Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:50:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Обичате ли да спортувате?
спортувам редовно - 7 (28%)
само когато надебелея - 11 (44%)
не обичам спорта - 3 (12%)
всеки уикенд - 3 (12%)
обичам да гледам другите като спортуват - 1 (4%)
Общ брой гласове: 25

Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: спорта - здраве,хоби,мания или досада  (Прочетена 32881 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #90 -: ноември 03, 2007, 10:11:00 »

Аз не съм спортна натура.По физическо винаги ми пишеха четворки - не можех да скачам много, не можех да бягам бързо, но имаше едно упражнение за пъргавина и там никой не можеше да ме бие!Може би защото бях най-дребната сред другите деца pardon Но това не е важно сега. От лятото имам крос тренажор /май така се нарича,не знам pardon/ Краката движиш като колело, а за ръцете има лостове и ги движиш напред-назад.Не го използвам много често, но доста съм понадебеляла и решех да съм по-редовнаь пък и по цял ден седя в офиса, направо са ми закърниле крайниците! :laugh:Та въпроса ми е кога да се упражнявам на него преди или след вечеря?Знам че е по-добре да не се вечеря, но pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 03, 2007, 10:36:52 »

Аз само чакам един дебел сняг да падне и започвам със ските...........Оказа се ,че милото горкият не може да кара ски и ще започвам и да го обучавам.Леле предчуствам колко забавно ще бъде!
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #92 -: ноември 03, 2007, 11:50:41 »

спортувам редовно почти веки ден сутрин в къщи, правя гимнастика и карам велоергометър
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #93 -: ноември 03, 2007, 12:18:08 »

спортувам редовно почти веки ден сутрин в къщи, правя гимнастика и карам велоергометър
А кока го правиш преди или след закуска?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 03, 2007, 23:09:11 »

Обичам спорта и цял живот съм спортувала-освен здраве и добра форма дава удовлетворение,зарежда с енергия и повдига настроението.Откакто се помня-балет,спортна гимнастика,лека атлетика,хандбал,по-късно-фитнес.Всъщност в гимназията не съм спортувала,дааа-тогава купони и училище-кое по-напред blum  Girl_sing ...ходех на фитнес всеки ден и през първия месец от бременността ми,докато още не знаех за нея-радвам се,че не направих някоя беля тогава...В последствие като родих ходих още месец-два и после...ами,няма време вече за такива екстри pardon -тичам след малката нон-стоп и това е,добре поне,че си върнах формата.
Едно нещо ме е яд-едно време(ама хич не го обичам тоя израз) ни стимулираха и подтикваха към спорт-в училище,минават,сформират групите и това е-ти-гимнастика,другия-хандбал,ок!Комунистически метод,ама ефикасен.А сега-малко клиширано,ама-залите с компютрите и т.н....трябва си и подкрепа за тая работа малко...родителска Blush

Фийбс,и ние сме по ските от няколко години,но като бях бременна пропуснахме..страхотно е усещането Skiing -такова динамично и малко страховито всеки път най-горе на пистата hiphip
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #95 -: ноември 03, 2007, 23:56:50 »

спортувам редовно почти веки ден сутрин в къщи, правя гимнастика и карам велоергометър
А кока го правиш преди или след закуска?

Ставам рано през седмицата за работа и вместо да пия кафе и да се мотам започвам, хем се събуждам по-бързо, хем не ми е студено зимата. Така се чувствам добре през целия ден! Не закусвам преди това, нито веднага след това, пия само вода.Уикенда се мотая доста, защото тогава спя до по-късно или по точно докогато реши малката. Тогава по изключение някой път спортувам след закуска. Понякога съботатат или неделята не спортувам, чистенето ми стига  smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines