Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:19:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сара Трейд  (Прочетена 137228 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« -: юли 26, 2007, 19:08:12 »

Определено едно голямо "НЕЕЕЕ" за ателието на Сара Трейд в Сватбен център София! първо абсолютно съм сигурна че ни каза че ще платим само по 15лв на грам за изработка ако занесем наше злато, а то какво излезе че платихме по 20лв, второ беше объркал имената ни при положение че моето име го пише по-горе в листа с поръчката и моето го беше написал на мен, на младежа ми на неговата халка, пълна некадърност ама пълна  crazy, да халките ни са хубави, много хубави, нежни, каквито ги искахме, ама така щяха да ги направят навсякъде и нямаше да ни излъжат и мотаят така  beating, какво да се прави, вместо да слушам патило а не старило както направих и да отидем в препоръчаните ни ателиета,  crazy много съм ядосана!  hysteric
« Последна редакция: юли 26, 2007, 19:10:33 от mandarinka » Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 26, 2007, 21:48:33 »

според мен по - скоро представителя на Сара терйд в Сватбения център е за бой.  beating
Нашите халки са от тази фирма и са чудеесни, евтини и по мярка и сме адски доволни.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 26, 2007, 23:46:55 »

ама и нашите са много хубави излязоха ни 360лв за 10гр и нещо, това е чистата цена без тази на златото ни която приспадна... абсолютно съм съгласна че този служител е за  beating beating beating
отделно че толкова добре ни стоят халките и са ни по мярка, просто да го сменят този тип  beating
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 27, 2007, 10:50:10 »

Ние също си поръчахме халките от сара трейд, но още не са пристигнали. Надявам се да нямаме забележки и са така както ги искаме! Чувала съм страшно много хубави мнения за фирмата като цяло и затова решихме да им се доверим, дано не сме сбъркали!!! За съжаление по някога има такива служители (като този, за който разказва mandarinka) които не си вършат работата както трябва и излизат лоши имена на фирмите.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 27, 2007, 11:03:42 »

Ние също си поръчахме халките от сара трейд, но още не са пристигнали. Надявам се да нямаме забележки и са така както ги искаме! Чувала съм страшно много хубави мнения за фирмата като цяло и затова решихме да им се доверим, дано не сме сбъркали!!! За съжаление по някога има такива служители (като този, за който разказва mandarinka) които не си вършат работата както трябва и излизат лоши имена на фирмите.
абсолютно съм "ЗА" добрите мнения за фирмата! но тоя е някакъв смотан некадърник, който само троши реномето им!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 27, 2007, 11:03:49 »

И нашите са от там. Поръчахме си ги по Интернет и нямаше проблеми
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 01, 2007, 11:17:08 »

И нашите халки са от Сара Трейд-богат каталог и чудесна изработка!Поръчахме ги в ателие в родния си град,получихме ги в срока,който ни беше обещан-две седмици и във вида,за който си мечтаехме!


* халки.jpg (12.51 KB, 150x150 - видяно 14925 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 01, 2007, 12:25:34 »

Ние също мислим халките ни да са от "Сара Трейд" и вече звънях до офиса им в гр. Раковски и им обясних, че има недоволни от служителя в Сватбения център в София и ги помолих да ми кажат откъде другаде мога да си ги поръчам и ми казаха или от тях в гр. Раковски или от ЦУМ, но не искам и да предположа какви са цените в ЦУМ! Някой да има представа откъде другаде могат да се поръчат? Става въпрос за София!
Росистела мила ти на каква цена на грам плати в твоя град?
Мандаринка ако има някакъв начин се оплачи в гр. Раковски на фирмата за този служител!
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 01, 2007, 12:36:17 »

Ние също мислим халките ни да са от "Сара Трейд" и вече звънях до офиса им в гр. Раковски и им обясних, че има недоволни от служителя в Сватбения център в София и ги помолих да ми кажат откъде другаде мога да си ги поръчам и ми казаха или от тях в гр. Раковски или от ЦУМ, но не искам и да предположа какви са цените в ЦУМ! Някой да има представа откъде другаде могат да се поръчат? Става въпрос за София!
Росистела мила ти на каква цена на грам плати в твоя град?
Мандаринка ако има някакъв начин се оплачи в гр. Раковски на фирмата за този служител!

Ето едно магазинче, в което предлагат халки на Сара Трейд.
Намира се на Графа, от Попа към Канала, от лявата страна, около 10-15 метра преди да стигнеш Канала (Евлоги Георгиев). Част от каталозите с които работят са на Сара Трейд.

Ето една карта с приблизителното разположение, че не знам дали го обясних добре:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=92a04878b0a96aa9ae37e9628fceced0&key=&keyid=&tplname=&size=4x3

Не помня каква им беше цената за грам, но по мои наблюдения цените на златото в София варират с около 1-2 лв. Което за халки от 10-15 грама прави най-много 30 лв.


Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 01, 2007, 12:48:57 »

Благодаря ти Абел! Ще отида да проверя как стоят нещата! give_rose
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #10 -: август 01, 2007, 13:23:13 »

mandarinka, жалко че така сте се разочаровали  sad. Дано няма други разочарования занапред. Как изглеждаше този служител? Нашите халки са от там и ни обслужи един нисък чичко, добричък такъв. Имам някакви бледи спомени, че пишеше Ангел на баджа му. Аз също много се притеснявах да не обърка имената на халките и сигурно 10 пъти му повторих къде какво да гравира. Иначе за самите халки и аз се присъединявам към горните мнения, много сме доволни от тях, но не сме ги поръчвали, купихме си ги готови от Сватбения център, защото си ги харесахме и имаше размери.  girl_in_love
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 01, 2007, 16:18:15 »

Същият е ! Ангел, добричък изглеждаше само първия път girl_impossible
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 02, 2007, 09:22:00 »

sabin-ка,взехме ги за 29лв/гр.Както е казала abel,цената варира в малки граници според ателието good
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #13 -: август 02, 2007, 10:58:18 »

ние също сме със Сара Трейд, очаквам да ми доставят халките в понеделник и ми е доста притеснено,защото излязоха доста скъпички, наистина изглеждаха добре на живо,дано и нашите да са такива....
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 02, 2007, 11:07:56 »

sabin-ка,взехме ги за 29лв/гр.Както е казала abel,цената варира в малки граници според ателието good


Росистела благодаря за информацията - в Сватбеният център не мога да се сетя колко излизаше грамът, но беше или 33лв./гр. или 35лв./гр., но не е толкова важно дали ще е с 1, 2 или 5лв. разликата, а това, което искаш да го получиш!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines