Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:09:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за София  (Прочетена 298692 пъти)
 
trix
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 19, 2009, 15:12:20 »

Здравейте,
тъй като мненията от форума ми бяха много полезни, реших и аз да споделя кои са моите номер 1 за София  smile Благодаря за прекрасния ден 22.08.09 на:

Грим: Биляна Симеонова - в каквото поискаш, в това се превръщаш  Bravo
Прическа: Милен от салон Чиликови, бул. Витоша 192  good
Фото: Влади Балевски - http://balevsky.com/  give_rose нямам думи  smile Резултатът в албума  Wink

Кетъринг: CD Catering http://www.cdcat.bg/ - най-добрата оферта, която получихме от кетъринг фирма (като цена). Справиха се повече от прекрасно дори с украсата. Готвачът се почувства неудобно, понеже гостите го търсеха, да му стиснат ръката и да го поздравят за вкусната храна. Просто всичко си беше на време и на място. Страхотна организация и професионализъм. Няма да му мислим вече, когато ни се наложи да ползваме услугите на кетъринг фирма  yahoo Хайде стига толкова хвалби, че се отплеснах...

Торта: Джани - бисквитена с лимонов крем - не звучи толкова хубаво, колкото е на вкус. Трябва да се опита!  good. Много прясна, вкусна, на уреченото място в уреченото време.

Място за провеждане: Национален Исторически Музей - персоналът беше невидим и всичко беше топ good

DJ: Емил Андреев - изпълни всички наши желания + тези на гостите ни  music

Към останалите имаме забележки   Wink

Успех в подготовката на бъдещите младоженци!  heart

« Последна редакция: септември 19, 2009, 16:12:16 от trix » Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 19, 2009, 17:25:22 »

Привет на всички. Понеже и нашата сватба вече мина (12.09.09), дойде ред и аз да каже едно огромно благодаря на хората, помогнали ни да направим сватбения си ден незабравим:
 1. Благодаря на Ради от фирма Гаврош, за невероятната торта и на вкус, и като визия, както и за вниманието, с което се отнесе към нас. Той дори ни направи мини проба на тортата, за да придобием реални впечатления smile - професионалист до мозъка на костите си.
 2. Благодаря на Джули за перфектния грим и на Ася от салон Hair Apparent затова, че сбъдна мечтата ми за прическа. Момичета страхотни сте, на вас, на Биляна (феноменална маникюристка) и на екипа от Проновиас дължа хилядите комплименти и самочувствието си по време на цялата сватба!
 3. Сега е момента да благодаря и на целия екип на Проновиас за милото отношение и приказната рокля, но най-вече на дизайнерката Кети, която ме разбираше само с поглед!
 4. Благодаря на Рени - моя приятелка и талантлива флористка, с чиито умения ресторантът и колата оживяха, а букетът и бутониерите бяха точно тези, които винаги съм си представяла като неизменна част от сватбата ми!
 5. Благодаря на оператора Ники от филмова къща Виктор Попов, както и на фотографа Ники Неделчев за големия професонализъм, с който отразиха по неповторим начин най-щастливия ден от живота ни!
 6. Благодаря на DJ Стоян от Stoyanovi Bros за това, че направи от сватбата ни невероятен купон, за който още звънят да ни благодарят!
 7. Благодаря на салонния управител Тодор от Парк Хотел Витоша, за гостоприемството и адекватната намеса, когато имаше нужда от такава!
 8. Благодаря на Кардисимо за красивите покани
 9. И не на последно място, благодаря на фолклорна формация Зевзеците - тези хора танцуват не само с краката си, но и с душата си и дадоха невероятен старт на цялата веселба.

Ако съм пропуснала някой, ще пиша пак smile.
 

Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 24, 2009, 21:59:56 »

Ето и от мен препоръки за тези, от които съм най- доволна:

Благодаря на "Жана" за страхотните торти, петифури и сладки! Толкова е добра, че от ресторанта ми искаха контактите им!
Не съм имала никакви грижи с тях- само си дадох поръчката. Доставка на място в точния час! Исках отделни парчета за гостите, но същите като официалната торта, за да има доволно за всички по равно, а не да ми нарежат тортата на по 2-3 хапки за човек в кухнята на ресторанта! Бяха супер и то големи парчоци!Гостите още казват МММММ при спомена!

Благодарности на фолклорна формация "Нашенци"! Много отзивчиви и мили! Направиха ми сцинарии по моите изисквания и желания, оферта спрямо моите възможности, даже даваха идеи! Как не ме сритаха за постояните промени в сценария- незнам! Да не говорим, че те ми предложиха ресторанта, който избрахме след това!

Голямо Благодаря на "Фръцлата" Гери за булченската ми рокля, както и за тази на кумата!!!
Не само, че ми се върза на идеята, но с нейния невероятен нюх я доразви! През цялото време усещах, че съм обгрижена и че към всичко се подхожда професионално и то точно за мен! Имаше един единствин момент, когато се усъмних малко в преценката й... а после това се оказа най- голямия плюс на роклята! Супер си Гери!

Благодаря и на "Дар за горене" за чудесните свещи! Много разбиране, супер точни и страхотни! Дадоха живот на идеята ми и даже надминаха представите и очакванията ми! В деня преди сватбата ни чака момичето до 20.40 часа вечерта в работилницата си за да си вземем свещите!

Мисля, че това са хората с най-много благодарности от моя страна!
Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 24, 2009, 22:33:25 »

да, и от ресторант "Македонската къща" се справиха чудесно с менюто и обслужването!
Кувертите бяха много добри и нормални цени, без измислени такси! Гостите се оплакаха,че имало много храна.... Само , ако не ме бяха излъгали за единя климатик!! И то най- важния, понеже е от страната където напича!
Другото- добре!
Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #19 -: септември 25, 2009, 17:45:17 »

Да споделя и аз след нашата сватба  smile

по ред на номерата:)

-фотограф-Васил Николов-СТРАХОТЕН-все още не сме взели всички снимки ,но от тези които видях  yahoo  -всички са очаровани както и аз понеже изобщо не се харесвам на снимки(рядко изглеждам добре)-п.с.благодаря на Zahira за неиният пост тук ,от които разбрах за него(после се оказа че го познаваме индиректно  blush )

щом се приберем и вземем снимките ще кача няколко в
галерията за да се уверите
-грим-Юлия-страхотен грим,издържал дори и на 30 градуса жега-щом се прибера ще покажа снимка за да се види резултата.

-прическа-Ася-от квартален салон,но резултата беше страхотен.(и според останалите )

-рокля-Жана Жекова-Асеновград-страхотно отношение и страхотна рокля.Обличаха ме няколко пъти и то при положение че не знаеха дали ще избера оттам.

-пекарна Унипек-страхотен вид и вкус на погачите-поръчахме ги от производственият им цех и макар ,че ги хванахме в края на работния ден буквално на врата ни взеха поръчката и всичко беше ок.

-торта-Романс-страхотен вкус ,а и макар,че тортите им не са от най-красивите на вид ,бяха се справили чудесно

-букет-''Милениум" -жк.Дружба-страхотен

-колата-в момента не се сещам името на фирмата,но колите се намират до зала Универсиада-страхотен шофьор и хубава кола.Нашата беше Фолсваген и цената беше повече от добра


ресторант-Акорд-гостите останаха очаровани от украсата ,харесаха храната.Само аз имам някои забележки-като цяло добро обслужване,макар че имахме малко разправии отностно количеството на храната,но това може би се породи от начина на сервиране които ние си бяхме избрали,тъй като нямахме отделен куверт ,но после нещата се оправиха.Иначе като цяло нямам забележки откъм цени,уговорките бяха спазени,общо взето съм много доволна,както и хората,а това е най-важно.Само климатика е слаб.Както беше писано.Dj беше техен и хората останаха много доволни от него.

И естествено на всички в този форум за идеите и съветите give_rose
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 28, 2009, 14:12:29 »

Най-накрая ми остана малко време,за да искажа своите благодарности на "Моите номер едно за София"
  1. На първо място искам да благодаря на фирма "Йомиплант" - Успяха да създадат уникална украса и приказна обстановка!
  2.  Последва ни са от Делийски студио - фотографи и оператор - Запечатаха всеки един миг. Направиха невероятни снимки и филм!
  3. ДЖ Стоян Петров - накара хората да не спират да играят. Незабравим купон!
  4. Анелия Кошарска - фризьор
  5. Слави - гримьор, който извайва принцеси!
  6. Сладоледена къща "Феникс" - страшно вкусни пастички
Вероятно съм пропуснала някой, за което се извинявам smile
Сърдечно БЛАГОДАРЯ на всички! give_rose
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #21 -: септември 30, 2009, 15:50:45 »

 Offtopic Offtopic :offtopic:Няма такава тема и няма да се сърдя ако модераторите изтрият поста.Искам изкажа най-голямо възхищение на Никсис за тяхната перфектно организирана сватба.В тази тема вие всички благодарите на този или онзи за това че са си свършили работата, но без ваше участие нищо не става, ако вие не сте си организирали добре сватбата, ако нямате време за снимки или не искате да се снимате, ако не се забавлявате и най-добрите не могат да го направят вместо вас.Това беше една уникална, весела сватба пипната до най-малка подробнаст и е нормално резултатът да е с оценка отличен.Успех на всички.
Активен
Yanche
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 08, 2009, 11:46:53 »

Дойде време и аз да изкажа благодарности на всички, които взеха участие за организирането на нашата прекрасна свтаба  smile
Благодаря на:
  • DJ Army - най-добрият водещ
  • Тони и Диди - нашите оператор и фотограф. С нетърпение очаквам да видя резултата, но знам, че ще бъде уникален Wink
  • ОМиро - фирмата, която ни направи украсата на ресторанта и моя букет
  • сладкарница Пчела - невероятно красива и вкусна торта
  • Милите ми приятелки, които бяха до мен за всичко  give_rose
Активен
sweety_girl
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 09, 2009, 21:00:24 »

  Здравейте!!! Щастливо омъжена съм от 20 дена danceg Моята сватба беше в Стара Загора. За джей се бях насочила към Ники Колев, но той беше зает за нашата дата и в крайна сметка ангажирах джей Вале от София. Добре, че поне той беше свободен и най-вече, че се нави да дойде в Стара Загора. За мен джея е една от ключовите фигури на сватбата и беше изключително важно той да е професионалист. Препоръчаха ми го горещо мои приятели и въобще не съжалявам за избора си. Млад, симпатичен и с чувство за хумор. Съобрази се изцяло с музиката, която искахме. Проведе чудесно обичаите по посрещането. Пускаше шеги, но по никакъв начин не се натрапваше. Успя да зареди всичките ни гости с настроение и дансинга през цялото време беше препълнен :partytime:Той направи сватбата ми една сбъдната мечта. Искам да му кажа едно голямо  thank you
  Видео оператор и фотограф ни бяха Митко и Светлето. Форумът за булки от Стара Загора е препълнен със суперлативи за тях. Надявам се да са се справили. Дивидито и снимките ни ще са готови след 2 месеца...но така е хубавите неща стават бавно и дано да си заслужава чакането.
   Ако някой прояви интерес за координати може да ми пише на лични. Ще му ги дам с удоволствие
Активен
slunceto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #24 -: октомври 10, 2009, 17:40:54 »

Здравей felice,
случайно видях какво си написала по-нагоре в темичката и не можах да се въздържа да не напиша и аз нещичко. Моята сватба се състоя на 30.08.2009 също в хотела на ресторант "Central Park". Мокета беше чисто нов - наистина бяха го сменили същатата седмица и децата гости на нашата сватба много спокойно си играха и се повъргаляха върху него. Искам от сърце да благодаря на персонала на ресторанта които се справиха страхотно с обслужването и въпреки че г-н Станев не присъстваше лично на този ден аз нямам никакви забележки за обслужването.
Относно украсата явно извадих късмет защтото и аз водих първоначални разгожори със Соня но в крайна сметка се спряхме на Деси от Консултантска Агенция Д и Д (http://www.didconsult.com/). Аз вчера пуснах темичка (http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,22585.0.html) с благодарности за всички който се погрижиха за нашата страхотна сватба но искам тук да използвам отново случая да похваля и препоръчам Деси за безупречната и работа - тя изпълни всяка моя прищявка до последния детайл както се бяхме разбрали и съм сигурна че никой няма да съжалява ако я потърси.
Бъдещи булки, не се доверявайте на всеки и четете форуми blum.

Моя сватбен ден беше перфектен във всяко едно отношение и пожелавам това да се сбъдне на всеки:)   


Моля Ви, кажете някакви координати на тази Джулия Ангелова. Само хубави отзиви чета,ама как да се свържа с нея, и аз булка ще бъда. Дано някой ми види писмото pardon
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 13, 2009, 11:30:52 »

Аз аз ще се оплача от толкова прехвалената филмова къща "Виктор Попов". Сватбата ни беше на 20.09.2009 , а нямаме още готов филм.
Оправданията са, че имали много работа, проблеми със сървъра и най-безумното оправдание shok нашият филм не бил готов, тъй като някои двойки не са си занесли музика за монтажа и колегите правили всичко накуп и затова и нашият филм не бил готов. Променяме вече за 3 път уговорката за вземане на филма crazy
Бясна съм!!!
Питах девойката от монтажният им център ние каква вина имаме за всичко това, разумен отговор не получих. Все пак съм лоялен клиент що се отнася до уговорки, плащания и т.н и очаквам същото отношение. И не мога да убедя приятели и познати, че ВСЕ ОЩЕ сватбен филм нямаме.
Недоумявам...

Така, че бъдещи младоженци, не се доверявайте толкова много на разни прехвалени форумни услуги.
« Последна редакция: ноември 13, 2009, 11:33:19 от Тулумба » Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #26 -: декември 28, 2009, 18:44:03 »

Е време беше накрая накои да изпищи от тази фирма. Правилно, не се доверявайте на много прехвалените.Най-добрите за съжаление на са между тях.Те не се стремят на всяка цена да бият на очи.Работят си тихо и спокойно и не се натрапват на всички с реклама на всеки ъгъл.Явно има хора които не изпитват нужда от реклама, не ги намирате и тук във форума.А вие как да ги намерите?С по внимателно търсене и оглеждане.
Активен
violet princess
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Няма невъзможни неща!


« Отговор #27 -: март 02, 2010, 09:58:53 »

Ама то явно не им е за пръв път, защото и аз поразпитах и една приятелка каза, че са чакали няколко месеца. Представяш ли си? Месецаааааааааааа? Не седмици. Това е ужас. Ами то за какво да го правим след като ще го получим след толкова време - то ще ни е минал мерака.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #28 -: март 02, 2010, 11:58:36 »

Ама то явно не им е за пръв път, защото и аз поразпитах и една приятелка каза, че са чакали няколко месеца. Представяш ли си? Месецаааааааааааа? Не седмици. Това е ужас. Ами то за какво да го правим след като ще го получим след толкова време - то ще ни е минал мерака.

Ee, защо бе, тъкмо добре ще сте го забравили сватбения ден и ще ви се стори мнооого интересен филма  blum Това сигурно е трик - да им хареса повече на клиентите  danceg

@dark_avenger

Много съм съгласна с мнението ти!  good
Активен
victorpopov
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #29 -: май 11, 2010, 10:44:21 »

Уважаеми участници във форума,

Повод за моето включване са отправените нападки към Филмова къща „Виктор Попов”. Извинявам се за закъснелия отговор, но едва сега се запознах със съдържанието на последните няколко поста.

Най-напред ще внеса яснота по случая на Тулумба.
Една прекрасна френска поговорка учи, че „Чувствата не са най-добрия съветник”, а в края на миналия век известен български драматург я допълва остроумно, като пояснява: „особено ония чувства, които преминават в афектация”. Очевидно е, че Толумба е написала своя пост под напора на много силен афект и неовладяната й емоция значително е деформирала истината.
 
Ето какви са фактите, документирани в нейната поръчка:
- Става дума за сватбата на Светла и Гео, състояла се на 20.09.2009 г. в ресторант „Света София”;
- 01.10.2009 г. – младоженците са посетили нашия офис и са направили авансова вноска. Казали са, че още не са избрали музика за филма и че ще я изпратят допълнително.
- 09.10.2009 г. – Светла и Гео ни изпращат избраните от тях песни. На тази дата филмът им се включва в графика за монтаж и започват да се броят 20-те работни дни за изработка;
- 06.11.2009 г. – на тази дата изтичат 20-те работни дни за изготвяне на техния филм;
- 13.11.2009 г. – младоженците са уведомени, че филмът им ще бъде готов на 16.11.2009 г.
- 17.112009 г. – Светла и Гео си взимат Сватбения филм.
- Закъснение при изработка на филма – 5 работни дни.

Причината, поради която забавянето се е сторило на Светла толкова голямо е, че тя по-погрешка е отброила 20-те работни дни, започвайки от деня, следващ сватбеното тържество, а не от датата, на която са ни предоставили своя избор за музикално оформление. За това нейно объркване ние нямаме никаква вина, тъй като сме направили всичко необходимо, за да се избегнат подобни недоразумения – информацията се пояснява задължително на всички младоженци по време на предварителната презентация, публикувана е в офертата, която те задължително получават, както и в сайта на Филмовата къща.

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines