Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:51:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сара Трейд  (Прочетена 137531 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 25, 2007, 17:49:20 »

Нашите също са от Сара Трейд и по точно поръчахме ги в Сватбения център  smile
Аз съм много доволна но мъжлето се разписка за 20 лв, че взеха повече от уговореното, но според мен беше настроен - чете някъде из форума че лъжели в цените и от там нататък едвам го накарах там а си ги правим  sad
Казаха че ще са 406 лв, а ми взеха 430  pardon -еми сега нормално -не може предварително точно да се каже за нещо по поръчка и изработване  pleasantry ама.... иди обяснявай  Yes
Активен
ina_i
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 06, 2007, 21:43:50 »

И аз съм доволна от "Сара трейд", щанда в "Сватбен център". Изпълниха поръчката поръчката няколко дни по-рано от крайния срок, което беше важно, защото срокът изтичаше два дни преди сватбата ("малко" късно ги поръчах smile ) и така бях спокойна.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 07, 2007, 10:50:10 »

И нашите са от Сара Трейд! Обслужването им в Сватбения център в Младост наистина е добро, но от самите халки не съм доволна. Когато ни ги дадоха сякаш не бяха изпилени - едни такива на места бодяха. Сега гледам, че вече са надраскани и ужулени sad, а ги носим едва 3 седмица?!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 07, 2007, 12:35:25 »

и нашите са от Сара Трейд но не ги поръчвах в сватбения център *THUMBS*милтоо се беше влюбил в едни халки но все нямаше време да идем до Младост в центара!и влязох аз в златарския който е до работата ми да питам за халки ей така на шега и майтап!!и ми показа момичето каталога и опаа на Сара Трейд се оказа yahoo yahoo *YAHOO*и ис поръчахме мечтаните халки и сме много доволни!гравираха ни ги и са чудесни!!бялото злато не е родирано и все още не се е изтрило поради тази причина!!много си ги харесвам и най-вече защото милото ги избра и бяхме на едно мнение!!!радвам се че и той остана доволен!!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 07, 2007, 14:15:18 »

Ние сме много доволни от нашите халки, и те са от Сара Трейд! Вече почти 4 месеца не сме ги свалили на майтап и нищо им няма!  good
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 19, 2007, 18:54:30 »

Знаете ли дали Сара Трайд имат магазини в Стара Загора? blum
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #36 -: януари 15, 2008, 13:11:53 »

Валентинка, не мисля! Но много от златарските магазини работят точно с каталозите на Сара Трейд. Ти не разбра ли, че без ходене до Пловдив няма да минете - не мисля, че за 1 седмица могат да ви направят халки по поръчка  crazy Тоест ще ви трябват готови, а ако сравняваш броя златарски магазини в Стара Загора и Пловдив... pleasantry
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 15, 2008, 13:22:37 »

За 1 седмица няма да могат да ви ги направят Валентинка. На нас ни бяха казали 10-15 дена. Ние също имахме този проблем с времето, и затова си харесахме модел от сайта на фирмата и на милото сестра му ни ги поръча, като й казахме разбира се мярките. Аз мисля че със сигурност ще има поне един магазин в Стара Загора, който работи със Сара Трейд. Поне в Сливен имаше няколко такива магазина.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 15, 2008, 13:24:13 »

Валентинка, най-добре се свържи с фирмата и ги попитай, защото те работят с много представители. Ние си ги поръчахме от Сватбения център в София, но като си купувах роклята от Асеновград, в магазина също предлагаха техни халки. А иначе ни станаха готови за около 25 дни и то през ноември, когато нямаше много сватби. Успех!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 15, 2008, 13:29:05 »

поръчките се  пращат в Пловдив а не се правят в града в който са поръчани за това си дават време отсрочка!!нашите бяха готови за 20ина дни и резултата беше страхотен а толкова ги мислех тея халки  heart
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 15, 2008, 17:28:44 »

Май <те дадем мерките и някоий друг <те ни ги поръжа. Със сантиметър, нали? Те жте се орентират ли за номера?
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 20, 2008, 23:39:07 »

по- добре идете в някой бижутерски магазин и вижте точно кой размер сте... ще бъде по точно
на нас бяха размерите с букви аз поня че бях “ R
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 22, 2008, 22:45:37 »

а на нас с различни по големина метални "пръстенчета" и на всеки имаше номерче и по тях ни взеха мерките и съответо направиха халките! good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 22, 2008, 22:50:42 »

Момичета имам въпросче. Ние гледахме каталога на Сара Трейд си харесахме модели за халки(е,не точно, но се насочихме поне). Има доста златарски магазини които рботят с техния каталог. Въпросът ми е има ли значение от къде ще ги поръчаме, нали на едно и също място ги изработват или не е така?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 22, 2008, 22:53:05 »

няма никакво зназчение поръчките се пращат в Пловдив то и няма как да идеш в цеха там да ги поръчаш tease аз нашите ги поръчах от една съвсем малко магазинче не да кажеш някаква голяма известна верига даже и не знаех че имат каталог и поръчват  *THUMBS*ако си харесала поръчвай ги  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines