Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 04:27:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 4-та част  (Прочетена 192574 пъти)
 
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #345 -: август 31, 2012, 12:07:23 »

Ние много харесваме тази песен, че и на уроци по танци ще ходим, че съм малко спъната в краката, за разлика от него. Постоянно ми казва, че се опитвам да водя. Ако с уроците се получи, определено ще е тя. Исками се да имаме и резервен вариант, все пак. Юлия, благодаря за комплиментите към мъжа ми, ще ги предам. Wink
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #346 -: август 31, 2012, 12:18:28 »

estlar, ако може да танцувате танго, защо да не изберете песента, която ви харесва. А това че другите няма да разберат защо е толкова специална за вас, няма значение, празникът е ваш и трябва да е специален за вас.  good Но и аз не мога да си представя тази песен само с „клатене”.
Както писах по-горе, нашата песен е „She“. Мъжо хич го няма по танците и затова избрахме /направих/ съвсем елементарна хореография на румба, която сега всяка вечер тренираме . Но песента позволява и определено съчетание и обикновен „блус”.
Успех !
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #347 -: август 31, 2012, 12:35:55 »

Ето някои любими песни, които не видях да са били обсъждани тук.
Amos Lee - Arms of a Woman http://www.youtube.com/watch?v=LPJHcdhqojQ

Norah Jones - Come away with me http://www.youtube.com/watch?v=c1V5Wk9gb4U

Дано са полезни на някого. Аз май ще се постарая за тангото, благодаря ви за подкрепата, момичета. smile
Активен
КAЯ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #348 -: август 31, 2012, 14:03:20 »

Нашата първа песен беше Let's stay together в изпълнение на Craig David:

http://www.youtube.com/watch?v=mTOcFuoqIjc

Страхотна, много ми хареса  Bravo

Kanna,  I belong to you на Lenny Kravitz има много специално значение и за нас, страшно се изкушаваме да я изберем за първия ни танц. То и без това само ще се поклащаме та и с ритъм, и без - все еднакво ще изглеждаме.
« Последна редакция: август 31, 2012, 14:07:45 от КAЯ » Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #349 -: август 31, 2012, 14:29:17 »

Страхотна, много ми хареса  Bravo

Kanna,  I belong to you на Lenny Kravitz има много специално значение и за нас, страшно се изкушаваме да я изберем за първия ни танц. То и без това само ще се поклащаме та и с ритъм, и без - все еднакво ще изглеждаме.

Според мен, в този момент не е толкова важно как ще изглеждате /не, че за мен съвсем е без значение, иначе щяхме да изберем тези разчупените танци/, а по-скоро как се чувствате и това как ви докосва самата музика, текст... Ние само, заради това се спряхме на тази песен...
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 01, 2012, 12:30:05 »

Ето, че и ние открихме песента за нашия първи танц.
Много ми харесва мелодията и текста - уникални са...
От първото слушане бяхме сигурни, че ще е тя
David Bisbal - Cuidar nuestro amor / Да Пазя Нашата Любов /
http://vbox7.com/play:ac40009d8a - тук е с превод
Активен
nikolaycho
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #351 -: септември 02, 2012, 00:57:32 »

Ние се спряхме на българското. Песента на Слави Трифонов - Ти си! В началото мислехме за някакви други варианти, но колкото повече я слушахме толкова по ни харесваше... В крайна сметка доста от гостите оцениха това, че песента е Българска и не  е"клиширана".
А като добавим към нея и сватбеният ни танц подготвен и изрепетиран с Дима(професионален хореограф) в Pretty Dance Hall (препоръчвам горещо http://weddingdance.bg/bg) ефекта беше невероятен. Всички гости не спират да говорят и да ни хвалят за идеята ни за специален сватбен танц, радвам се че го направихме. Препоръчвам на всеки да се огледа за подобно нещо.
Ето все пак и самата песен http://www.vbox7.com/play:8f27a752f2
Активен
iuliq83
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #352 -: септември 03, 2012, 10:33:19 »

Здравейте, с милото си имаме танц и песен, но не мога от никъде да намеря песента с добро качество. Навсякъде ми иска кредитни карти и заплащане да я сваля. Има ли някой който разбира повече и може да ми помогне? Мерси
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #353 -: септември 03, 2012, 11:02:09 »

Дай името на песента и изпълнителя на Ди Джея, негова грижа ще е да намери доброто качество. А и с професионална техника ще се чува по друг начин. Но при всички положения, мисля, че не е ваша работа да търсите музика си /освен заглавията, де/.
Активен
nelipetkova
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #354 -: септември 04, 2012, 07:30:06 »

Имах доста голямо желание с годеника ми да изиграем половината от този танц (без чадъра) на сватбата си, докато не го научих целият като стъпки и мъжки и женски и опитах да танцувам с него... :Д Беше му трудно да ги запомни и нещо не се получаваше.
Евала на всички булки на които им се получава smile
http://www.youtube.com/watch?v=XhLgOXjsQ7c
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #355 -: септември 04, 2012, 09:17:14 »

Симпатичен е, но ми се струва сложно по-скоро това, че ще си с булчинска рокля. Това клякане, сядане на пода... Може би зависи и от роклята, де...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #356 -: септември 10, 2012, 12:38:58 »


А като добавим към нея и сватбеният ни танц подготвен и изрепетиран с Дима(професионален хореограф) в Pretty Dance Hall (препоръчвам горещо http://weddingdance.bg/bg) ефекта беше невероятен.
Супер яка идея good Ние нямахме специална хореография, защото моя мъж е малко скаран с това pardon Но пък си беше на "нашата песен", която свързваме с много спомени и си беше много сантиментално  heart
Като разглеждам назад виждам, че доста хора променят идеята на сватбения им танц. Това не е представление за публиката или поне не ако доста бяга от самата идея. Първият танц трябва да показва чувствата между двама, а не да играем казачок, защото гостите се забавляват. Всъщност това е и идеята на самия танц като цяло...показва чувства и емоции без думи smile ...скромното ми мнение smile
« Последна редакция: септември 10, 2012, 12:49:20 от casky » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #357 -: септември 13, 2012, 19:31:56 »

Супер яка идея good Ние нямахме специална хореография, защото моя мъж е малко скаран с това pardon Но пък си беше на "нашата песен", която свързваме с много спомени и си беше много сантиментално  heart
Като разглеждам назад виждам, че доста хора променят идеята на сватбения им танц. Това не е представление за публиката или поне не ако доста бяга от самата идея. Първият танц трябва да показва чувствата между двама, а не да играем казачок, защото гостите се забавляват. Всъщност това е и идеята на самия танц като цяло...показва чувства и емоции без думи smile ...скромното ми мнение smile
Разгледах сайта за танците но не разбирам - тези песни, които са ги предложили за танци, предлагат да си купиш правата върху тях или те вече ги притежават и предлагат да Ви научат върху тях да танцувате някакъв танц? Гледам все отбрани изпълнители и парчета. Предполагам, че на тези песни правата не са никак евтини. smile
Активен
vanesska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #358 -: ноември 13, 2012, 10:44:12 »

Момичета помагайте  pardon
Водещата ми каза да си подготвя плейлиста за сватбата,която да включва:
1.Песен за танц на кумувете.
2.За влизането ни в ресторанта.
3.Наздравицата с кумувете
4.Рязането на тортата
И още някои любими песни. *crazy*Изобщо си нямам и напредстава какви да са.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #359 -: ноември 13, 2012, 12:56:05 »

Ние влизахме на Менделсон, това вече е въпрос на вкус. Танца на кумовете беше тяхната първа песен от сватбата им, като те не знаеха за това и беше супер изненада...върна им емоциите Bravo Ако вашите са женени може да разбереш тяхната песен каква е била и да я използваш Wink За тортата и другото нямам идея, на нас DJ ни пусна нещо, то без друго се пуска като фон, защото се говори по това време и почти не се чува.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines