Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:10:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сара Трейд  (Прочетена 137245 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 09, 2009, 09:55:33 »

В пловдив си има една златарска уличка, на която има сигурно към 30 ателиета и магазини, повечето са си сами златари, има и такива,които внасят от Турция и такива,които внасят от Италия ит.н., но не може да се твърди че са свързани със Сара Трейд.

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 09, 2009, 10:06:17 »

Англече, и аз това имах в предвид - че ще оскъпи доста халките, а като се има в предвид, че на Сара Трейд са сред евтините (поне за мен) - то тогава не си струва.
Аз лично, когато питах за калъп, ставаше дума за халки, чийто оригинали струваха почти колкото цялата ни сватба, а и бяха 18к, не 14  good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 09, 2009, 20:43:29 »

нашите халки бяха14 карата и катъо питахме казаха че работят почти изцяло само с тези карати
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 09, 2009, 21:35:33 »

на повечето места работят наистина само с 14 карата, ние си бяхме харесали едни халки 18 карата, бяха към 1500 лева едната, защото били италиански, после разбрах че са турски:), хубави бяха, с диаманти, даже се бях навила да ги вземе, но пък имаше много дълъг период на доставка и нямаше да станат за сватбата, бях доста разочарована, но...после като намерих нашите и си бях мн щастлива
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 10, 2009, 00:55:03 »

днес ми се обадиха от Сара Трейд да идем да си вземем халките...стискайте палци утре като идем всичко да е наред че ще откача с тия халки направо... angry
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 14, 2009, 15:43:26 »

Здравейте!
Днес си получих халките от Сара Трейд и са точно каквито ги искахме . Ние ходихме до Ръковски на място да ги изберем. За сега съм доволна - дано завбъдеще да няма проблем, че като ви слущам и се плаша... Но нашите са с един вид шлифовка и мисля, че няма какво да се надраска повече smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 23, 2009, 16:27:30 »

Искам да споделя какво се случи с нашите халки:
в неделя се оженихме и си сложихме халките , които бяха с един много фин мат - според мен много стилен. На сутринта като я погледнах почти се разплаках - цялата надрана - приличаше на гайка, стискана с френски ключ - ужас  girl_impossible . На другия ден пътувахме от Бургас за София и Раковски ни се падаше по път и се отбихме до там. Подгодихме с добър тон и просто запитахме какво се случва и нормално ли е това и момичето също така с добър тон ни разясни нещата - оказа се че нашият вид мат прави повърхносста много лесно ранима - с нокът да я натиснеш и се отбелязва, един друг тип мат пък се замърсявал много - събирал мърсотийки и ни предлойи да ни ги лъснат. Ние се съгласихме, защото в този им вид бяха неизползваеми и за 10 мин ни ги направиха. Сега си изглеждат по - стандартни, но пък по -лъскави и ни харесват супер много. Мислим като се понадраскат след година примерно пак да си ги водим някуде да ни ги лъскат и сме доволни че така стана. Малко се ядосвам, че не ни ги обясниха тия неща като си избирахме, защото ние тоя модел го избрахме заради мата. Добре че нашия модел е по - простичък и можеше да се заглади, но предполагам , че не винаги е възможно. Като си избирате халки питайте ги за всичко поне да сте наясно с риска. Не знам дали от друга дирма такъв вид мат би се надраскал по същия начин , но мисля че да ...
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 07, 2009, 12:22:05 »

съмнявам се моя годежен пръстен също е от тях и такива алергии ми прави носих го на златар  и каза че златото им хич не е хубаво и отдавна не се използвали такива примеси
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 08, 2009, 09:06:52 »

На 100% съм съгласна с Roumyana за това, че магазинът е разочароващ доста - точно провинциален и със съответното обслужване  pardon, а по мои наблюдения цените им са същите като на златарските магазини в центъра на Пловдив. Въпреки това ние взехме халките си от там, наистина имаше много модели, но повечето същите или еднотипни с тези, които виждах и тук, в Пловдив по различните магазини. Нашите не ги бях виждала, харесахме ги и двамата и на всичкото отгоре ни станаха точно! Поколебахме се, защото са доста тежички, но така или иначе трябваше да свикваме с халки, и ги взехме. На мен ми е удобна, Ро промрънква от време на време, че нарочно такива съм била избрала - да се виждат от самолет, но си ги харесваме и двамата, много добре стоят. До момента нито матът се е изтъркал, нито се е замърсил, но както се казва - ще видим, само да сме живи и здрави.

Ето мнението ми за момичетата, които се колебаят - халките са много важни, ще ги носите цял живот. Ако сте се спрели на класически - изобщо няма смисъл да се разкарвате до Раковски. Ама никакъв. Ако ви се обикаля за халки - разходете се, но лично аз не бих отишла там втори път, за да си купя каквото и да е. Когато ние бяхме там, вече толкова ми беше писнало и от мен вече, и от това, че всичко ми се струва еднакво, че направо не можех да се понасям... Сара Трейд ми се струваше като някакво спасение, мислех, че ще видим приличен златарски магазин с нещо по-различно - е, който е ходил там, знае какво е чувството, като спрете колата отпред и влезете вътре. Аз замалко да отнеса скандал защо в тази невъобразима жега си загубихме толкова време да търсим Сара Трейд, но за мой късмет пък вътре бяха нашите халки.  twohearts
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #99 -: октомври 08, 2009, 10:06:14 »

аз лично съм се отказала изобщо да стъпвам в някой магазин на сара трейд макар че в града почти се работи само със сара трейд .едно приятелско семейство си беше поръчало халките от сара трейд и да не ви казвам след 1 месец носене на какво заприличаьа пръстените
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: ноември 02, 2009, 18:04:31 »

Ето мнението ми за момичетата, които се колебаят - халките са много важни, ще ги носите цял живот. Ако сте се спрели на класически - изобщо няма смисъл да се разкарвате до Раковски. Ама никакъв. Ако ви се обикаля за халки - разходете се, но лично аз не бих отишла там втори път, за да си купя каквото и да е. Когато ние бяхме там, вече толкова ми беше писнало и от мен вече, и от това, че всичко ми се струва еднакво, че направо не можех да се понасям... Сара Трейд ми се струваше като някакво спасение, мислех, че ще видим приличен златарски магазин с нещо по-различно - е, който е ходил там, знае какво е чувството, като спрете колата отпред и влезете вътре. Аз замалко да отнеса скандал защо в тази невъобразима жега си загубихме толкова време да търсим Сара Трейд, но за мой късмет пък вътре бяха нашите халки.  twohearts

абсолютно подкрепям мнението на Polia...и аз не бих отишла втори път макар че си взехме халките от там...не че няма и по други магазини и други каталози хубави халки...напротив...не знам защо се наложи тази тенденция че имат най-хубавите едва ли не халки...да хубави са ама аз като обикалях и на други места имаше интересни моделчета...
а за обслужването няма повторно...толкова са заспали тия двете там...и оня мъж дето не го знам каква роля изпълнява там с ръцете все в джобовете...ама определено не бих стъпила...
нашите халки имам чувството че избеля жълтото злато ...не изглеждат нови както би трябвало...все пак са  на един месец...нито лъскат нито нищо...
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #101 -: ноември 02, 2009, 19:27:00 »

 Имам чувството, че друга фирма на пазара освен тази няма. Почти всички са недоволни, а се купува от там. Според мен фирмата е заела най-ниския сегмент от този вид услуга и задоволява по-неплатежоспособните клиенти на бижута за сватби. За това и има по-атрактивни цени спрямо други. За това има и видими проблеми с нейните продукти. Просто на тези цени - толкова. Разбира се под "бижута" се има в предвид нещо много "разтеглено като понятие", но нека да не забравяме, че все пак е украшение.
 За хората работещи в тази фирма - нормално е да са същите като тези в обикновен магазин за масово потребление. Просто не знам защо се очаква по-добро отношение в стандартен магазин, пък бил и той за бижута.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: ноември 03, 2009, 09:43:54 »

И нашите халки исках да са от Сара Трейд, но нямахме време да ходим до Раковски, а моделите които предлага Сватбения център (мисля че са на тази фирма), не ми хванаха окото. После четох много негативни мнения и се отказах. Смятам, че всичко е въпрос на късмет pardon
Нашите са от Princess на Пиротска и много си ги харесвам yahoo
Успех на всички при избора на халки, защото те са нещото което носим всеки ден на пръста си Wink
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: ноември 03, 2009, 10:52:36 »

И нашите халки са от Сара Трейд, но за 3 месеца нямат една драскотина . Незнам на какво се дължи разликата в качеството. А относно това защо е една от най-предпочитаните фирми, мисля че не малка роля играе и пребогатия избор
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #104 -: ноември 04, 2009, 08:40:46 »

Аз мисля, че успеха на Сара Трейд се дължи на това, че в нета само те имат толкова голям сайт. Ако повечето магазини имаха толкова показани модели и те щяха да са предпочитани. Ако погледнете в нета само Сара Трейд имат толкова голям избор. Ние лично си харесахме модел точно от тях, но си ги поръчахме при златар, който ни беше препоръчан и избелва златото с паладий. Ами да ви кажа доволни сме от резултата. Трябваше да изчакаме 3 седмици, но знаем, че ако нещо ни се види не както трябва просто отиваме при златаря и той оправя всичко за няколко часа.  smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines