Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:42:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците - II-р  (Прочетена 59489 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #15 -: март 10, 2011, 11:20:49 »

Момичета за пликовете може да се ползва кошничката от подаръците на гостите. Ние така направихме,хем е украсена,хем е голяма  smile Е разбира се веднага щом се съберат всичките парички се прибират в плик да не седят в кошницата, да не изчезне някои покрай сервитьорите хихихихи. Но за всичко това ми асистираха братовчетка ми ,която държеше кошничката с подаръците и на която подавах пликовете, както и шаферите които отнасяха цвитята и подаръците от гостите.  nazdrave
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 10, 2011, 13:58:51 »

ахахахах виж ,за това не се бях замисляла ,че може да се случи blush
Monikamaria ,благодаря за съвета ,но аз няма да си имам шаферка  sad ,но ще намеря някого, иначе това с кутията е много добра идея ,даже се замислям да пробвам да си направя една такава кутийка  dance пък ако не стане ще си поръчам една такава blum
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 10, 2011, 14:05:49 »

Хехехе, ами да, сватбената кутия винаги трябва да се пази и охранява грижливо blum Идеята за кошницата с подаръците за гостите е супер, обаче примерно в нашия случай е неприложимо, защото ние ще даваме на всеки подарък и ще очакваме да ни даде подаръка си в замяна, и няма как да слагаме пликове при все още нераздадените подаръчета Wink Иначе по повод кутиите, аз мисля, че всяка стандартна бяла кутия (по-луксозна, разбира се, подаръчна, а не, примерно, кутия за обувки blum) е приложима - просто ще се махне капачето, а после ще се затвори и толкова. Ако й се сложи някоя джуфка, финтифлюшка може да си стане съвсем празнична smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 10, 2011, 18:17:24 »

panteryx,може да помолиш някоя приятелка да ти асистира. smile
soulless, аз мисля точно така да си направя кутията. good И ще се опитам да стане като една от тези в сайта. Ще видим какво ще се получи. Хубавото е, че остава като спомен от сватбата. Аз мисля да си я запазя и вътре да си прибера някакви сватбени споменчета. smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 10, 2011, 18:32:51 »

Monikamaria Страхотна идея е приложението но кутията ,за след сватбата lol
Иначе ще се постарая да направя някой модел и ще кача една снимка да видим дали ще ми я одобрите  blush
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 10, 2011, 18:38:24 »

То и аз накрая може да си избера някоя кутия по-непретенциозна и да я ползвам за целта - ако ли не, ще поръчам от моя прелюбим Ebay Wink Там има едни такива много удобни издължени кутии, на които съм се прицелила...
Активен
tinakostova
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #21 -: март 29, 2011, 08:23:41 »

Аз си направих сама кутията. Една най-обикновена кутия от обувки, облепих с бял сатен и отгоре я аранжирахме в цвета на украсата. Стана много ефктна, а и спестих неудобството от разпилени по земята пликове. Малко фантазия и сте готови.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 29, 2011, 09:33:29 »

Tinakostova, поздравления за сръчността - възхищавам се на девойки като теб, с моите две леви ръце pardon В крайна сметка аз се обзаведох с кутия сърце, бяла с жълти петна, много твърд картон - според мен е чудесна, само не знам дали ще събере пликовете, по-малка от очакваното дойде blum
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #23 -: април 01, 2011, 15:26:32 »

аз си купих една много сладка и голяма кръгла кутия, даже е кръгла yahoo сега ще я доукрася малко и ще постна снимки blum
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 01, 2011, 18:34:32 »

А какво ще кажете за тази кутия
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 07, 2012, 16:32:58 »

аз първо мислех да слагам кутия, но после  huhhuh.gif ... не знам, нещо ми стана срамотно  pleasantry.
От друга страна ме притеснява и това минаване по масите.... Нали е и с цел приветстване на гостите за добре дошли, май по-скоро ще карам без кутия... girl_impossible
абе шантава работа...
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 08, 2012, 11:52:25 »

Еми, мила...недей без кутия... Колкото и да е ...като просене , по-добре с нея. Така или инъче гостите ще ги дадат тези пари, по добре да са прибрани прилежно, това също е знак на уважение. Не мисля, че е по-добре да се тъпчат пликове по джобове, чантички и т.н. А още по-зле да се разпилеят по земята. За мен от страна на гост ще ми бъде приятно плика с парите да ги приберат в красива кутия, а не парите пръснати, плика смачкат или настъпан..... give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 08, 2012, 11:54:25 »

 не знам как е по-редно спрямо гостите, просто не мога да реша. Те така или иначе, който е решил да ни подарява пари, ще знае къде да ги пусне, но ... не знам.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 08, 2012, 12:00:40 »

момичета, аз съм решила така и така ще минаваме да си вземем наздраве с всеки и тогава ще им оставяме и подаръчетата за спомен... та мисля да ангажирам на милото една братовчедка, която е на 11г. да върви след нас с кошницата с подаръчетата и там да прибира и пликчетата с пари, които ще ни дават ... незнам това колко ще се получи, но ми звучи добре smile
« Последна редакция: февруари 08, 2012, 12:03:34 от cveta_d86 » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 08, 2012, 12:19:46 »

Цвета, ще имате ли шафери? Защото съм забелязала, че като се минава за наздравица и съответно даване на подаръци, шаферката подава на младоженката подаръка,който е за гостите, а шафера взима пликчето с парички от булката и го съхранява било то в кутия или другаде  blum . Разбира се, варианти има всякакви, но като цяло идеята ми е, че е много по-удобно двама души да помагат на младоженците. Да не говорим, че сигурно ще има и букети и не мога да си го представа това дете как ще смогне. Дано съм била полезна  Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines