Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:08:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Fanimira (^^) !!!  (Прочетена 30851 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 24, 2007, 08:11:49 »

абе момичета това с качването на снимки в албума било доста трудна работа, каквато съм туткава.....  tease
http://album.svatbata.bg/hyusein   blush малко ме е срам да ви пращам линка, през уикенда ще кача повече обещавам!!!!!! blum
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 04, 2007, 22:54:51 »

Честита сватба Фани!  CHEERS  give_rose Много добре изглеждате и двамата, а роклята ти е чудесна!  girl_in_love Честито още веднъж и бъдете много щастливи!  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 05, 2007, 09:28:04 »

благодаря много, миличка, вие също изглеждате страхотно!!!!!  air_kiss радвам се че си вече тук!!!!!!! а ние днес правим първото си месече!!! довечера имаме фирмено мероприятие и затова снощи отбелязахме празника с нещо по-така за вечеря, бутилка вино и тортичка, които бяха изненада за милото от мен!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 05, 2007, 09:36:35 »

О, Фани, честито месече!  give_rose
Нека празниците за вас нямат край  CHEERS
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 05, 2007, 09:50:24 »

Миличка , честито и от мен  girl_in_love air_kiss :girl_in_lovе
много се радвам , че поне ти си успяла с изненадата smile yahoo yahoo yahoo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 05, 2007, 10:02:49 »

благодаря ви много милички!!!!!!!! heart heart heart
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 05, 2007, 10:44:19 »

Честит ви първи месец мила Фани!  CHEERS
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 05, 2007, 11:08:38 »

Мила Фани, със малко закаснение искам да ти честитя сватбата!  *INLOVE*Пожелавам ти от все сърце да съхраните любовта girl_in_love, радостта и страстта през целия ви съвместен живот! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 06, 2007, 10:22:17 »

аз съм закъсняла да честитя месечето но за това пък честито първо месече и един ден yahoo много да се обичате и да сте най-щастливите
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 06, 2007, 10:41:25 »

Опппс!!!
Аз май съм пропуснала!!!
 blush blush blush
Честитооо!!
Пожелавам ви много здраве и късмет!!!
И винаги да си толкова усмихната както на сватбата си!!!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 19, 2007, 15:33:02 »

Фани, сладурченце мое любимо, ама ти си била страхотна булка! Нямам думи просто! girl_in_love Аз чак сега седнах и ти прочетох цялата темичка. Твоя и моя татко явно си приличат, защото и моят отрони няколко сълзи докато ме изпровождаше към олтара.  cray  Wink
Искам да ви пожелая живота ви да е изпълнен с ЛЮБОВ, защото го заслужавате! След като се срещнахме с вас в Търговище като се качихме в колата казах на душито, че България наистина ще стане най-прекрасното място, ако има повече истински и прекрасни хора като вас двамата и той напълно се съгласи с мен! Нека живота ви награди за добрината ви като ви предоставя всеки ден щастие и хубави преживявания!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 19, 2007, 15:57:00 »

отново много благодаря от мое име и от името на съпруга ми на всички ви, момичета!!!!!  blush blush blush Супер сте!!!!*KISSED* air_kiss air_kiss
ами аз не знам какво да кажа и как да ти благодаря, Бени, за прекрасните думи и за това, че отделихте време от така пълната си програма и направихте това усилие да дойдете до нашия град да се запознаем!!!! за нас това е голям жест, който никога няма да забравим!!!! И знайте, че някъде макар и много далеч имате приятели, на които винаги може да разчитате!!!!! air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 05, 2007, 07:56:33 »

Ей булкатаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа.......честито ви второ месече от сватбата... air_kiss
Фани, сладурко нека месечетата ви стават още по слaдки и медени..... Dance CHEERS heart give_rose Girl_hide Dance
Да нацелуваш мъжленцетооооо, ехххх.....сладуровци сте ми вие ейййййййййййййййй girl_wink danceg give_rose
« Последна редакция: октомври 05, 2007, 20:57:14 от pleasure » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 05, 2007, 08:03:37 »

Честитоооо!  goody Желая ви всяка сутрин да се събуждате не с кафе, а с любов в двойни дози!  Dance heart И съм сигурна, че сега се обичате двойно повече отпреди, нали познах?  girl_wink kiss2
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 05, 2007, 08:10:10 »

Ей булкатааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааа.......честито ви второ месече от сватбата... air_kiss
Фани, сладурко нека месечетата ви стават още по слдки и медени..... Dance CHEERS heart give_rose Girl_hide Dance
Да нацелуваш мъжленцетооооо, ехххх.....сладуровци сте ми вие ейййййййййййййййй girl_wink danceg give_rose
олеееее, миличка, добре че ме подсети!!!! така е като не следя датите, почти бях забравила!!!! благодаря и да ви се връща 100 кратно прекрасното пожелание!!!!!!! и дано откриете крадеца!!!! (ако ли не, да сте живи и здрави и да се обичате, пък материалното се постига)  good
 nea този път предпочитам да го отбележим навън, че тая седмица съм сготвила всичките си прекрасни рецепти и не остана нещо хубаво да го изненадам huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines