Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:25:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците - II-р  (Прочетена 59742 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: февруари 04, 2011, 10:56:44 »

Събиране на подаръците от младоженците - I-ва част.[/[url]
« Последна редакция: февруари 04, 2011, 10:58:20 от магито » Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 15, 2011, 22:59:06 »

Това най не го харесвам. Не искам да обикаляме по масите да събираме подаръци. А нашите родители не искат и да чуят да си ги съберем още на вратата. Бяхме на две сватби и още на вратата си дадохме подаръка и на мен много ми хареса. Имаше шампанско за всеки казахме си наздраве с младоженците и си влезнахме в ресторанта. Незнам как ще се преборим с родителите за тези подаръци.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 21, 2011, 16:00:15 »

ние също ще си ги съберем на вратата на ресторанта , за да може после да не се прекъсва купона най-вече danceg .Мойте роадители също са на това мнение , че е по-добре да си мине това с подараците , а после да се забавлчваме
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 23, 2011, 12:09:00 »

Това най не го харесвам. Не искам да обикаляме по масите да събираме подаръци. А нашите родители не искат и да чуят да си ги съберем още на вратата. Бяхме на две сватби и още на вратата си дадохме подаръка и на мен много ми хареса. Имаше шампанско за всеки казахме си наздраве с младоженците и си влезнахме в ресторанта. Незнам как ще се преборим с родителите за тези подаръци.

Ако имате по-възрастни гости, може би няма и да успеете да се преборите - те са свикнали да си подаряват даровете така, по традиционния начин. И аз мислих първоначално да получаваме подаръците при влизане на гостите в ресторанта, но първо, че по-възрастните гости няма да го разберат това и второ, след църквата ще имаме кратка фотосесия и така или иначе ще се появим по-късно в ресторанта, а ми се иска все пак да си получим подаръците лично...
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #4 -: февруари 23, 2011, 13:03:20 »

И ние вече клоним към този вариант с минаването по масите...Все пак сме събрали най-близките хора, иска ми се да ги уважим!  blush
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #5 -: февруари 24, 2011, 11:41:19 »

И аз не исках да минаваме по масите за подаръците, и мислихме на влизане да ги получаваме.. Но размислихме, по-уважително е да минеш да си вземеш наздраве с гостите с всек по отделно, така и да раздам подаръците за гостите, един вид те ми дават и аз им давам  Wink. Добре се получи. Имах помошници, братовчетка ми, която държеше кошничката с подаръците за гостите и още една кошничка, в която слагахме пликовете. Съща така и две мои малки братовчетчета, които отнасяха дадените ни подаръци и цветя. Всеки от гостите си ни пожела по нещо имаме си го записано всичкото, а и така може да видиш,кой какво ти е пожелал и подарил. Иначе след като отворите подаръците,въпреки че има картички,пак не можеш да запомнеш кое от кой е  tease

Малко оффтопик момичета,много е важно да са ви удобни обувките, много гости си свалиха обувките от танци. Аз поне се радвам, че си взех толкова удобни обувки с ток, и като си спомня през какви поляни и чукари минахме за фотосесията .... funnytooth Толкова изморина бях,че след църковния брак ми се искаше вече да е края, а то бе едва началото..  blum
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 24, 2011, 11:55:15 »

И аз исках да НЕ минаваме по масите, а да си посрещаме гостите и да си вземем подаръците. Обаче младоженика каза, че той не искал да стои като портиер 1 час. И какво било това, все едно сме феис контрол и ако не ни харесали подаръците няма да ги пуснем вътре. Аз пък му казах,че ако ще минаваме по масите искам да обявяват по микрофона кой какво дава. Но в името на общото благо и душевния ни комфорт се съгласих да минем по масите.Той пък се нави да имаме украса на ресторанта smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #7 -: февруари 24, 2011, 14:01:50 »

Момичета, аз да ви кажа мисля да си го направим това с минаването, защото на нашите кумци на сватбата те бяха направили така, че още при поздравленията веднага след церемонията имаше една кутия като урна и всички пускаха пликовете в нея, но после така или иначе в ресторанта трябваше да минават по всички маси, за да си кажат наздраве с всички. Така че, май все тая, така или иначе ще ги обиколим всички да ги уважим с наздравица, направо ще си вземем и подаръците тогава и така..  pardon
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 03, 2011, 19:36:14 »

Мн болна тема.
Подписването ни ще е в градината на ресторанта. Искаме да си направим фотосесия след това и не знам кога точно да ни е уелкъм дринк-а. Засега към него сме се ориентирали.
Активен
tinkarbell
Ентусиаст
**
Публикации: 74



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 07, 2011, 09:02:57 »

Ние също не искахме да минаваме по масите. Бяхме решили във фоаето на ресторанта да има маса с наредени на нея чаши с шампанско и всеки гост да си вземе една чаша да си кажем наздраве да си поднесе подаръка и да се настъни тогава на мястото си...обаче малко ни се объркаха нещата тъй като сватбата ни е нощна и доста късно се очертава да влезнем в ресторанта и ако направим и това посрещане на входа ще стане още по-късно така че отпадна.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 07, 2011, 18:33:33 »

Какво ще рече "нощна"?
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 09, 2011, 13:50:19 »

Нали знаете ,какво правят булката и младоженеца в първата брачна нощ?
Броят парите и разглеждат подаръците...
Иначе ние мислим да минем и сами да си съберем подаръците blum
Булката ще тъпче в чантата ... pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 09, 2011, 20:36:33 »

panteryx, съветче от мен! blum От всеки гост като вземеш по едно пликче и маааалко ще ти е трудно да ги натъпчеш в чантата. Принципно на шаферката това и е работата - да ти помогне в този момент. Да бъде до вас и вие да и подавате подаръците. Има много красиви кутии за пари, но ако не ти харесва може просто да е с подносче, или без, или както на вас ви хрумне! good
http://www.nastyarai.ru/box/ Тук има всякакви примерни кутии, които на мен лично са ми фаворити!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #13 -: март 09, 2011, 21:10:09 »

Абсолютно съм съгласна с Monikamaria, то аз и няма да имам въобще чанта, за какво са ми шаферките иначе?... пък и така и те си имат отговорни задачи, които според мен им доставят удоволствие smile И ние ще сме с кутия украсена в цветовете на сватбата.  Bravo
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 09, 2011, 22:29:06 »

panteryx, съветче от мен! blum От всеки гост като вземеш по едно пликче и маааалко ще ти е трудно да ги натъпчеш в чантата.

Точно така е, спомням си конфузното събиране на подаръците на сватбата на моя приятелка - аз й бях шаферка тогава и когато започнаха да валят пликовете... не е за разправяне, пликовете не могат да се натъпчат в булчинската чанта, пари се пилеят по земята... Грозна картинка, а и голям хаос - младоженците след това едва ли са разбрали кой плик от кого е, колко пари е имало в самите пликове, изобщо... Кутията според мен е необходимост, а не каприз. Мони е показала много красиви кутии, и в Бг се предлагат такива, но са доста солени като цени. Аз лично ще ползвам съвсем семпъл модел издължена бяла кутия (около 15 лв ще ми струва), която може да доукрася, ако имам кеф Wink Но и без финтифлюшки пак една такава кутия се вписва чудесно в сватбената атмосфера, мисля.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines