Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:19:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сара Трейд  (Прочетена 137538 пъти)
 
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #75 -: юли 05, 2009, 16:28:58 »

Нашите халки са от Сара Трейд в Сватбен център София - класически модел. От позицията на времето да споделя /минали са около 10 месеца приблизително/ и вече са ни ужасно издраскани. Не знам как ги правят, но определено, ако трябва пак да сиправим халки няма да се спрем на тях.

При нас се случи същото, в крайна сметка се оказа, че Сара Трейд предлага доста некачествени неща и само старата слава bad
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 05, 2009, 16:56:03 »

Нашите халки бяха много хубави и в началото мислех, че съм направила добър избор, но в последствие така се надраскаха.. в момента не приличат на нищо. Особено си личи на частта, която е от бяло злато.
Активен
sonya_georgieva
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #77 -: юли 11, 2009, 11:41:02 »

Незная колко са некачествени, но дойде ли булка при нас в ангенцията само за тях си говори, май са много на мода
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 12, 2009, 16:57:32 »

и нащите халки бързо се надраха само за 1 месец///дори моята ми прави оцветяване на пръста все едно нося тенекия hunter hunter
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 15, 2009, 15:16:42 »

Аз се чудя въобще защо хората си купуват халки от там и защо толкова много хвалят този магазин.
съжалявам много , но за мен това е дин провинциален магазин, в който дори не можеш в удобна поза да разгледаш халки, не е чак толкова голям избора, верно, сайтът им е добър- има огромен избор, но в действителност не е така. Бях супер разочарована като отидах в Сара трейд, представях си нещо по-голямо и поне по-удобно за пробване и разглеждане.Не видях нито един по различн модел, който да ми грабне окото и има разлика между снимкит еи действителността. така че не се подвеждайте, няма смисъл да ходите там
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 02, 2009, 14:34:09 »

Ако бях видяла тази тема по-рано нямаше да повторя грешката ви,ама ей на,заради сайта и не знам какво и аз се излъгах.Но на халките ни (3 месеца) нищо им няма(да чукна на дърво).Само пръста ми леко се бели,но предполагам,че го задушава халаката,не толкова материала.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 02, 2009, 14:39:33 »

Незнам къв е проблема с вашите но нашите халки са от 1 година и 9 месеца и незнам си колко дни, не ги сваляме  - не са мръднали нито са се надрали нито нищо.
На моя позната също и препоръчах същата фирма поради това че имат най-голям избор на халки и те са доволни, така че търсете причината или в града или от мястото в което ги поръчвате - явно зависи и от това незнам. Нашите халки са леко тумбести имат и бяло и жълто злато, всичко правя с халката на ръката е няма нищо надраскано, свалих я сега да я огледам, все едно вчера съм я сложила  good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 02, 2009, 17:30:52 »

Ако бях видяла тази тема по-рано нямаше да повторя грешката ви,ама ей на,заради сайта и не знам какво и аз се излъгах.Но на халките ни (3 месеца) нищо им няма(да чукна на дърво).Само пръста ми леко се бели,но предполагам,че го задушава халаката,не толкова материала.
не миличка това че се бели пръста е заради високото количество на никел в материала и малко то на злато и при мен го има този проблем , но годежния ми пак е отр тях при това доста скъп с естествен изумруд , но въпреки това пръста ми се зачервява сърби и после се бели толкова ме е яд нашите халки ги взехме от асеновград направо като чакахме 4 часа
« Последна редакция: септември 02, 2009, 17:32:50 от liva82 » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 08, 2009, 01:37:01 »

Цитат
момичета,да ви предупредя! ако ходите да си поръчвате халките в гр. Раковски-при никакви обстоятелства не приемайте консултация или не си давайте поръчките на момичето зад щанда с руса коса!!! beating  нова е-и явно не ни беше записала размера на халките правилно,когато си получихме ,се оказа 4е са доста по-големи от избраните от нас номера,а също не беше проверила,че на дамския модел имаше дефект в златото и ги пратила така....
Не е хубаво да се говори по този начин, всеки е бил нов на работата good,но за ваше улеснение просто гледайте да я избегнете като консултант! Много нерви ми отидаха заради нея angry и повторно ходене до Раковски.
Иначе на нас ни казаха,че няма проблем да ни корегират размера /все пак вината е тяхна и разбира се да не се повтаря да има дефект по халката/.
Цитат
и при нас се получи същото но с по малък размер направо побеснях като видях и като тругна да жика че така трябвало да стоят явно 4 месеца след вашата случака пак си остава некдърна

май тази ще си остане некадърна докато не я изгонят и да престане да нервира и разочарова клиентите а с това и да петни името на фирмата... ...
нека се оплача и тука и да дам негативната си оценка за фиирмата защото днеска ця;л ден ги мисля тия халки и накрая не знам какво ще излезе от тях...
поръчахме си ги преди две сседмици горе долу и ни казаха че на 09.09 ще  са готови...така...поръчката ми беше взета от едно русо момиче с къса коса което е доста бавно в движенията си и въобще е няква меланхолична такава...както и да е и след като ми каза че ще излезнат до 400 лв я попитах 10000 пъти дали е сигурно и дали правилно е взела размера като знм колко проблеми са имали момичетата тука...каза ми че да че всичко ще е на ред и че няма да излязат повече от 400 лв маааксимум 420 да излезнат...толкова за 20 лв хайде няма дерт...ама днес ми се обажда  и ми казва че излизали с 200 лв повече...подивях в буквалния смисъл на думата  beating beating beating beating beating beating beating
запалихме колата и право в Раковски...объркала грамажа на златото не излизали халките до 10 грама а 14...извинявай ама колко трябва да си некадърна след като не можеш да прецениш...и по телефона се опита да ми държи сметка че как да излезнели до 10 грама като тя само едната излизала 7 грама...ами казах и че това не е моя работа да знам колко излиза всяка халка а нейна... но като отидох там и както бях ядосана от факта че ме събуждат сутринта с новината за даване на пари и отидох така наежена че онази взе да се заеква... за съжакение не можах да се видя с управителя а може и умишлено да не го извика за да не изяде конското после...както и да е стигна до решение че ще ни намалят от самата халка за да стане по лека... щяли да изпилят от вътрешната страна да филират и ала бала не знам си какво ама знам ли какво ще стане...съгласих се само защото много си харресваме модела на халките и при условие че като го видим крайния резултат ако не ни хареса ще ни ги сменят с други...не знам какво ще стане казаха че на 09.09 ще си ги получим както са обещали но определено няма да ида за нищо повече там и няма да ги препоръчам на никой поне докато онази служителка е там...за качество не знам как са една приятелка е много доволна каза че почти година не са им мръднали...като натрупам опит в това пак ще споделя...но да видим на 09-ти какъв ще е резултата  angry angry angry
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 08, 2009, 18:52:06 »

и при нас освен че сбърка размерите и в парите ни по изл;ъга първо каза 480лв после изведнъй станаха 650лв така че и това не и е за първи път и с този писклив глас а шефката и е една май циганка..поне така изглеждаше ..ако може не ходете там
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 08, 2009, 22:47:17 »

Лелее, момичета, вие направо ме накарахте да се замисля дали оттам да си взимаме халките Oh my ...
Моделчетата им са много интересни, но ако качеството е такова... angry
Ние се отказахме да ходим в Раковски, а в София - там ни препоръчаха (незнам как се казва и къде се намира, защото не съм от там) някакво мъничко ателие, което изработва халки по каталог на Сара Трейд, само че на по-ниски цени. Незнам дали това е шанс за по-високо качество въобще crazy Май ще взема да се поослушам и за други фирми, или просто ще поръчам някъде модел на Сара Трейд, въпреки че гаранцията за качествен материал никъде няма да ми я дадат nea
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 09, 2009, 08:45:24 »

Доколкото съм запозната,не можеш да си харесаш модел и да накараш който и да е да ти го направи.Друг златар,освен Сара Трейд няма калъпа на пръстен от каталога на Сара Трейд.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 09, 2009, 08:58:29 »

Доколкото съм запозната,не можеш да си харесаш модел и да накараш който и да е да ти го направи.Друг златар,освен Сара Трейд няма калъпа на пръстен от каталога на Сара Трейд.
не съм съгласна, в Сара трейд не видях по-различни пръстени от тези, които се предлагат навсякъде в Пловдив, а на повечето места си правят сами пръстените, верно е че ти показват каталога на Сара трейд, но предполагам, че защото нямат свои. така че няма смисъл а се ходи до Раковски, не е чак такъв богат избора.
 Колкото до качеството, навсякъде можеш да получиш и добро и лошо изпълнение
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 09, 2009, 09:06:15 »

Аз си спомням, че в едно ателие ми казаха, че могат да направят конкретен калъп и по него да "излеят" халките. Ставаше дума за едни конкретни халки, не на Сара Трейд, които си бях харесала от списание и обмисляхме дали може някой да ни ги направи. Трябваше разбира се да си платим за изработката на този калъп - незнам каква цена, защото след това се отказах от тази идея, но явно е възможно. Друг е въпросът вече дали си струва точно за на Сара Трейд модел да се лее калъп, при положение, че се продават навсякъде и цените им, поне според мен, въобще не са високи pardon
Аз също не съм доволна от изпълнението им, самото злато ми се вижда ОК, но мата, както и очаквах, се надраска още първата седмица. Често казано се съгласих на тези халки, само защото милото хареса много модела.
Сега ако трябваше пак да избирам, нямаше да купя на Сара Трейд халки  nea
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 09, 2009, 09:50:46 »

Не казвам,че калъп не може да се прави,просто оскъпява пръстена,ако си харесаш модел и понеже си разочарован от качеството на фирмата възложиш изработката на друг,,който много вероятно да няма точно този калъп.А ако в Пловдив предлагат каталог на Сара Трейд,нормално е да са си направили калъпи на техните модели,друг е въпроса дали тези ателиета не са свързани пак със Сара Трейд.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines