Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:54:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 4-та част  (Прочетена 199203 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 09, 2012, 09:47:40 »

Аз мисля да поздравя майка си с песента на Глория - За тебе майко. Само ме е страх да не се разцивря, защото песента много ме разчувства  cray
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 09, 2012, 10:16:55 »

manuella а баща ти ли ще танцува с нея или...?
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 09, 2012, 21:38:12 »

Идеята е много добра, ама ...аз съм много ревлива и....ще отиде и грим и всичко. Иначе е един прекрасен начин да кажем на майките си колко много ги обичаме smile good
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #303 -: май 13, 2012, 20:31:02 »

И аз мислех това да е песента за танца с татко, много я харесвам отдавна.  Само че много ме е страх да не се разчувстваме прекалено - малко след сватбата заминавам за чужбина, където ще живеем с бъдещия ми съпруг, и ме е страх, че емоциите от сватбата, близкото заминаване и текста на тази песен ще доведат до сълзи, а искам сватбата да е повод за радост.
Сещате ли се за други песни за бащата? Най-добре на български, защото татко не знае чужди езици, а ми се иска да разбира текста.
Да Ви споделя какво се случи вчера по повод на тази песен (Писмо до татко - Нели Рангелова).
От онези дни я видях тук в тази тема и по-точно в цитирания пост. Много ми хареса и реших да я пусна на следващата сватба. За целта организирах специален танц на Булката със Таткото. Резултата беше,че още на средата на песента, половината гости вече плачеха. За малко и аз да се разплача. cray cray cray Даже очите ми се насълзиха но се притесних, някой от гостите да не ме види и надигнах шишето с минералната вода, и така с няколко глътки студена вода ми размина.
Извода е, че тази песен (точно в такъв момент) наистина действа на чувствата на хората. Ако сте много чувствителни и не желаете сълзи на сватбата, просто изберете друга песен.
Според мен, родителите изживяват емоцията от сватбения ден по-силно дори от самите младоженци. Особено след някоя друга чаша алкохол. На някои майки дори и алкохол не им трябва за да се разплачат на този ден. Така се случи на сватбата на мой приятел преди години. Майка му плачеше все едно, че сина и ще умира, вместо да се жени. Моя баща също се просълзи на сватбата на сестра ми, докато танцуваше с нея. Какво да се прави! "Такъв е живота"... и тези мигове остават за винаги в паметта ни. give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: май 13, 2012, 20:51:27 от AIVEN » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 15, 2012, 20:16:18 »

И аз колко рев му хвърлих оная вечер докато танцувах с татко! Направо се тресях в ръцете му!
Активен
kopretina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #305 -: май 16, 2012, 11:04:52 »

Явно "Писмо до татко" не е добра идея за танц с бащата, колкото и да е хубава... Ще трябва да помисля за друг вариант. Благодаря ви за споделените мнения и впечатления.
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #306 -: юни 19, 2012, 14:28:13 »

Ето и едно предложение от мен за първи танц на Cеline Dion - Pour que tu m'aimes encore. Това беше и нашата песен много нежна балада smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 19, 2012, 14:59:52 »

Аз със  татко танцувах танцувах  валс,на  песен  на  Лили  Иванова,Стари мой  приятелю.Мъжът  ми  с майка беше,ама  я помоли да не  танцуват  валс,щото  не може :)Аз не  плаках,много обичам  да  танцувам с  татко валс,той  ме е  учил и много ме  върти,даже  бях  боса,щото ми  бяха  забравили  резервните  обувки.
А  нашата  първа  песен  с милото  е на  Джани Моранди - Говори ми  тихо.Много  специална  за  нас:)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 19, 2012, 15:29:46 »

Ето и едно предложение от мен за първи танц на Cеline Dion - Pour que tu m'aimes encore. Това беше и нашата песен много нежна балада smile
Тази песен я обожавам! Стори ми се обаче малко неподходяща за оърви танц, за тези които разбират текста, а на сватбата имаше такива.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 19, 2012, 18:26:57 »

Съгласна  съм с  Весето,все  пак поглеждайте и  текста  на песните.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #310 -: юни 27, 2012, 14:36:27 »

Момичета това беше нашата песен за първи танц. Според мен няма по подходяща песен!!!  blum

http://www.youtube.com/watch?v=6QyBLbB64-A
 
 heart heart heart
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #311 -: юли 06, 2012, 13:41:21 »

Момичета, като поздрав за майките ни, твърдо сме избрали "Най-добрата дума" на Роси Кирилова. Идеята ни е, мъжът ми да си танцува с майка си, а аз с моята...по някое време може и да се съберем, ако стане много плачещо положението, защото колкото и пъти да слушам тази песен, всеки път дълбоко се разчуствам. Та, смятате ли, че е супер тъпо две жени да танцуват - съответно аз и майка ми?
Ще го направя така както го чувствам, защото майка ми ми е най-скъпото същество, но се интересувам от страни как изглежда ситуацията?
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 06, 2012, 15:02:06 »

Канна, на мен идеята с танца, майка и дъщеря, не ми се вижда никак странна и тъпа. Какъвто и танц да танцувате, факта че това е майка ти, прави картинката да гали окото Dance2 Щом не ти пука и за хорското мнение, тогава, смело напред!
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 10, 2012, 12:55:26 »

Има ли такива от вас, които ще танцуват или са танцували на няколко песни като първи сватбен танц? Гледах в нета много весели клипчета, започват с бавен танц и после избират няколко по-бързи песни, като накрая пак завършват с бавен танц.
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 12, 2012, 10:32:39 »

и аз изгледах доста клипове в нета за първия танц, който е микс от няколко песни....много ми се иска да почнем с бавен танц след което да го обърнем на фона на народна музика заигравка между момче и момиче...обаче, трябва да търся някой да ни учи...сиреч време ни трябва и май ще остане нереализирано....ако помогнете с идеи защото аз вече почти не мога да мисля  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines