Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 13:01:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сара Трейд  (Прочетена 137645 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 04, 2009, 14:29:20 »

Имам чувството, че друга фирма на пазара освен тази няма. Почти всички са недоволни, а се купува от там. Според мен фирмата е заела най-ниския сегмент от този вид услуга и задоволява по-неплатежоспособните клиенти на бижута за сватби. За това и има по-атрактивни цени спрямо други. За това има и видими проблеми с нейните продукти. Просто на тези цени - толкова. Разбира се под "бижута" се има в предвид нещо много "разтеглено като понятие", но нека да не забравяме, че все пак е украшение.
 За хората работещи в тази фирма - нормално е да са същите като тези в обикновен магазин за масово потребление. Просто не знам защо се очаква по-добро отношение в стандартен магазин, пък бил и той за бижута.


не са толкова евтини...напротив...скъпичко им е златото...
Активен
Alena
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #106 -: март 04, 2010, 14:24:53 »

Някой да знае нещо за едно ателие , казват се SSG ?
Активен
Sara_Trade
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #107 -: май 21, 2010, 10:44:36 »

Уважаеми клиенти ,
В настоящата тема ще се постараем да отговорим бързо и точно на всички въпроси свързани с произвежданите от Сара Трейд брачни халки и годежни пръстени.

Поздрави,
    Сара Трейд ООД
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 21, 2010, 10:48:17 »

Здравейте!
Има си специална тема за "Сара Трейд".
 http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,2717.0.html
« Последна редакция: май 21, 2010, 10:56:57 от lunno momiche » Активен
Sara_Trade
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #109 -: май 21, 2010, 10:56:13 »

Здравейте,

Тази тема е създадена от екипа на Сара Трейд ООД.
В тази тема ще получите отговори на Вашите въпроси от екипа на Сара Трейд ООД.

Благодаря!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 21, 2010, 10:57:51 »

Екипа на Сара Трейд създавайки тази тема прочел ли е правилата на форума?Говорил ли е с администратора и получил ли е потвърждение, че няма проблем да има такава тема?
Активен
Sara_Trade
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #111 -: май 21, 2010, 13:32:41 »

Извиняваме се , ако сме нарушили правилата на форума.
Целта ни е да разясним и отговорим на въпроси отнасящи се до технологичната изработка на бижута.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 25, 2010, 21:41:14 »

Цитат
Целта ни е да разясним и отговорим на въпроси отнасящи се до технологичната изработка на бижута.

ами то доста от нас вече видяха качеството на златата ви...видяхме и страхотното  pleasantry ви обслужване и компетентност  в ателието  angry
който ви е сърбал попарата на дали ще има въпроси на които ще може да получи задоволителни отговори при свършен факт...говорейки от мое име бих казала че като клиент с нищо вече не можете да ме привлечете...
и ако си мислите че влизайки тук ще вдигнете на ново рейтинга на фирмата си жестоко се лъжете...трябваше да се погрижите за това преди да се събере толкова негативизам...
Активен
Sara_Trade
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #113 -: май 28, 2010, 15:40:09 »

Здравейте ,

Моля споделете какъв проблем сте имали с бижутата произведени от Сара Трейд ?
Свързахте ли се с колегите в рамките на шест месечния гаранционен срок  / в който срок всеки фабричен дефект се отстранява безплатно / ?
Бижутата могат да бъдат полирани , матирани и освежени и извън гаранционния срок.

Поздрви: Сара Трейд
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 29, 2010, 23:37:46 »

ами представете си че има хора които живеят в чужбина и се прибират само за сватбата и след това си заминават...аз специално съм на 7000 км от БГ и няма как да си дойда за да ми лъснат халката или да ми я оправят или каквото и да било...за това купувайки специално халките разчитаме на качество и коректност защото е нещото което най много ти напомня за този ден...
а и не мисля че е нормално месец след купуването им вече да се нуждаят пт полиране ...
за нашите халки специално се съмнявах че не бяха ги полирали и почистили след изработката защото доста време след това страшно много драскаха отгоре но като не са ми изработвали друг път пръстен няма да знам дали е нормално...а и не ми се занимаваше за пореден път да се разправям с този така учтив  pleasantry персонал в ателието...и просто оставихме въпроса така с намерение тук да ги дадем да ни ги полират евентуално...може би затова изглеждат така надраскани като се вгледаш...
въпреки всичко за избора на модел не съжалявам защото си ги харесваме много и ни стоят много добре...
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #115 -: юли 29, 2011, 09:05:43 »

Реших да актуализирам малко темичката. smile
Виждам че последните мнения са от преди една година.
Ще се радвам момичетата да споделят нови, актуални и свежи мнения за въпросната фирма.  give_rose
Активен
ivanov24
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #116 -: август 04, 2011, 10:03:28 »

Ето и моя опит от Сара Трейд - за всички бъдещи младоженци.
Поръчахме халките си от Сара Трейд по интернет от тяхната страница. Предварително звъннахме по телефона, говорихме с жената отсреща. Обяснихме и кой модел сме си избрали и промените, които искаме да се направят. Промените не бяха особено сложни. По мъжката халка да няма камъчета и да е с 1 мм по-широка. За това няма проблем. Оказаха се коректни.
Но не толкова коректни, че да ни посъветват с какво покритие да си поръчаме халките. Просто оставяха на нас да решим, а ние им се обадихме, да ги попитаме кое покритие на златото е по-трайно, тъй като в различните ателиета ни казваха различни неща за покритията - сатенирани, мат, скреш мат и др. Искахме тяхното мнение като специалисти и хора, които ще изработят халките. Като такива би трябвало да знаят кое покритие колко издържа.
Но не. в това отношение ударихме на камък.
Моята халка е с покритие мат-скреж, а на съпругата ми - сатениран мат, нещо което се оказа много не трайно.
Сатенирания мат взе да се руши още на първия месец. Получи се едно тъмно петно, изглежда като изтъркано, все едно покритието е паднало.
Ядосахме се, по обясними причини, платихме близо 500 лв. и отидохме до ателието им в гр. Раковски. ОТ там ни обясниха че нищо не могат да направят. Това покритие било такова, по-неустойчиво.
Питам ги аз, вие да не продавате детски пластмасови бижута. Това е халка за цял живот. Как така за 1 месец ще се износи. Те ми обясняват че бижутата се амортизирали, трябвало да се подменят и така... 1 час.
По време на този 1 час жените - продавач консултанти, на които аз се бях обадил се консултираха с други нелюбезни господа, натруфени със злата и ояли се вече, които не ги интересува клиента доволен ли е или не и те нямат никакво намерение и пръста си да мръднат, едва ли не ми повишиха тон и ме изкараха виновен че съм си поръчал халки.

След като и аз повиших тон се оказа че те можели да сменят покритието на халката с другото, което било по-устойчиво - мат-скреж срещу 30-40 лв, не се сещам колко точно. Просто като чух че искат пари за да оправят собствената си грешка спрях да слушам.

И така напрактика ни предложиха сега срещу сума пари да поправят грешката си, която не предотвратиха при поръчка. А ние се обадихме да се посъветваме с тях, тъй като сайта им е ужасен и снимките неясни.

Та така, обратно в колата и това се заканих да ми е последната покупка от Сара Трейд.

Та съвета ми е, внимавайте с какво покритие са ви халките. Колкото и бляскави да са сега, след месец носене, не се знае в какво състояние ще са.

Надявам се да помогна с тоз ипост.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #117 -: август 04, 2011, 12:49:25 »

 ivanov24, благодаря за подробния отговор. И аз съм забелязала подобно отношение на златарите като цяло, не само в Сара Трейд. От обикалянето ми до момента се оказа, че са малко тези, които дават професионално мнение и са коректни към потенциалните си клиенти.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 06, 2011, 16:29:35 »

Е,то какво се оказва?Че уж халките подлежат на безплатен ремонт в рамките на 6 месеца,а само след месец,ако имаш проблем,ти обясняват,че били амортизирани и не подлежали на поправка(или може такава,но срещу пари)  shok  girl_impossible
Дано на сестра ми и на мъжа й да не им се налага да ги ремонтират...  good
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #119 -: август 09, 2011, 16:39:04 »

Миналата седмица си поръчахме халките и изрично ги питах какъв е реда за подновяване на матовото покритите в случай, че се изтърка за месец два ...... и какъв мислите беше отговора? Ами като си заплатите таксата ще ви ги матираме.  NO
Също така отбелязвам, че не пожелаха да дадат някаква гаранция за покритието. Дори не ме ориентираха как се износва във времето. Аз не съм впечатлена от политиката им за обслужване на клиенти. Излизайки от магазина им аз се чувствах излъгана, вместо да съм удовлетворена от покупката. Отношението им към клиента, за мен, не е добро. Говорят с недомлъвки, не се ангажират с нищо..... абе с две думи не можаха да ме накарат да им се доверя, нито им повярвах в качеството...
Има доста да учат за това, как да ми извадят с памук душата на човек и да се почувствам щастлива, че съм им дала едни 700-900 лв.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines