Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:10:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 4-та част  (Прочетена 191155 пъти)
 
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #210 -: февруари 27, 2012, 11:16:17 »

Аз също се притеснявам от това, да не изглеждаме смешно, затова сигурно няма да имаме специален танц, понеже младоженеца не танцува. Най - вероятно ще е нещо 'сухарско'... колкото и да не ми се иска...
Иначе имах идея да скалъпя някакъв танц на Nino - Amor Amor , но младоженеца твърдо отказва да танцува като г**... цитирам...
Винаги съм имала алергия към ревливите песни, но май сега няма да има бягане.
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 11:18:00 от BeautifulBride » Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 27, 2012, 11:22:01 »

В youtube има доста клипчета от първи танц на подобни младоженци. Прегледай ги и си помисли. На мен лично ми изглежда малко циркаджийско за първи танц да се смеят за твоя сметка, защото е очевидно, че не се получава танцуването.
Разбира се има и хора, които го умеят и тогава изглежда много добре и могат да се направят много ефектни неща.
Аз лично не се наемам, имайки в предвид, че 10 ет години съм танцувала, но милото е дърво в това отношение.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 27, 2012, 11:31:19 »

Аз също се притеснявам от това, да не изглеждаме смешно, затова сигурно няма да имаме специален танц, понеже младоженеца не танцува. Най - вероятно ще е нещо 'сухарско'... колкото и да не ми се иска...
Иначе имах идея да скалъпя някакъв танц на Nino - Amor Amor , но младоженеца твърдо отказва да танцува като г**... цитирам...
Винаги съм имала алергия към ревливите песни, но май сега няма да има бягане.
BeautifulBride, сподер мен няма от какво да се тревожиш. Ходила съм на сватба, на която и младоженеца и булката бяха "сухари", както ти се изрази, но се държаха толкова непринудено и естествено, гледаха се влюбено, усмихваха се един на друг. Беше наистина много сладко и трогващо. Никой не обърна особено внимание на неориентираните им клатушкания.  Така че няма нужда от притеснения, гледайте на вас да ви е хубаво и приятно!
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #213 -: февруари 27, 2012, 11:39:39 »

Права си!
Важно е да я има обичта и радостта в очите!
 give_rose
Младоженеца предлагаше да отидем на уроци да ни измислят танц, но това е утопия...
Дори аз се съмнявам в себе си. А той никога не е танцувал и... няма как от 5 урока да усвоиш нещо, което хората правят с години...
Затова ще помислим още и ... както дойде...
Бяхме на една сватба, на която и двамата бяха тренирали спортни танци, не сериозно, но пък какъв танц извъртяха... сега си ги издигам тайничко в култ. За жалост нямам клипче да покажа, понеже нямам Фейсбук.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #214 -: февруари 27, 2012, 12:50:49 »

На мен пък ми изглежда супер смешно, хора които никога не са танцували да са скалъпели някакъв танц. Вярно, че никой не иска да са професионалисти, но на мен лично ми изглежда неестествено. По-добре да си следват собствената интуиция за танцуване, от колкото да правят неестествени заучени движения.
Ако са танцували някога и им се отдава- тогава да.

Според мен, това което чувстваш те води към правилното решение. Не при всеки се получава. Ако сърцето ти подсказва, че няма да се получи и не си уверена, то тогава по-добре не рискувай. Виждал съм ги такива... получава се не танц а пародия. По-добре нещо което Ви е по възможностите (една красива балада) от колкото да станете за смях. give_rose
Активен
iff_piff
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #215 -: март 02, 2012, 13:08:58 »

Здравейте, момичета, от сутринта чета и прослушвам песните и все повече се убеждавам, че всеки си има нещо лично негово, което като чуе и настръхва  good

Ние ще се спрем на тази: http://www.youtube.com/watch?v=x4r-c4I_9Rc  heart
Обожавам Adele и текста е страхотен.
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 02, 2012, 13:19:18 »

Все още нямаме нищо конкретно. Имахме много идеи, но до последно отпадаха. Само знам, че няма да се спрем на идеята да ходим на уроци, защото най - вероятно ще стане комично, както в повечето случаи.
« Последна редакция: март 02, 2012, 15:17:28 от Mystique » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 02, 2012, 21:35:53 »

Здравейте на всички съфорумци smile
Ние за сега сме се спрели на Орлин Горанов - Светът е за двама , но не знам дали е подходяща за сватба, заради части от текста. Дайте мнение по въпроса...smile Много ни се ще да е българска песен, но не от най-тривиалните, не че и тази , на която сме се спрели не е тривиална,но....Отворени сме за всякакви предложения smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #218 -: март 02, 2012, 22:05:17 »

http://www.youtube.com/watch?v=AtmTVFypSdQ

Според мен не е никак тривиална и със сигурност силно послание smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 02, 2012, 22:24:43 »

Здравейте на всички съфорумци smile
Ние за сега сме се спрели на Орлин Горанов - Светът е за двама , но не знам дали е подходяща за сватба, заради части от текста. Дайте мнение по въпроса...smile Много ни се ще да е българска песен, но не от най-тривиалните, не че и тази , на която сме се спрели не е тривиална,но....Отворени сме за всякакви предложения smile
http://www.youtube.com/watch?v=X0jqWiTGdnw

Ето едно предложение и от мен give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 03, 2012, 11:42:32 »

Песента на Сантра е тъжна...става дума за това, че любимия човек е починал...На мен ми е любима песен, но не съм изобщо убедена, че е ок за сватба  give_rose
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 03, 2012, 11:50:36 »

Много обичам песента на Сантра. Колко рев съм изревала в пубертета на нея  blum Но май не е подходяща за сватба.
Активен
annaplamen2
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


21.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 03, 2012, 11:55:26 »

Тази песен е уникална поне за мен smile
http://www.youtube.com/watch?v=mIhI23gBBPQ&ob=av2e
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 03, 2012, 14:34:35 »

http://www.youtube.com/watch?v=NaMuBX4aMmw
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 03, 2012, 16:22:12 »

Ето едно предложение и от мен smile smile smile
http://www.youtube.com/watch?v=NEOem7U2LPE
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines