Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:41:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сара Трейд  (Прочетена 137641 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 22, 2008, 23:12:39 »

kleo мерси за бързия отгово миличка и че винаги се отзоваваш на въпросите ми в която и да е тема. Истиснко съкровище си ми ти heart. Това май е  Offtopic но аз да си кажа.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 23, 2008, 15:14:46 »

Само в София ли имат магазини, в смилъл в Пловдив щом ги правят, предполагам че и тук ги предлагам, някой има ли идея?
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 05, 2008, 09:48:12 »

Дори и да нямат магазин можеш да си ги поръчаш по Интернет  good
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 05, 2008, 14:36:35 »

Май <те дадем мерките и някоий друг <те ни ги поръжа. Със сантиметър, нали? Те жте се орентират ли за номера?
Здравей,
ние поръчахме халките на щанада им в НДК в София, по време на изложението 'Произведено в България'- миналата пролет.
Станаха готови за по-малко от седмица - поръчахме ги в събота или неделя (не помня точно),
а ни се обадиха да си ги вземем от щанда в четвъртък (уговорката беше за петък).
Ние ги върнахме за промяна, защото модела не беше както ние го искахме, а както оригиналния модел, но това го отдавам и на факта, че девойката, която ни взе поръчката, не го описа правилно.
Както и да е - след това ни ги изпратиха по куриер на домашния адрес след 6-7 дни.
Всичко беше наред втория път.
Като цяло - няма проблем да стене за седмица според мен  smile
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 05, 2008, 14:39:53 »

ani4ka1710  ние също си ги поръчахме от тях в Пловдив
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 10, 2008, 11:16:04 »

Да благодаря ви аз вече видях къде предлагат тяхни , но аз още не съм се оринетирала дали точно от тях ще поръчаме, има време още да избирам, спряла съм се на няколко идеиии, но още мисля..... Те имат инъче голямо разнообразие, но само на каталог, обикновенно са изложение само няколко най продавани модела, поне така ми направи впечатление.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 13, 2008, 07:26:41 »

ние също си взехме халките от сватбен център София. нямаха в наличност модела, на който се бяхме спрели, или нещо близко до него. обаче и двамата единодушно харесахме класическа халка 1/2 бяло злато, 1/2 жълто, и направо се влюбихме. имаха нашите размери, направо ги платихме, надписаха ги и ги взехме! а, да, и мноого внимавахме баткото какво гравира на тях, че иначе .. beating ама се справи де
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #52 -: март 17, 2008, 23:06:49 »

Ох, а пък ние нещо се замотахме с халките. Но ги поръчахме, ще са готови след 10 дни! danceg При представителя на Сара Трейд в Сватбения център. blum Хич не го харесвам този Център, много са надменни и не особено отзивчиви, но е удобно, че всичко е на едно място - силен коз! pardon
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 18, 2008, 09:13:45 »

Присъединявам се към Fidelia. Наистина са много надменни. Поръчахме си от там халките, но съм убедена, че друго няма да купя от тях  nea Поне си свършиха добре работата и всичко с халките беше наред  girl_wink
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 18, 2008, 13:32:08 »

и нашите халки ги взехме от сватбения център.................точно такива са каквито си ги представяхме нищо че ги избрахме по каталога,доволни сме справили са се супер yahoo
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 13, 2008, 15:19:56 »

Нашите халки също са от Сара Трейд но този в Раковски, и сме много доволни от всичко, избрахме ги по модел който имаха в наличносто но те всъщност там имат почти всичко изложено, и се получиха страхотни.
Така че давам положителна оценка за тях, поне за сега.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 09, 2008, 08:29:04 »

Ние взехме нашите халки от щанда на Сара Трейд в сватбения център. Класически са и ги имаше в наличност, така, че просто ни ги надписаха. На кирилица разполагат само с печатен шрифт, а ръкописния е за латиница. Ние естествено искахме да са ни надписани на кирилица.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 09, 2008, 12:35:15 »

Мале Zahira, ти ме шашна, ами ние поръчахме нашите на сара трейд, но от Ювел и избрахме ръкописния, но не съм се сетила за това да са на кирилица, логично ми се струваше да са, та може да остана изненадана на 25.07!!! Абе здраве да е! Дали пък няма да са на кирилица??? Може там да могат ръкописно на кирилица!
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 03, 2008, 13:23:20 »

и ние първо ще идем до Сара Трейд в Раковски, за да прегледаме на място smile
А ако нещо не ни устройва - или в Пловдив, или в София - има време, има избор... good
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 04, 2008, 11:44:05 »

Аз също разглеждах сайта на Сара Трейд и харесах много модели,имам приятелка в Раковски,която обеща да ни заведе до техния магазин,но това ще стане през следващата година - 2009 - в началото  Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines