Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:01:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за София  (Прочетена 298698 пъти)
 
buburina
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #90 -: май 29, 2012, 14:24:00 »

За съжаление и Нашият ден вече отмина. Тук искаме да споделим кратките си впечатления и да изкажем своите специални и сърдечни благодарности към всички, които допринесоха за това сватбата ни да се превърне в един незабравим празник.

Парк Хотел Витоша – подходиха с изключително коректно и професионално отношение към организацията и самото провеждане на сватбеното ни тържество, всичко беше на необходимото и очаквано ниво, вкусна и изобилна храна, управителят на ресторанта, който беше на смяна при нас беше изключително отзивчив и насреща за всичко. Получихме отлични отзиви и от гостите ни. Комуникацията преди и по време на сватбата беше изключително лесна и добра. И при нас единствено в началото в ресторанта беше доста топло, предполагам климатиците не са смогнали на разгорещените гости smile

Фотограф – Ники Митев
, за него по-подробно в темата за фотографи, много сме доволни и от снимките, и от начина му на работа. Всичко беше топ.

Видеооператор – Илиян Матушев
, много креативен, професионалист и усмихнат човек, направил е страхотно видео.

Диджей – Стоян Петров, каквото и хубаво да кажем за DJ Стоян пак не би било достатъчно. Невероятен, радваме се че се доверихме на него, преизпълни всичките ни очаквания.

Украса – Фирма „Луксозно”
, съобразиха се с всичките ни желания, освен че всичко беше прекрасно, в ценово отношение те се оказаха най-добрият вариант от всички останали фирми, които гледахме и то без никакъв компромис по отношение на качеството. Удоволствие е да се работи с Нели Георгиева, помогна ни с много ценни съвети, изключително мил и любезен човек.

Рокля и костюм – Бутик „Палома фешън”
(на ъгъла на Пиротска) – и от тях сме много доволни, никакви забележки, освен една малка, а именно че роклята на края трябваше да бъде и изгладена от тях, но не беше, или поне не особено добре, но бял кахър. Иначе и роклята, и костюмът бяха прекрасни, собственичките и персоналът са много любезни и мили.

Фолклорна формация „Зевзеци”, оркестър за извеждане на булката – много готини, бяха облечени в народни носии, свиреха прекрасна народна музика, просто професионалисти.

Грим – само суперлативи за Диана Борисова, Make Up Studio „Fiore“
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 27, 2012, 19:27:45 »

Ето, че дойде време и аз да се разпиша тук!
Искам да изкажа нашите големи благодарности на всички, без който денят ни нямаше да бъде същият.

Ресторант "Интервю"- Страхотни професионалисти, коректно отношение, перфектно обслужване. Съобразиха се с всяка една наша прищявка, храната беше вкусна, поднесена навреме и огромни порции. Постоянно имаше нов лед по масите и салфетки. Благодарим на управителя и на целият персонал!

Агенцията за украса към ресторанта- съжалявам, но и забравих името. Момичетата са невероятни. Направиха ресторантът приказка, точно такъв какъвто си го представях.

Дж Илиян- направи страхотен купон, справи се отлично с ритуалите, гостите не седнаха цяла вечер. Браво

Фолклорна Формация "Зевзеци"- оркестър за извеждане и танцьори. Страхотни, усмихнати, облечени в народни носии, невероятни музиканти, създадоха настроение още от сутринта.

Грим Анжел- невероятно талантлива гримът ми не мръдна до сутринта

Прическа- Николета от един салон в "Обеля" направи чудо с косата ми

Венчавка- Църква "Света Великомъченица Параскева" прекрасен ритуал, чувствен и истински

Бутик Немезида- за страхотните бутониери, късметчета и подаръци за гости, направени в наш цвят и стил.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #92 -: юли 04, 2012, 16:04:07 »

Мисля, че така и не писах тук, а е важно да споделя за хората, от които съм доволна. Това са пчоти всички, но специални благодарности на:

- Ди Джей Владо http://www.djvlado.com/- страхотен е, много гости ме питаха къде го намерихме толкова готин...Бях му дала списък с песни и спрямо него и нас, танцуващите, нацели 100% вкуса ни и дансингът беше пълен 9 часа (и до край не се изпразни,но вече не издържахме). Освен това самият той идваше да танцува с нас на някои хора и рок песни.

- Ресторант "Глория Палас"- не знам защо му пада така рейтингът по формуте напоследък. Ресторантът е страхотен, много по-прилични цени от другите в този клас ("Лебед", "Аякс"), страхотно обслужване, искаха да ни върнат дори отворените бутилки алкохол на другия ден- много коректни, каквото пожелахме, това стана. И огромен дансинг, както исках, специално разпределиха масите, за да има място. За децата пък имаше цял кът с няколко маси и простор за игри (тъй като бяхме само 80 души).


- Торти "Чочко". Малко закъсняха с доставката, но тортата беше адски вкусна, отново получихме много комплименти от гости. Освен това я направиха както пожелахме, всичко е възможно при тях, а цената е повече от добра- под 3 лв на парче

- Сватбен център София- оттам купих почти всичко, рокля, халки, бижута, обслужването им е на ниво, а изборът- огромен. Препоръчвам с две ръце. Освен това заедно измислихме как да коригираме роклята по мой вкус, нямаше "ооо, така не може"...и стана съвършена smile
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #93 -: юли 04, 2012, 18:42:40 »

Ще похваля две сватбени услуги, които ползвах в София. Едната е бижутерско ателие diddo, които направиха халката ми. Стана много красива и е гравирана сякаш лично от "Властелина на пръстена" Wink .
Също искам да похваля и Сватбен център София. Днес бях там. Обслужването беше отлично! Купих си обувки, но мерих и официални рокли, като казах, че няма да купувам. Бяха изключително отзивчиви и мили. smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 23, 2012, 10:20:04 »

Тъй като знам тази тема как съм я следила преди сватбата, веднага давам инфо и за нашите номер едно  Bravo
Специални благодарности за страхотната работа и професионализъм на:
- Хотел "Вега" и ресторант "Стара София" - целия екип на хотела, и в частност от управителя на ресторанта Васко, до последния сервитьор, допринесоха сватбата ни да се превърне в приказка! Всички гости казаха, че обслужването и храната са били на най високо ниво! Сервитьорите обслужваха непрекъснато масите и в същото време го правеха незабележимо! Безупречна работа и поведение! За всеки  по специален повод ще ги изберем отново!!!!
- Сватбен център София - оттам купихме всичко за мен, от обувките през жартиера до роклята и воала! За малката булка също! Чашите, бъклицата, фуркетите и други дребни неща, които може би забравям са също оттам! Момичетата обслужват невероятно, винаги усмихнати и най важното дават обективни оценки! Много коректни, така че ги препоръчвам на всички бъдещи младоженци!
- Зевзеци - ей без тия страхотни сладури ви казвам нищо не става! Зареждат те още от вкъщи та после и в ресторанта! Казано с една дума: взривяват "публиката"! Горещо ги препоръчвам!!!!
- Водещата Ваня и диджей Дани от гр. Стара Загора! Ваня е жена от класа, безупречна визия, безупречен стил на водене!!! А Дани е роден за професията си! Гостите ни подчертаха, че избора ни за водещ и диджей е право в десеткята! Беше купон от първата секунда до последната минута!
- Грънчаров и син - от тях използвахме услугите за декорация на ресторанта и залата за изнесения ритуал, булчинските букети, бутониерките, украсата на колата!! Адмирации!!! Допринесоха за страхотната обстановка! Дори надминаха очакванията ми и им благодаря сърдечно! Тази част е една от най важните: как ще изглежда ресторанта! А те се справиха блестящо!!!
- Прическа и грим - салон "Мърфи"! Мърфи е страхотен професионалист....няма нужда да му обясняваш какво точно искаш....показах му само роклята и това беше достатъчно! Златни ръце има! Гримьора той ми го осигури: Петър, който е и художник, наистина ме нарисува: финно и леко, и същевременно открояващо се! Благодарности!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 27, 2012, 19:06:11 »

Дойде и моят ред blum :
Ресторант Холидей Инн- блестящи good

ДИджей Емил Андреев- страхотен професионалист good

Гримьорка- Надя Сивкова- много добра и с усет good

Рокля и костюм- Модна къща Нимана,Карлово, страхотни цени, бързо обслужване и корекции good

Фотограф - Петър Савов, уникален усет към детайла и мноого търпение good
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 28, 2012, 12:27:16 »

забравих да добавя и още:
- Работилничка Мечтатели - без Ели нямаше да се справя! Чудесно се работи с нея, с такава лекота разбира какво точно искаш и го прави безгрешно! Поканите, украсите на чашите и бутилката шампанско, етикетите по бутилките и кумската ракия, украсата с картички и панделките към всички подаръчета за гостите, кошничката с късметчета, тейбълите по масите...дано не забравя нещо, че те са толкова много неща! Всичко беше прекрасно!
- Артекс студио - работят много бързо и качествено. От тях поръчахме дървени магнитчета, няколко дни преди сватбата! Изпратиха ни ги по куриер за отрицателно време!Благодарности!
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #97 -: октомври 09, 2012, 14:06:57 »

Успешна ( и вече отработена  smilesmilesmile ) формула за перфектна сватба:
1. Фолклорна формация "ГЛАГОРЦИ" - танцьори при извеждане на булката; ритуал по посрещане в ресторанта+ народна певица + фолклорна програма. формация Хаджии - оркестър за извеждане на булка + гайда по време на посрещането в ресторанта. Много добра комбинация Глагорци + Хаджии= бяха страхотни, лъчезарни, с невероятен дух и настроение. С една дума ПРОФЕСИОНАЛИСТИ
2. Фолклорна формация "ЕРЕМИЯ" - фолклорна програма със зурни и тъпани. Много различно и нестандартно
3. Шоу агенция "Art Masters" - емоционално интернационално танцово шоу.
4. За любителите на народната музика - Пепи Христозова -  чаровна, красива и земна
5. букет, бутониери, украса кола и ресторант - Левеке дизайн ООД Стелиана Левеке  - за творчеството, красотата и слънчевото настроение, които вложи в нашия приказен ден
6. фотограф Boni Bonev - имаме засега 10 снимки. Уникални са! Чакаме с нетърпение другите всеки момент
7. Влади от VolkVision - за една седмица получихме сватбения си филм и сме изключително доволни. Мисля, че рядко се среща бърза+ качествена услуга
8. Костюм - Агресор
9. Рокля - модна къща Каприз
10. х-л Принцес, зала Диамант - мога само положителни отзиви да  напиша, както от нас (младоженците), така и от гостите. Храна, обслужване, организация, сватбената торта, включително редица комплименти от хотела (стая в сватбената нощ, погача за посрещане, вази, обличане на маси и столове +  панделки)

Всички гореизброени бяха коректни, както по отношение на финансовата част, така и по отношение на качеството на услугата си. Когато работиш с хора, които обичат работата си и са професионалисти, за младоженците остава само 1 - да се наслаждават на сватбения си ден
« Последна редакция: октомври 09, 2012, 14:13:26 от Lady_sunflower » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 09, 2012, 21:18:31 »

Тази темичка съм я изтървала smile Ето и нашите номер едно:

Покани - http://svatbenipokani.eu, много добро обслужване и качество, на горкото момиче й звъннах сигурно 10 пъти, искахме на два пъти допълнителни бройки покани и тя беше страшно мила и любезна.

Грим и прическа - Слав, този човек няма да спра да го боготворя! biggrin

DJ - Стоян Петров. Страхотен професионалист, изтърпя и най-малките ни капризи и ни изпълни всички желания. Много сме му благодарни.

Торта - Mr Dino. Тортата ни беше уникално вкусна и всички гости казаха, че по-хубава торта (и не само на сватба) не са яли. Вярваме им, много беше вкусна smile Пък и комуникацията с фирмата беше много лесна и ефективна.

Алкохол - Меик 98. Прекрасно обслужване, голям избор, добри цени, какво повече да искаме  good

Видео - Влади от Volk Vision. Освен че е снимал всичко, отношението към нас не беше като с ходещ портфейл, а наистина беше много мил, помогна много с дребни неща, свързани с организацията и изобщо супер точен човек. Филмът е хубав, не е нещо претенциозно, но си заслужава парите.

Рокля - Романтика Фешън. Тук съм със смесени чувства, защото роклята си я обожавам, хареса ми обслужването от няколко продавачки, но има две, които с удоволствие бих удушила biggrin

Ресторант - Континентал Плаза. И тук сме със смесени чувства, защото ресторантът е добър, сервитьорите - страхотни, локацията и храната също, но при комуникацията със собствениците имахме няколко неприятни моменти.

Още не сме си видяли професионалните снимки, за да похвалим и фотографа biggrin
« Последна редакция: октомври 09, 2012, 21:20:35 от flyin » Активен
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« Отговор #99 -: ноември 10, 2012, 13:11:56 »

Сватбата отдавна отмина, отмина и еуфорията около нея...

приятното чувство и спомените остават. Разглеждах вчера снимки и емоциите ме завлядаха отново... затова реших днес да сипя похвали - напълно заслужени.

Искам да изкажа огромни благодарности на хората, без които този ден нямаше да е същия

фотограф - Камен Вълканов  www.studiovalkanov.com/
прекрасни снимки, прекрасен човек - много усмихнат и със страхотно чувство за хумор

Видео - Виктор Попов www.victorpopov.com/
тук имам малко забележки на като цяло съм доволна - издразни ме факта че операторът няма превоз и ни искаха 5 лева за такси. на фона на сумата която платихме-5 лева не са нищо, но принципът е важен

Ди джей - Стоян Петров  www.djstoian.com/
възпитан и страхотен професионалист - гостите ни не спряха да танцуват

торта - от Гаврош - http://radistambolov.eu/gallery/thumbnails.php?album=7
вкусна и красива - друго няма какмо да добавя

булченски букет - от Марианчето - няма магазин  все още - но го направи точно такъв какъвто го пожелах Благодаря тиииииии

  
сватбена агенция Пърфект ивент - www.perfectevent.bg
декорация, координация и организация
отзивчиви, коректни, усмихнати, любезни, много гъвкави и страхотни професионалисти. Много ми харесаха топлото им  отношение - накараха ме да се чувствам специална.
украсата бе изключително красива и надхвърли очакванията ми!!!

костюм - Drago & Rado - www.dragoirado.bg/
костюмът е перфектен! както и ризата , както и вратовръзката

рокля  - Bridal Fashion  - bridalfashion.bg/
много мили е компетентни момичета

обувки булка и младоженец - Бронкс

подаръци гости - шоколадова къща Валентиноммм.. колко вкусни бяха

друго не ми идва наум... освен искрено да ви благодаря!!!

аааа забравих да благодаря на фолклорна формация Зевзеци
имаше доста чужденци на сватбата ни - а те успяха да ги разтанцуват
създадоха страхотно настроение с изпълнението си!

« Последна редакция: ноември 10, 2012, 13:22:49 от aleksandroff » Активен
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« Отговор #100 -: ноември 10, 2012, 14:08:36 »

уфффф как можах да забравя

Грим - Зоран Коцов
точен, прецизен - а аз бях толкова красива

Прическа Жоро Петков http://joropetkov.com/new/index.html
най-добрия в България

маникьор - Марианчето от The snakes
тя ми направи най-божествените маникьор и педикьор
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #101 -: май 27, 2013, 10:44:16 »

Ресторант - Park Inn by Radisson - обслужване на високо ниво, прекрасен ресторант, бонус младоженски апартамент с огромни размери  good http://www.parkinn.com/hotel-sofia

DJ - DJ Стоян Петров - най-добрият, прекрасно представяне, много добър водещ, познава добре настроението на "публиката" си и умее да съчетава музиката безупречно http://www.djstoian.com/

Грим и прическа - Слав Анастасов - безгрешен, неповторим стил, различен, уникален - прекрасен http://slavmakeup.com/

Маникюр - Лили от Vi Vision Studio https://www.facebook.com/vi.vision.studio - френски шилак с дантелена декорация - страхотен резултат



Активен
bgeorgieva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #102 -: май 30, 2013, 19:23:44 »

Здравейте!
През август ще съм кума на сватба в София и участвам дейно в подготовката. В момента с булката сме изправени пред сериозен избор и реших да попитам и тук за мнение по два въпроса:
1. Колебаем се в избора на водещ - вариантите към момента са Найден Найденов и Владимир Миронов. Имате ли някакви отзиви за някой от тях?
2. Изборът на торта е между сладкарници "Неделя" и "100 грама сладки". Коя бихте препоръчали?
Благодаря Ви!
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #103 -: май 30, 2013, 19:56:52 »

Един глас за найден найденов   good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 31, 2013, 09:04:22 »


1. Колебаем се в избора на водещ - вариантите към момента са Найден Найденов и Владимир Миронов. Имате ли някакви отзиви за някой от тях?
2. Изборът на торта е между сладкарници "Неделя" и "100 грама сладки". Коя бихте препоръчали?
има си отделни теми тук в форума и за 2та ти въпроса, намери ги и моля пиши там, тук не е мястото. smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines