Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:21:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сара Трейд  (Прочетена 137252 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 02, 2009, 14:45:31 »

Ние си харесахме 20 модела от сайта на Сара Трейд. ще ходим, живот и здраве, след няколко месеца направо в Раковски, една бивша колежка ходи с мъжа си до там да си поръчат халките и остана много доволна. Ние с милото сме влюбени в два или три модела, от тези 20,които си харесахме, но ще решим на място кои точно да поръчаме. Така или иначе, лоши отзиви за Сара Трейд до сега не съм чувала от познатите, които са ги ползвали. Нямам търпение да отдем да си изберем халките обаче!
« Последна редакция: януари 02, 2009, 14:48:01 от beb4eto_na_me4o » Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #61 -: януари 22, 2009, 12:47:56 »

Аз пък да се похваля-вече си имаме халки от Сара Трейд в Гр.Раковски  danceg
страхотно сме доволни! отидохме до магазина, поръчахме си ги миналата събота и днес-след 5 дена ни ги докараха в София!   Bravo
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 22, 2009, 12:49:49 »

супер, честито за халките, наистина имат прекрасни модели, нашите също са от там и бяхме много доволни smile сега си ги носим с кеф!  danceg danceg danceg
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #63 -: януари 22, 2009, 12:53:24 »

да видях ги вашите-наште са точно същия модел, но отгоре лентата е матирано бяло злато  yahoo
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 22, 2009, 18:18:01 »

честито, cry
ние също ходихме миналата събота в Раковски и днес ни се обадиха, че са готови да ни ги  пратят... Но тъй като ще пътуваме доста през уикенда, та реших да минем отново през там и да си ги вземем... (дано ни харесат..., щото като избирах изпаднах в ужас от колко модели трябва да избирам... Честно да ви кажа, от толкова мерене тогава още час по-късно вече бях забравила точния модел. На това отгоре исках и малка корекция в модела, та съвсем нямам идея какво ще излезе. Ама събота ще видим...!)
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #65 -: януари 29, 2009, 21:14:15 »

момичета,да ви предупредя! ако ходите да си поръчвате халките в гр. Раковски-при никакви обстоятелства не приемайте консултация или не си давайте поръчките на момичето зад щанда с руса коса!!! beating  нова е-и явно не ни беше записала размера на халките правилно,когато си получихме ,се оказа 4е са доста по-големи от избраните от нас номера,а също не беше проверила,че на дамския модел имаше дефект в златото и ги пратила така....
Не е хубаво да се говори по този начин, всеки е бил нов на работата good,но за ваше улеснение просто гледайте да я избегнете като консултант! Много нерви ми отидаха заради нея angry и повторно ходене до Раковски.
Иначе на нас ни казаха,че няма проблем да ни корегират размера /все пак вината е тяхна и разбира се да не се повтаря да има дефект по халката/.
« Последна редакция: януари 29, 2009, 21:20:37 от cRy » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 29, 2009, 21:41:08 »

момичета знаете ли кои златарски магазини във варна работят с каталог на "сара трейд"?
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 30, 2009, 10:03:58 »

Вчера говорих по телефона със Сара Трейд, за да ми кажат някой техен представител в София, за да мога да им видя нещата на живо и те ми казаха, че нямали специален представител  crazy crazy crazy което ми се стори странно...все някой продава тенхите неща в София и още повече, че не вярвам този някой да е отишъл в гр. Раковски и да си е напълнил торбичката с халки и тука да ги продава....
Освен в Сватбения център, къде другаде в София сте засичали халки на Сара Трейд? С налични халки на Сара Трей?
Мерси blush
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #68 -: януари 30, 2009, 16:04:23 »

Аз като ходих в UVEL ми показаха каталога на Сара Трейд. Имат и много налични халки ама не обърнах внимание дали са на Сара Трейд. Може би са, защото като ги питах за модели,те ми извадиха техния каталог и сигурно халките им са техни.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 04, 2009, 10:27:05 »

Както в Пловдив, така и в София доста магазини продават халки, изработени от Сара Трейд.
Да не говорим, че някъде харесваш само по каталог и те се обаждат в Раковски да ги поръчат... Съответно си плащаш само надценката на магазина от който ги купуваш отгоре smile
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 02, 2009, 13:33:05 »

Голямо ДА за Сара Трейд - гр. Раковски! Получихме перфектно обслужване, седели сме 2 часа поне, пробвахме стотици халки. И не видях и сянка от досада по лицето на продавачките, а напротив - като се хванем за някое моделче, те казват - аа, харесва ли ви това, чакайте да ви покажем още 10 подобни! Хихи! А обслужваха едновременно още три двойки, освен нас. Халките станаха готови в уречения ден, куриерът ги донесе на милото в работата, перфектни са и сега чакат само Големия ден..
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 28, 2009, 11:33:34 »

момичета,да ви предупредя! ако ходите да си поръчвате халките в гр. Раковски-при никакви обстоятелства не приемайте консултация или не си давайте поръчките на момичето зад щанда с руса коса!!! beating  нова е-и явно не ни беше записала размера на халките правилно,когато си получихме ,се оказа 4е са доста по-големи от избраните от нас номера,а също не беше проверила,че на дамския модел имаше дефект в златото и ги пратила така....
Не е хубаво да се говори по този начин, всеки е бил нов на работата good,но за ваше улеснение просто гледайте да я избегнете като консултант! Много нерви ми отидаха заради нея angry и повторно ходене до Раковски.
Иначе на нас ни казаха,че няма проблем да ни корегират размера /все пак вината е тяхна и разбира се да не се повтаря да има дефект по халката/.
и при нас се получи същото но с по малък размер направо побеснях като видях и като тругна да жика че така трябвало да стоят явно 4 месеца след вашата случака пак си остава некдърна
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 03, 2009, 21:46:41 »

Момичета хайде и аз да се похваля,утре отиваме в сара Трейда,за да си харесаме халки.Аз сам си харесала едни от сайта им де,ама нека да видим утре как ще стоят на живо,а й дали милото ще ги хареса,ако ли не на 100% ще харесаме други.Стискайте палци,утре да се похваля с халки! blum
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 11, 2009, 20:47:00 »

Нашите халки са от Сара Трейд в Сватбен център София - класически модел. От позицията на времето да споделя /минали са около 10 месеца приблизително/ и вече са ни ужасно издраскани. Не знам как ги правят, но определено, ако трябва пак да сиправим халки няма да се спрем на тях.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 13, 2009, 14:30:15 »

В сватбения център и ние ходихме, но ужасно много се възмутихме от отношението на продавача. Аз помолих да пробвам халки с различна широчина - първо 5 мм. после 4, после пак посиках 5 и той започна да въздиша като че ли кой знае какво го моля. Когато поисках 3 мм ми каза, че такива не праят често и няма как да ми даде идея колко е това 3 мм, мога да видя в каталога. Нямаше и плоски халки да ни покаже, подобни на тези, които си бяхме харесали. Като цяло беше напълно незаинтерсован. Изобщо не съжалявам, че ни възмути и се отказахме. Сега имаме по мое мнение най-хубавите халки:)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines