Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:33:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за София  (Прочетена 298702 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 14, 2010, 23:08:34 »

 Offtopic
Pachoran, личността ти ни най-малко не ме интересува, камо ли пък да я критикувам. Критикува се нещо, към което човек има някакво лично отношение. Критикувам факта, че само дебнеш из темите да ги обърнеш на махленска дрязга, примери достатъчно.

Ъхъм, точно аз отклоних темата. Но да се заяждаш с всеки потребител, който не е съгласен с теб, е висш еталон за етика, спор няма.

Понеже знам, че държиш да се изкажеш последен, няма да отговарям на следващия ти пост. Дано след това темата се върне към първоначалния си замисъл, а вашите недоизказани отношения с другите от бранша се сетите да си ги изяснявате другаде.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 14, 2010, 23:32:30 »

Тази тема найстина си е страшничка вече . Аз не влизам като защитник на никой , защото нито Пачоран познавам нито г-н Попов . Но в случая не мисля , че Пачоран е обидил някой повече от това което прочетох в другите постове . Лошото е , че всеки си е прав за себе си и този спор може да продължи вечно ! Жалко за съсипаната тема !  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 15, 2010, 07:58:42 »

Всеки има право на мнение и не напразно темата се казва "МОИТЕ номер едно за София", т.е. не непременно номер едно за всички, а за МЕН! Така че ако някой смята еди кой си за номер едно и е доволен от услугите му, не означава, че и на другите ще им хареса, но не е нужно да се влиза в излишни спорове - просто е безмислено!  pardon
Моля да спрете да спорите за нещо, което няма как да се реши и нека не се обиждаме и излизаме от добрия тон!  give_rose
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 15, 2010, 09:41:36 »

Да вземем да върнем нещата в релси, а?  good

Грим и прическа - Анелия Кошарска . Страхотен човек и професионалист!!! http://www.nelystyle.com/
Торта - сладкарници Скайлайн - мммм...  good http://www.skylinecakes.com/
Ресторант - механа-градина Калина - любезно обслужване, вкусна храна, нормални цени, добър управител. http://www.kalininamehana.com/
Видео - Свилен Орозки. Голям професионалист!!!  Bravo
Украса, букет, бутониери - моята приятелка Гери Димитрова - без грешка! Благодаря ти, Гери!

Останалите неща покрай сватбата си ги правихме ние, така че благодаря на чудесните ми приятелки за помощта!
« Последна редакция: май 15, 2010, 09:47:10 от Hope » Активен
Dahila
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #49 -: юни 09, 2010, 21:37:18 »

Здравейте,

Моята сватба мина... smile И тъй като последните месеци доста усилено се информирах от този форум, и не бях толкова активна, сега ми се иска поне да благодаря на хората, които ми помогнаха в деня на сватбата ми smile Много от тях са научила от този форум, но все пак  give_rose
 - ресторант Акорд - бяха изключително коректни във всяко едно отношение, справиха се чудесно преди и по време на сватбата по много ненатрапчив начин smile Освен това получихме подарък нощувка след сватбата и преференциални цени за нощувки на гостите.
- торта от сладкарница Джани - направиха ми я по снимка!  danceg А беше и тоооолкова вкусна!
- грим от Габи Славова - много коректна, точна и симпатична, оставих гримут изцяло в нейни ръцее и бях много доволна от резултата
- украса от балони с хелий : http://www.baloni-decor.com/
- и разбира се, не на последно място фото и видео от Иво Миланов! Чудесен, весел фотограф, с който снимките са забавление!

Благодаря също и на всички активни дами във форума, от които научих мноооого неща и ми помогнаха да осъществя подготовката на сватбата сама!  Bravo
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #50 -: юни 23, 2010, 14:54:28 »

Hope и Dahila, нищо не споменахте за Dj от вашата сватба.  scratch one-s head
Дали не заслужават внимание или просто в бързината сте пропуснали да засвидетелствате необходимото отношетие ?!
« Последна редакция: юни 23, 2010, 15:05:48 от DjNick Mc » Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 24, 2010, 10:33:20 »

Hope и Dahila, нищо не споменахте за Dj от вашата сватба.  scratch one-s head
Дали не заслужават внимание или просто в бързината сте пропуснали да засвидетелствате необходимото отношетие ?!
Не съм пропуснала, просто нямахме DJ  smile бяхме си донесли лаптоп с подредени песни и хора, и шефа на заведението просто ни ги пускаше. Иначе две мои приятелки бяха водещи, много свежо се получи!
Активен
Dahila
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #52 -: юни 25, 2010, 19:38:38 »

Аз нарочно не коментирах, тъй като в деня, или по-точно след като пристигнахме в ресторанта установихме, че DJ, с който се бяхме разбрали няколко месеца по-рано всъщност няма да присъства, и ще бъде заместен от друг... не че човекът беше лош, но все пак малко се разочаровах от отношението. Обясниха ми, че нещо се е случило в последния момен и разбирам, все пак сме хора, всичко се случва, и все пак беше намерил заместник smile Но някакси имах малко по-различна нагласа, а новия DJ ми се струва, че имаше малко ограничен репертуар.
Ами това е май от мен smile Да не ви отегчавам повече smile
Успех на всички!
Активен
bena82
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 10, 2010, 12:58:38 »

Ето и моите номер 1 за София:
1.Най-добрата гримьорка за мен- http://juliaangelova.com/
2.Невероятната агенция за украса Раро- http://www.rarowedding.com/
3.Вкусните торти Вега- http://www.tortivega.com/
4.Ресторант Accord с невероятно обслужване и храна- http://www.hotel-accord.com/
5.Фотограф които ни направи чудесни снимки и фотоалбум- http://www.nafokus.com/
6.Видеото което се справи страхотно с заснемането на нашия празник- http://www.volk-vision.com/

Благодаря от сърце на всички Bravo
« Последна редакция: юли 10, 2010, 13:01:55 от bena82 » Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 14, 2010, 11:45:18 »

Съжалявам, че се включвам с почти едногодишно закъснение и отговор към г-н Виктор Попов. Не бях влизала от доста време в сайта.  Извинявам се предварително на всички, но съм длъжна да отговоря.

Г-н Попов, емоцията вече е попреминала, но мнението ми остава същото.

 Аз съм доволна от оператора, който ни изпратихте. Но и досега не мога да оправдая мотането след това с получаването на филма. Това за свинския грип е смехотворно. Аз също работя с клиенти, но никога не съм си позволявала да ги мотая и да се оправдавам със свински, птичи или друг грип. Ако е имало някакво забавяне, винаги е имало точна дата, на която ще се извърши услугата. И не съм искала благодарност за това, че съм забавила някой. Така, мисля, постъпват професионалистите.

Не знам като упрек ли да приема обвинението Ви, че сме използвали промоционален пакет за 480, а пък видите ли Вашата фирма ни е направила "огромна" услуга, снимайки ни с техника за 600-700 лв. Извинявайте, но това не е мой проблем. Вие предлагате услуга, а аз като клиент решавам дали да ги използвам или не. Щом предлагате, значи сте си направили сметката добре, не вярвам да работите на загуба.

И последно, което не бе споменато нито от мен , нито от Вас. Попитайте Вашите служители защо ние получихме 2-ра част от друга сватба, а не от нашата? На диска беше нашата снимка, но на самия диск не беше нашата сватба. Какво беше учудването ни, когато пускайки диска, настроили се, че най-сетне ще гледаме нашата сватба виждаме друга булка, друг ресторант, друга сватба... Чудно ми е, с тази хронология, която водите, защо не го написахте и това? Или пак ние сме виновни? Защото не вярвам свинския грип да е виновен за тази размяна...

С ръка на сърцето си кажете, ако бяхте клиент и така ви бяха обслужили, дали щяхте да сте доволни?

Това е от мен. Останете със здраве и се научете да приемате и критиката, не само похвалите. Защото и двете могат да бъдат градивни.

А на съфорумците се извинявам още веднъж give_rose
 
« Последна редакция: юли 14, 2010, 12:37:28 от Тулумба » Активен
vasiliisa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #55 -: юли 14, 2010, 14:42:52 »

Аз не обичам крайните мнения и досега не съм писала тук, но едно от момичетата е препоръчала DJ Юли и не можах да се сдържа.
 Не мога да кажа, че сватбата ми протече зле, но със сигурност не беше това, което предварително бях поискала. DJ Юли си имаше собствено мнение по всички въпроси и моето просто не го интересуваше.
 Пак казвам, не беше чак толкова зле, но изрично го помолих за първа песен да ми пусне песента от "Маската на Зоро", а за родителите ми- "Зора е". Нито едната, нито другата. На въпроса ми "защо", отговора беше- забравих ги! Ако имате свое виждане как би трябвало да протече сватбата ви въпросният DJ не е вашият, ако ви е все едно, само да няма чалга- добре води!
Сватбата ми беше в ресторант Централ, гр.София.
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 14, 2010, 14:47:03 »

Пак казвам, не беше чак толкова зле, но изрично го помолих за първа песен да ми пусне песента от "Маската на Зоро", а за родителите ми- "Зора е". Нито едната, нито другата. На въпроса ми "защо", отговора беше- забравих ги!
Oh my ... Oh my ... Oh my ... crazy И това професионалист ли се води?!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #57 -: юли 15, 2010, 18:26:30 »

vasiliisa,
А защо го наехте след като сте останали с впечатление че има лично мнение по всеки въпрос и много не се вслушва във вашето мнение ?!
Със сигурност е имало и други такива моменти на недоумение и споглеждане, в хода на срещите и уговорките ви но някакси не сте дали ухо на тези позивни и това ви е изиграло до някаква степен лоша услуга ?!
Активен
vasiliisa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #58 -: юли 16, 2010, 08:13:58 »

vasiliisa,
А защо го наехте след като сте останали с впечатление че има лично мнение по всеки въпрос и много не се вслушва във вашето мнение ?!
Със сигурност е имало и други такива моменти на недоумение и споглеждане, в хода на срещите и уговорките ви но някакси не сте дали ухо на тези позивни и това ви е изиграло до някаква степен лоша услуга ?!
Аз вече писах, че не обичам крайните мнения и също така нарочно не пиша тук.  За да ти отговаря на въпроса, трябва да изкажа недоволство от още хора и ми идва малко вповече. Да, усетих го. Аз му обяснявам, че не искам повече от 2-3 хора, той ми обяснява, че така не може. Както и да е, усети че хората не вървят при нас, но си пусна каквото си беше намислил. Та на въпроса, защо? Ами, защото от ресторанта в прав текст ми казаха, че те си работят с него и ако не го наема, другия може да работи до 24ч, след което затварят и сватбата приключва, а и ще трябва да им заплатя нещо като обещетение. Ако е техния, няма проблем да продължим до колкото искаме. Сега сигурно ще ме попиташ, защо не смених ресторанта- защото подготвих сватбата в рамките на месец и половина. Нямаше много свободни ресторанти за 120 човека. Както и да е, това си е мой проблем, дано съм отговорила на въпроса ти.
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #59 -: юли 16, 2010, 10:43:00 »

Искам и аз да споделя в тази тема хорат които направиха моя празник незабравим
Агенция Вю Арт - www.art-party.com
Всички останали компоненти - украса, фото, видео, диджей ми бяха от агенцията
ресторант Панорама  - Парк хотел Москва
Поздрави и усмивки на всичко
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines