Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 04:46:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците - II-р  (Прочетена 59737 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 02, 2013, 08:25:20 »

Аз пък съм за обикалянето по масите, защото аз го приемам като вид уважение към гостите т.е ставаш им на крака и отиваш лично при всеки да вдигнете наздравица. Уелкъм дринка ми е точно все едно си плащаш вход biggrin ,сякаш това е най-важното и затова се почва с него...Просто не ми допада Wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 02, 2013, 14:12:04 »

Аз пък съм за обикалянето по масите, защото аз го приемам като вид уважение към гостите т.е ставаш им на крака и отиваш лично при всеки да вдигнете наздравица. Уелкъм дринка ми е точно все едно си плащаш вход biggrin ,сякаш това е най-важното и затова се почва с него...Просто не ми допада Wink
Това беше и моето мнение, точно все едно без подарък не ги приемаме на сватбата си. Ние също обиколихме масите след основното ястие. Но пък чухме и няколко оплаквания - някои от възрастните хора искаха да си тръгват по-рано и не било уважително да ги караме да чакат. Когато тези двама души си тръгваха, отидохме специално да им благодарим, че са дошли, и да ги изпратим. Мнения всякакви smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines