И така нашето запознанство беше много красиво странно. Аз принципно съм от Кнежа и дойдох да уча във Варна. За 1вия ми 8-ми декември се организирахме с групата ми да отидем в един хотел в Балчик. По стечение на обстоятелствата разбрах, че всъщност годеникът ми е избрал офертата, за свой приятел, който се оказа гадже на моята колежка организаторка  danceg Още от началото на вечерта , със сядането ми на масата аз вдигнах глава и го видях да седи точно срещу мен на съседната маса. Цяла вечер не се престраших да го заговоря , но съдбата си знае работа. Той ме покани на танц и до там. Вечерта свърши той си замина, аз също и нищо... дори името му не разбрах, нито си разменихме телефоните. Точно след един месец по снимки той ме намери във фейсбоок, покани ме н а среща и вече 4 години сме заедно  give_rose give_rose give_rose П.С. това е най-краткия ми разказ  yahoo
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #121 -: януари 25, 2016, 13:01:51 »

Започнахме да работим в една и съща фирма, но докато станат нещата преминахме през какви ли не забавни истории, но е дълго за разказване. Oсновното беше,че не можеше да имаш близки отношения с колегите си,затова трябваше да се крием biggrin
Активен
Alisa85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #122 -: март 15, 2016, 11:37:29 »

Работехме в една и съща фирма. Мъжът ми ме харесал още от самото начало като съм отишла там, но по това време и двамата имахме други връзки. Година преди да се съберем, започна да ме закача, но аз все още имах друг приятел. Търпелива ме изчака да приключи връзката ми и в началото на януари 2008 година, в един снежен ден, се събрахме и така и до днес.
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #123 -: септември 01, 2016, 15:01:55 »

С моето момче се запознахме на рожденния ден на най-добрия ми приятел  и негов съсед преди почти 8 години !! smile Интересното беше че те двамата отдавна са си били говорили за мен и ММ е молил нашия приятел да ни запознае ,да пием кафе и тн .. !
Когато го видях веднага го харесах  give_rose ,обаче той тогава си имаше приятелка ( от няколко седмици) и аз въобще не му обърнах внимание , щом има гадже не е за мен  beating !Цяла вечер се смяхме и говорихме ,но нищо специално просто момче и момиче си говорят и след това нищо
Няколко дни по -късно щяхме да празнуваме Нова Година и най-добрият ми приятел ме беше поканил да отида да празнувам  с него и някакви негови приятели от квартала тази година (и моето момче щеше да е там). През деня на 31 декември решихме да излезем да пием кафе и хем да се запозная с тогавашната приятелка на ММ ,защото щяло да и е тъпо никой да не познава - нормално де smile И тогава стана нещо странно - седнахме да пием кафе и той не спираше да си говори с мен ,постоянно нещо ми разказваше , нещо ме питаше - личеше си че има интерес . blush Стана ми малко неудобно ,защото момичето седеше,беше го прегърнала и само го дърпаше нещо и му обясняваше и го питаше  ,а той на бързо и отговаряше и пак продължаваше да си говори с мен !Нашия приятел просто падна от смях - много се шегуваше след въпросното кафе !
Вечерта на Нова Година всичко се повтори Girl_hide ММ идваше при мен и си търсеше повод да ме заговори , но в никой случай нямаше някакви свалки или нещо от този род просто явно имахме много общи теми на разговор !
След Нова година ,не бях чувала нищо за него ,пък и доста ме беше срам да питам най-добрия ми приятел от страх да не почне пак да се шегува нещо  crazy ! И един ден той сам ми каза че ММ се е разделил с приятелката си ,защото въобще не се разбирали пък и той продължавал да пита за мен  и много искал да излезем заедно да пием по кафе някъде . Последваха две много сладки срещи ,естествено за подкрепа бяхме извикали двама приятели ,за да не сме сами явно хаха ( все пак сме били по на 16-17) . И в междусрочната ваканция на 31 януари си направихме филмова вечер в най-добрия ни приятел - той с приятелката си и аз с ММ , цяла вечер си говорехме обаче моето момче така и не се пристрашаваше да ме целуне  blush Спомянм си че имах вечерен час ,който скоро наближаваше и знаех че трябва да тръгвам ,но как да го оставя вече бях влюбена до ушите..Уж гледах филма с интерес ,а всъщност си мислех за това как искам да ме целуне,а той супер притеснен ,сега ,когато вече го познавам толкова добре осъзнавам колко е бил притеснен и до днес си спомням физиономията на лицето му ! И така 5 минути преди да си тръгне си казах сега или никога и го целунах  , той отвърна и силно ме прегърна и така още тогава разбрах ,че това е ТОЙ ,обичам го още  от първата целувка ,даже от преди това ! give_rose give_rose give_rose Много мило ми стана сега като си припомних онези първи любовни трепети ...
 
Активен
maryjanee
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #124 -: октомври 17, 2016, 21:22:36 »

Ние с моя бъдещ съпруг се запознахме онлайн.
Преди 5 години се преместих да живея в Англия, сама, без познати, без приятели. Беше ми доста самотно. След година и нещо така ми стана ужасно депресирано да съм сама и реших да пробвам сайт за запознанства.
Бях много скептично настроена и много подбирах с кого си пиша и с кого не.

Излязох на една среща с едно момче, беше приятен и си изкарахме весело, но си личеше, че нищо няма да се получи.
След това излязох на среща с друг - моят годеник. След половин час лутане из една огромна гара да се намерим, най-накрая се срещнахме и седнахме на по питие. 4-5 часа нон-стоп лаф и шеги и не се изчерпаха темите, на които да си говорим, и нещата, които имахме общи smile И той беше впечатлен, че мога да му поддържам темпото на пиене, че и повече  blush
В края на вечерта се целунахме, а аз на следващия ден пътувах за България. Той 3 дни нито писа, нито звъня, а аз не спирах да мисля за него. Накрая му писах съобщение, а неговото извинение беше, че не знаел дали ще имам телефон в България, хаха. Казах му, че не живея в пещера biggrin
Когато се върнах в Англия се видяхме още на същия ден, и всеки ден след това... и от тогава сме неразделни  heart
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #125 -: юни 02, 2017, 22:35:21 »

Момичета прекрасни истории всички като вълшебни приказки  gu6
 Толкова се развълнувах и реших да споделя и моята.  Sunshine
Преди 11 години се преместихме да живеем в чужбина със семейството ми и аз бях в огромна депресия 12 клас беше шок и ужас с нов език нова среда  cray Година по късно реших че немога повече да се влача като парцал и реших да потърся един познат в скайп кйто винаги ме изслушваше и ми даваше кураж да се съвзема.  blush Тъкмо бях разучила как се борави и взех да търся, когато ми излезна неговото име даже и не се замислих добавих го като приятел и взех да му пиша да се оплаквам, той доста странно се държеше направи ми впечатление но бях толкова отчаяна че ми отне няколко дни да разбера че това изобщо не е този за когото си мислех.  crazy funnytooth Продължихме да говорим с това момче с месеци, разменихме си телефоните и водихме продължителни разговори в които аз се самосъжелявах за късмета който ме е довел до тук а той ме успокояваше. В последствие разбрах че това даже не е истинското му име и че през цялото време ми е писал от скайпа на приятелят си който е бил леко казано в шок след моите романи  lol lol

След половин година писане решихме да се запознаем, така на момента го реших тъй като той ми беше казал че живее в близкият град до нас, и с една колежка след работа се взехме и отидохме. Той и неговият приятел ни чакаха на уговореното място и цяла вечер си говорихме и пихме, слушахме музика от моите сидита. Girl_hide при което моята приятелка и неговият приятел решиха че изчезват и останахме само аз и той. След буйни приказки заспахме, той искаше да спим заедно на леглото но аз категорично отказах и след спора кой къде ще спи аз осъмнах на леглото а той на дивана.  ROFL

На следващия ден той реши да ме заключи в спалнята за да ми каже нещо важно, и ми изцепи че много ме харесва  Oh my ... аз му отвърнах че това няма как да стане за един ден така че да си запази желанията за някоя която ще му върже  beating , неговият приятел след това се опита да ме убеди че е възможно но аз си знаех моето  crazy на следващата сутрин до ранни зори бяхме изчезнали. Той ни изпрати, нищо не си казахме и така останаха нещата в пространството.  Ashamed

При което 2 години по късно мои приятели ми съобщават че брата на единият се прибира за уикенда и ще купонясваме здраво и ще доведе мое бивше гадже. Мислих че ме базикат защото и понятие си нямах кой е този момък но бях едно от последните момичета в компанията която нямаше гадже и си мислих че просто искат да ме сватосват  funnytooth и суйни буйни отиваме на купон, малко по късно се появява брата на  нашият приятел който очакваме всички с нетърпение и хоп видиш ли кой пристига с него.  Oh my ... Аз си бях глътнала граматиката и незнаех какво да кажа.  blush Казахме си здрасти и до там. Той взе често да идва в нашият град, да купонясва с нас и на нова година се престраши да ме заговори, аз солидно се бях почерпила а той смелчага  laugh целунахме се, след което той реши да ми помогне да си легна и сме спали в едно легло. На другата сутрин аз бях като натровена а той горкият не знаеше да ме заговори или да си мълчи  girl_impossible явно не беше сигурен дали аз си спомням че сме се целунали няколко пъти и така изкарахме денят. Последният ден си тръгваме и аз го заговорих питах дали пак така ще се разделим като последният път а той горкият ми отговори че предният път съм взела решението без да го питам  Ashamed
От тогава започнахме да се виждаме да си ходим на гости. Офиццялно го запознах с нашите на 50тият рожден ден на баща ми те много го харесаха а той горкият беше спечен дълго време. funnytooth Сега живеем заедно и след по малко от 2 месеца ще бъде нашата сватба, макарче тук подписахме имахме само годежно парти но големият купон ще е в БГ със семейството му. Сватбаааа weddingday
 Извинявам се за дългото обяснение явно доста съм се развълнувала  Ashamed
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 02, 2017, 22:56:46 »

Много мила история, Nijolovateddy! Бъдете щастливи заедно и го отпразнувайте както подобава smile Кога е датата на сватбата? (включвай се смело и по другите теми, за да можем да те опознаем  Wink )
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #127 -: юни 02, 2017, 23:02:03 »

Много мила история, Nijolovateddy! Бъдете щастливи заедно и го отпразнувайте както подобава smile Кога е датата на сватбата? (включвай се смело и по другите теми, за да можем да те опознаем  Wink )

Благодаря ти Bube  smile Сватбата ни ще е на 22 юли във Пловдив  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines