Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:42:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за София  (Прочетена 298705 пъти)
 
Diani
Регистриран

Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 04, 2011, 16:23:03 »

Такаа , ще се опитам да споделя опита си и впечатленията от хората които работиха добре за да има хубави спомени от нашата сватба!

DJ беше Емил Андреев
 
Видео-оператор - Николай Стайков

Фотограф - Иво Попов

Няма да посочвам сайтовете им(ако това се счита реклама), понеже тук традицията явно е, че ако не пишеш често е по-добре да се трият мненията ти изцяло!!!И мнението ми вече беше изтрито от друга тема,макар да заставам тук с албума си и пресни впечатления които искам да споделя и помогна на тези които сега започват подготовката!


 
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #76 -: юли 05, 2011, 16:27:48 »

Като бивша вече булка искам и аз да споделя с вас хората, които ми помогнаха да изживея един незабравим ден:

- Управителят - г-н Ангел Петров, и целият персонал на ресторант "Principi di Piemonte" (Интерпред) - В днешни дни много рядко се среща такъв професионализъм и такова отношение от хора, заети в сферата на услугите! Препоръчвам ресторанта с две ръце и два крака! Всичко беше перфектно - храната, обслужването, украсата, тортата... всичко, всичко! Нямаше надписани сметки, върнаха ни до капка целия останал алкохол, всички останали мезета, питки, торта, дори и кувертите на 2 гости, които не дойдоха.

-Ди джей Стоян Петров - Няма да се повтарям с всички останали мнения - човекът е изключително интелигентен, няма просташки шеги, знае кога да се обади, пуска страхотна музика... невероятен професионалист.

- Фотографът ни Искрен - Направи ни страхотни снимки и сме му много благодарни!

- Операторът Иво - Днес се надявам да си вземем видеото, поради което не мога да кажа мнение за крайния продукт, но момчето е много свежо, през деня беше сякаш невидим, но същевременно беше навсякъде.

- Бутик "Палома Фешън" - Много мили и отзивчиви, ушиха за мен най-прекрасната рокля.

- Фризьорката ми Бистра - Направи ми страхотна прическа, която издържа цял ден, че и малко от следващия Wink

- Гримьорката Джулия - Невероятен грим, който допринесе най-много за цялостната ми визия и издържа цял ден. Много лъчезарна и мила, голям професионалист.

- Магазин "Парушев" - гр. Плевен - Погрижиха се много добре за младоженеца, а момичето беше много мило и компетентно, не и натрапчиво smile

- Фирма "Си Ди Ем" - гр. Гурково, от които купихме подаръчетата за гостите ни. Също много мили и много коректни, а подаръчетата бяха страхотни.

Сигурно изпуснах някого, но като цяло това е равносметката след големия ден.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 22, 2011, 19:57:36 »

Момичета дойде и моят ред, да споделя кои са най-добрите в София и кои направиха сватбата ни сбъдната мечта.
Роклята-"Bridal Fashion"- професионалисти от всяка гледна точка,при тях намерих мечтаната рокля.

- ресторант"Sky Way" http://www.skyway.bg/bg -Симеоново и по специално на управителката Стефка. Тя е най-прекрасният човек с когото съм работила за всичко свързано със сватбата. Всичко беше направено от нея и нейният екип не перфектно, а повече от това. Украсата на ресторанта, изнесеният ни ритуал,погачите,яденето ( за което всички наши гости все още питат и молят, да откраднем рецептите  smile ) Прекланям се пред нейният професионализъм. give_rose

Фотографът ни Любомир Любенов- страхотен човек, леко срамежливо усмихнат, направи най-уникалните и запомнящи се снимки.Успя да предразположи абсолютно всички. Препоръчвам го от името на всичките ни гости,които в захлас гледат снимките ни.

Видеоператорът- Влади "Volk Vision"-невероятен човек,търпелив и дебнещ всеки важен момент.

Фризьорът- Жоро Петков-http://joropetkov.com/HTML/index.html .Невероятен човек,направи мечтаната прическа от мен,лека и ефирна , която не мръдна цяла нощ.Горещо го препоръчвам.

Гримьорката- Пепа Стоянова http://proface.bg/. Тя ме превърна в повече от принцеса на сватбата ни,изглеждах невероятно.Направи ми невероятен грим който издържа цял ден. Много лъчезарна,мила и весела. Голям професионалист. give_rose

Тортата- сладкарски цех"Вега" http://www.tortivega.com/-това беше най-вкусната торта която някога съм яла и ако съдя по въпросите на приятелите ни, дали няма някое останало парче,мммммм.........все още търся някое скрито парче.  smile,но за съжаление няма.

Букетът-фирма "Elegance Garden"- направиха букета ми 1:1, с харесания от мен по каталог,та дали и не по-красив. Благодаря им от все сърце.


Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 29, 2011, 15:54:46 »

Ето и моите номер едно, които превърнаха нашата сватба в една незабравима приказка: good

Изнесен ритуал:
Мария и Стоян Колеви (DJ Stevie)
LIVE MUSIC AGENCY (трио арфа, виола и флейта) - Мария Денева
LUX PARTY Events Agency & Catering - фонтан за шампанско

Музикално оформление:
DJ Оги (Огнян Вакарелийски) и екипът му
Оркестър "ШАРЛОПОВ БЕНД" - Красимир Рачев (по принцип са позиционирани във Велико Търново, но пътуват из цялата страна)

Украса:
"КРИСТАЛ", гр. Сливен в лицето на сем. Димитрови
Любимка и Жоро (магазин за цветя и аранжировки - бул. "Симеоновско шосе" 1)
Малина Андонова (Сватбена и парти агенция "PARTY TIME")

Фото:
Бони Бонев

Видео:
HALDIGITAL97 - Христо Лазаров

Външен вид на булката:
гримьор Биляна Симеонова
коафьор Анелия Кошарска
Невена Пощарова (Бутик Marquise) за прекрасната ми рокля-мечта
Сватбен бутик "ПАЛОМА" - Поля Кинова & Ваня Кинова - уникалния воал, красивите късметчета, украсата на шампанското, чашите, свещите, книгата за гости smile
NailHouse - маникюр и педикюр - Ели и Криси (ул. Адриана Будевска 2)

Място за изнесен ритуал и ресторант:
хотелски комплекс "Царско село"

Светлинни ефекти:
Летящи фенери България - прекрасно изживяване

Торта:
сладкарски цех ЖАСИ - невероятно вкусна и красива торта.
« Последна редакция: юли 29, 2011, 15:56:44 от ralej » Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #79 -: юли 30, 2011, 17:20:15 »

Ето на кого дължа благодарности за страхотното ни празненство:

Ди джей ни беше Емил Андреев, страхотен човек и професионалист. Нищо ново за този форум не казвам, по- подробно писах в темичката за Ди джеите.

Ресторант: на Парк Хотел Берлин, Бояна. Разполагат със страхотен екип. Преди всичко Кристияна Илиева, която намира решение за всичко и облекчава максимално младоженците. Винаги усмихната, мила. За нищо не каза няма как да стане. Внимаваше за най-малките детайли. С нея по никакъв начин не съм почувствала нужда от сватбен агент. Нищо не ми липсваше. Получихме преференциални цени за настаняване на гостите. Декорацията ни беше направена от Алекс в хотела - едно много младо, симпатично и обичливо момиче, което преобрази всичко и вложи много труд и любов за празничната ни атмосфера. Беше пълна с идеи и резултата беше впечатляващ. Храната, която ни предложи ресторанта беше вкусна и топла. Имахме специални менюта за вегетарианци и деца. Погрижиха се и за коктейл с хапки преди самата вечеря. Сервитьорите бяха учтиви и бързи. Съобразиха се да сервират храната на децата по-рано, преди да си легнат. Отново в хотела използвах услугите на фризьор и гримьор (Вики - с много голям хъс работи, много доволна останах от работата му) и на маникюрист. Маникюрът ми издържа цяла седмица без да се повреди.

Тортата ни беше изработена от сладкишница "Гаврош" (като отново всичко мина през ръцете на Кристияна). Изработиха за нас следния модел торта с 3 различни вида пълнеж, и всичките бяха много вкусни. Нашата беше само с 1 етаж по-ниска.


Алкохола купихме от меик98. Малко нетипично е да се споменава това, но всичко си беше точно с това, което предлагат. Дори получихме малка отстъпка за количеството, което купихме. 

Няма как да не спомена гайдарите от читалище "Добри Чинтулов", които ме оставиха без думи. Страхотно изпълнение на 3 гайди от много талантливи млади момчета. http://kabagayda.blogspot.com/search/label/Начало.

Цветя: от магазин Ивен - http://www.ivenflorist.com/: кумата ми и съпругът ми избраха за мен този букет от рози, анемонии и лавандула (без панделката на тази снимка). Много ми хареса като го видях. Допълнително бяха изработени 2 бутониери за кума и съпруга, и гривничка за кумата с рози и лавандула. Самия букет беше в микрофон с гъбичка, издържа до края. Беше свеж дори след хвърлянето.
(не мога да го изкарам като снимка, давам линк към снимката)
http://www.ivenflorist.com/catalog/Булчински%20букети/Синьо%20и%20лилаво/slides/lavender_blue.html

Книгата ни за гости беше изработена по поръчка в арт студио Милиел (Плевен). Със сатен, дантела, перлички и изстински желирани мини розички за украса. Изглежда страхотно.

Фотографката ни направи страхотни снимки, но ще споделя коя е само, ако реши за в бъдеще да се занимава със сватбена фотография.

Ако съм пропуснала някой, ще си допълня.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 16, 2011, 09:24:11 »

Привет момичета, вижте как щях да я пропусна тази тема smile Тя даже е за препоръчване на булките още в началото на подготовката ми се струва smile Язък, че не я намерих по-рано, бая главоболия щях да си спестя smile

Сега да се отбележим и тук smile
Ресторант Бална зала Тера - невероятно място за хубава и стилна сватба, каквато исках да бъде и моята. Горещо я препоръчвам за сватби до 100 човека, както и за коктейли или други празненства

DJ Стоян Петров, може би ще съм единствената, но все пак - очакванията ми, определени от многото хвалби в нета за него, а също така и от спомените на мъжът ми (бил е на сватба, която Стоян е водел) бяха явно завишени. Или просто човека не е очаквал такъв тип сватба ли, и аз не знам. Въпреки че беше предупреден за всичките изяви на роднини и гости (имахме деца, които играеха хора, двама приятели ни пееха, имаше заря и др) не се бе подготвил. На видеото, както и на самата сватба, никой не чуваше DJ защото той говореше основно докато аплодираха гостите. Нито веднъж не излезе извън пулта си, поне хората да видят кой има говори, отпрати всички роднини и приятели (включително и родителите ми) които искаха да ни поздравят с песен.. Музиката не беше особено съобразена кога какво да се пуска - искаше да пусне един приятел да ни пее Too Good To Be True на Lauryn Hill след "Бяла роза" и разни други такива.. Добре че разбрах за тези неща след сватбата, иначе щях да съм мноого разстроена.

Обслужването на Лора кетъринг Тук чувствата ми са много смесени - от една страна огромна благодарност за старанието - украсата, цветята бяха разкошни, бяха доста гъвкави в работата си с нас (последната вечер преди сватбата отпадна цяла маса с гости, веднага пресметнаха нещата и офертата). От друга - вече бях споменала тук някъде - още докато бяхме в залата и празнувахме, управителят на кетъринга бе постнал почти 200 снимки във фейса от нашата сватба - не само не ни попита дали може, а даже не ни и предупреди. Още съм бясна за това! Айде, иди-дойди че използва снимките за рекламите си, въпреки че не мисля че има право на това, нищо че те са правили украсата - ние сме си я платили, но трябваше да ни попита, а не приятелите ми от чужбина да ме видят като булка на снимки, направени от обикновен фотоапарат, и аз с непонятна физиономия на тях.. tazran Общо взето иначе суперското ми впечатление от тях бе напълно затъмнено от тази постъпка

Гримът беше на Биляна Симеонова. Перфектна е! Мисля че второ мнение няма по въпроса:)

Прическа Ева Василева. Работи в престиж, а също така и в един фризьорски салон до халите. При нея си ходя отдавна и съм много доволна наистина smile

Късметчета, украсата на чаши, свещи, вино, шампанско и т.д, са дело на свекърва ми - златни ръце има тя, и страшно много й благодаря за всичко!

Поканите, сватбената книга са дело на Павлина Димитрова от Пловдив. Намерих момичето през нета и съм не просто очарована, а влюбена в работата й http://imperatrizata.blogspot.com/2011/07/blog-post_9650.html

Видеото бе поръчано при Виктор Попов. Филмът е чудесен, нямам абсолютно никакви забележки

Фото Десислав Червенков. Човек с тънко чувство за хумор, който много ни подкрепяше през целият ден, въпреки малките изцепки които случайно станаха по отношение към него. Работата му за мен наистина е на много високо ниво - ярки, красиви снимки, не изпусна да заснеме нито един от гостите, както го бяхме помолили. Горещо го препоръчвам на всички!


« Последна редакция: август 16, 2011, 09:32:13 от plesure » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 29, 2011, 23:14:40 »

Благодаря за отключването на темата!  give_rose
Искам да похваля хората, които помогнаха нашата сватба да бъде такава, каквато мечтахме!

Фото и видео - видео-студио "Алекс" - много сме доволни и от отношението, и от самите филм и снимки, и от коректността! Препоръчвам ги от сърце!  smile Но за тях вече писах в темата за фотографите.

ДЖ - моят личен приятел ДЖ Весо - Не го препоръчвам, защото ми е приятел! Не бих му се доверила, ако не съм присъствала на сватба, която е водил той! Този човек влага страхотно старание, за да направи купон и най-важното - за да не разбират младоженците за всякакви проблеми и ядове от сорта на пияни гости, проблеми с управители на ресторанти и т.н.! Чувството му за хумор е страхотно, но не просташко, а ритуалите ги води от сърце!

Грим - Джулия Ангелова  - Който не оценява професионалния грим, той не разбира от грим, поне според мен! Джулия е супер мил човек, противно на слуховете. Към мен подходи професионално и съм супер доволна от грима, който ми направи! издържа по мои сметки 17 часа, без да мръдне! На снимките стои супер и ме гримира точно така, както исках! В началото мислех, че ми е сложила малко повече лилаво, но когато видях снимките, видях, че се харесвам точно така!

Музика за извеждане - формация "Зевзеци" - много добри музиканти, които идват и с носиите, и с духа на българската сватба! Отнесоха се много професионално и са много мили хора!

Прическа - моята фризьорка Милена - от толкова години ползвам само нейните услуги, че вече сме близки приятелки! В деня на сватбата имаше сериозна злополука с мъжа й  sad , но тя дойде до вкъщи и направи и мен и майка ми супер търпеливо и без да ни претупва! Направи прическата ми точно както я исках и с чисто сърце я препоръчвам на всички, които търсят добра фризьорка, на която могат да разчитат за своя важен ден!

Църква - "Св. Николай Софийски" - пиша я защото не мога да не похваля хората за тяхното отношение! В църкавата по време на венчанието пее хор на живо, без да искат каквато и да било сума отделно. Нямаше и подхвърляния да сме им дадяли нещо за здраве! Кръщелните свидетелства не ги искат, защото вярват, че хората не лъжат в църква. През цялото време са били много мили с нас, свещеникът пускаше по някоя и друга шега за разведряване, но иначе ритуалът беше извършен съвестно и тържествено!

Споменах услугите и хората, от които сме истински доволни и смятаме, че заслужават да ги препоръчаме тук и да им благодарим! Накрая обаче, искам да благодаря и на хората, които поддържат форума и момичетата, които пишат в него, защото от тук получих страшно много и ценна информация!
Благодаря на всички!  give_rose
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 24, 2011, 11:47:28 »

Аз писах вече за Делийски в темата за фотографите, а тук искам да добавя:

Виолет за сватбените покани - Силвия е момичето, с което си комуникирахме, изключително коректна, изпълни поръчката в дните, които беше обещала, угоди на всичките ми капризи за различни текстове, допълнителни кутийки и т.н. Винаги отговаряше бързо на мейлите ми и накрая достави лично поканите. А те очароваха всички гости  good

Феерия за подаръците за гости - бяхме избрали малки ръчно рисувани бутилки с послания. Изработиха няколко варианта в цветовете на сватбата, от които аз можех да си избирам, можех да си избера и панделката, която е на гърлото на бутилчицата. Бяха изработени изключително бързо и доставени лично  good

Активен
Etoile
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #83 -: октомври 24, 2011, 22:16:04 »

Здравейте,

От вече три месеца съм щастливо преживяла събитието „сватба” и с ръка на сърцето мога да кажа, че това бе най-изискващото и едновременно много вълнуващо събитие в живота ми 
След дълги часове прекарани пред компютъра в четене на форуми, разглеждане на сайтове, телефонни обаждания, посещения на място, сравняване на всякакви детайли от какви ли не оферти, ща не ща станах доста веща в занаята (...хммм, а се кълнях, че няма да е така...)

Та, искам да споделя с вас положителните си впечатления от някои от ползваните услуги:

1.   Ресторант Тоскана на Парк-Хотел Витоша – това беше най-професионалното отношение и изпълнение на услуга, които получихме. Още на първоначалната среща мениджърката Десислава Димитрова ни представи подробно условията, залата и възможностите, които впоследствие наистина бяха изпълнени. Получихме чудесно отношение при огледа за поставяне на украсата, хората бяха готови да съдействат по всякакъв начин – да местят картини, маси, да променят осветлението, за да можем да преценим на кое си струва да наблегнем и в каква украса си струва да инвестираме. Два дни преди сватбата се наложи да откажем четири куверта – след няколко разговора с управителите, проблемът бе решен цивилизовано, и заплатената сума бе приспадната от крайната сметка. В самия ден всичко мина безпроблемно – гостите бяха настанени по маси, разположени според уговорката, храната, казват, била вкусна, напитките - студени, келнерите – никой не ги е запомнил – защото нямало нужда да ги подсещат.
 Специални благодарности за своя такт, професионализъм и съобразяване с изискванията ни, заслужава и салонния управител – Милен (за съжаление не помня фамилията)!
Единственият недостатък беше, че климатиците или не бяха достатъчно силни или  не можеха да насмогнат на 100-те развихрени госта, и помещението не бе  достатъчно охладено. Не знам каква бе причината, но все пак отчитам факта, че ни се падна най-горещият ден на 2011 – 16 юли!
2.   Фотограф Тихомир Начев – случайно поподнахме на него! От отказ на отказ, месец преди събитието, ние все още нямахме фотограф, докато един ден получих мейл с любезна информация от Тихомир, че научил от негов колега за нашето лутане, и че зесега датата му е свободна. От трите срещи с фотографи, единодушно със съпруга ми избрахме Тихомир заради позитивното му и приятелско отношение, подплатено с чудесно портфолио на няколко сватби, което ни предостави. През самия ден той бе много усмихнат и за 10 – 15 минутната фотосесийка пред ритуалната преди да ни запръска дъжда, ни направи страхотни, наситени, идейни и естествени снимки. Хрумванията му бяха спрямо ситуацията, подхвърляше майтапи, намекваше къде да задържим секунда повече и хоп – ето ти снимчици- спомен за цял живот! Техниката, която ползва е на ниво – и тела (защото жонглираше с Никон и Канон професионален клас) и обективи. Накрая получихме само качествени снимки, подредени и обработени – да се чудиш кои да подбереш за албум!
3.   Ди Джей Емил Андреев – тих и скромен човек, справи се добре, пускаше предварително уговорените стилове. Не мога да кажа, че сме във възторг, но се справи без гафове и е подходящ за младоженци, които искат дискретен и ненатръпчев водещ за своето тържество.
4.   Тортата от цех Вега – едно от малкото неща, които опитах в деня Х и беше наистина прясна и вкусна – избрахме варианта с баварски крем. Декорацията бе семпла според уговорката, цветовете също.
5.   Прическа и грим – това бе творение на Меги, фризьорка на мен и сестра ми от дълги години. Бях една от най-консервативните й и досадни клиентки дни преди сватбата, но с всеобщи усилия стигнахме до крайния вариант. Тя ми направи стилен кок и прическата издържа непокътната от 13ч. до 6ч. сутринта. Също така бях единствената нелъщяща физиономия въпреки 40-градусовата жега 
6.   Покани от Стемац – супер бяха, отношението бе коректно!

Имам още много впечатления, но те не са за тази тема 
В резюме – информирайте се, но решението винаги взимайте двамата и слушайте сърцето си!
 good
Активен
luce
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #84 -: ноември 02, 2011, 09:41:25 »

Да споделя и аз тук впечатленията от отминалата ни вече сватба.

Искам да благодаря от сърце на фотографа ни Любомир Любенов - http://www.lyubenov.com за прекрасните снимки, които ни направи. Публикувах някои от тях, но са толкова много и са толкова хубави, че просто не знам как ще изберем само 80 за фотокнигата.
Любо, сърдечно благодаря за професионализма, за незабелижимото ти присъствие, такт и лъчезарна усмивка. Благодарение на теб, ще имаме страхотен спомен от сватбата.

Също така искам да отправя благодарности и към  DJ Стоян Петров, благодарение на когото, сватбеното ни тържество мина прекрасно, изпълнено с много танци, хубаво настроение и песни. Знаеше кога коя песен да пусне и как да предразположи гостите да се веселят.

Ресторант Flowers също допринесоха за чудесния ни празник с перфектно обслужване, храна и много усмихнат и любезен персонал.

В най-хубавата църква за нас - Света Параскева, ритуала беше толкова хубав, че гостите споделиха, че доста са се просълзили

Тук не мога да пропусна и София Андонова от Ритуална зала Красно село, която направи ритула ни незабравим с милите и искрени думи, с които ни бракосъчета.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #85 -: февруари 05, 2012, 14:08:33 »

Моята сватба още не е минала, но май това е темата за добри отзиви към всички, участвали в организацията на сватбата? Искам само да кажа, че съм много доволна от www.svatbite.bg- направиха наистина страхотни покани и карти за маса! И най-важното е, че с голямо търпение подходиха към всеки мой въпрос или прищявка...благодаря на Силвия Асенова от сватбите.бг!
Активен
gurgolina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #86 -: май 18, 2012, 08:47:33 »

       Искам да кажа едно голямо Благодаря и да споделя, че останах очарована от:

   - ресторанта на хотел "Централ Форум" с управител Ивайло Митов - целият персонал се постара да направи вечерта ни наистина прекрасна;

   - видео и снимки "Видео Студио Алекс" – видео операторът Юлиан Буляшки и фотографът сътвориха за нас една приказка;

   - DJ Добри  се постара нито за секунда дансинга да не остане празен;

   - сладкарница "Романс" - направиха перфектната торта за нас.

Благодаря на всички тях, които направиха за нас един незабравим Ден.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 19, 2012, 18:55:35 »

Здравейте и от мен  Wink вече от позицията на госпожа и на това, че нашия ден мина искам да помогна на момичетата, които четат форума като изкажа благодарности на:
управителя на р-нт Панорама парк - хотел Москва - много любезен човек, който се съгласяваше с нас и ни даваше съвети, когато пожелаехме.

ДЖ Емил Андреев
- и за миг не сме се съмнявали, че ще направи голям купон, направи празника ни много весел, много възпитан и коректен човек. С две ръце ви го препоръчвам.

Ф.Ф Зевзеци - много мили хора, които обичат работата си и се отдават напълно. Благодарение на тях имахме страхотен оркестър за извеждане на булка с двама танцьори, бели гълъби и поздрав за гостите в ресторанта- фолклорна програма. Много повдигнаха настроението и всички гости останаха очаровани от тях.

Агенция Шейла - Анелия Алексова е много коректен и позитивен човек, който също ни помагаше много, когато искахме проф. мнение, много търпелива и също показа, че си обича работата.

Фото - Видео АЗ и ТИ - Невероятни хора, много се раздаваха, през цялото време снимаха, като не се натрапваха на гостите, дори не се забелязваха. Не спряха през целия празник. С нетърпение чакаме готовия материал.

Благодарим на всички, че ни помогнаха да изживеем тази приказка.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #88 -: май 21, 2012, 23:21:38 »

Хайде и аз да се разпиша в тази темичка.
Хората, които направиха нашият ден прекрасен:

Ресторант Бижу в хотел Силвър Хаус -http://www.hotelsilverhouse.com/ - невероятно обслужване, бързи отговори, мил персонал. За управителката на хотела Татяна и управителя на ресторанта Юри мога да кажа само суперлативи - много енергични и коректни хора. Облужването беше перфектно, нямаше едно нещо, което да не е както трябва.  Храната беше вкусна и достатъчно, напитките взехме от тях на прилични цени, дори ни направиха пилето за кумските танци. Ползвахме и стаи, младоженският апартамент беше комплимент, всички гости бяха много доволни.

Сватбена агенция - Емоция  http://www.emocia.eu/ - Деница беше човекът, който буквално направи нашата сватба. Страшно енергична и усмихната, много креативна, намира решение за всичко! Не само, че намери всички поизпълнители (ДЖ, фото, украса, тн.), но обикаля в най-големия студ през февруари за рокля с мен. Превърна подготовката в истински релакс и празник, погрижи се за всичко, а в деня смело мога да кажа, че без нейната помощ надали щеше всичко да е така безупречно! Дори ни изненада с 3те бутилки! Невероятен професионалист и човек, с коготе се надявам да продължим създалото се приятелство.

Украса и цветя - Валерия Рекалова - момичето сътвори всичко по начина, по който го искахме, много фин човек и добър професионалист.

Фотограф - Борислав Балушев http://www.borislavbalushev.com/default/text/view/65- Благодарим на Боби от сърце, че направи толкова прекрасни снимки, без дори да го усетим, и да разберем, че изобщо ни снима. В момента той оформя сватбената ни фото-книга. Страхотно разбран и коректен.

ДЖ - Мартин Найденов - Въпреки че ДЖят ни беше най-голямото притеснение, Мартин стопи всичките ни притенения - изпълни музикалните ни желания, води ритуалите много приятно, нямаше груби шеги с гостите, въобще много добро водене.

Торта Сюрприз - много вкусна и лека сватбена торта, направиха ни я по снимка, като я поръчахме един ден преди сватбата.

Прическа - Петя, един салон до Силвър център Люлин - направи ми косата много добре, без да е тежка и изпъната
Грим - Петър Янков - направи лицето ми страхотно, точно както го исках
Рокля - Романтика Фешън - Дизайнерката София Борисова е страхотна! Изключително мила и добър професионалист, сътвори нещата точно както го исках. Е, продавачките в магазина бяха малко дръпнати в началото, но последните няколко пъти видях значително подобрение.

Надявам се да не съм пропуснала някого...всички тези хора направиха наистина приказка за нас. Да сигурно, всички булки го казват, но наистина не съм очаквала, че е възможно сватбата ми да мине без нито една издънка или проблем. Факт е, че всичко беше по конец.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 27, 2012, 17:45:29 »

Ето го и моят списък:
Ресторант Берлин парк Витоша - невероятно обслужване, точност и коректност, човечност и професионализъм от най-високо ниво. Струваше си всеки лев. За нищо не ни отказаха, с всичко се съобразиха и изпълниха. Бяха чудесни.
DJ/фотограф/оператор - Фотограф нямахме (т.е имахме, но беше от гостите), а за всичко останало се доверихме на Емо Филипов и неговите хора и не сгрешихме. Настроението беше на макс, нямаше пошли и дебелашки шеги, само хубава музика, предварително съобразена с нашите предпочитания. Много умело водеше ритуалите, с чувство за хумор. На него дължим чудесната атмосфера, която цареше на сватбата, препоръчвам го с 2 ръце (ако имах повече, щях да го препоръчам и с повече)!
Букет и декорация - Валерия Рекалова. И за нея нямам думи - всичко беше перфектно, въпреки непредвидено лошото време. И букета и всичко останало бяха просто спиращи дъха...А за Валерия мога да кажа, че е невероятен професионалист с усет към красивото и естетичното. Просто може да кажете какъв ви е бюджета и тя ще ви предложи множество идеи. Вярно е, че цветните декорации с естествени цветя струват повече, но създават страхотно чувство.
Грим и прическа - Нели Кошарска. Всичко издържа до края, дойде на време, свърши всичко точно и беше много усмихната и ведра през цялото време. За професионализма й, мисля че няма смисъл да говоря.
Торта - Гаврош. Много вкусна торта, изпълнена точно според желанието ми.
Погачи - Ни кай. Вкусни погачи, коректно отношение. Доставиха ми ги вкъщи, опаковани красиво в целуфан, с панделка, като за подарък, в точния час, в който се бяхме разбрали.
« Последна редакция: май 27, 2012, 17:51:22 от Vivid » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines