Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 04:18:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259798 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 21, 2011, 12:54:03 »

Момичета, на мен все още не ми се е случвало да се отнесат по този начин- да ми позволят да пробвам, само ако закупя от тях, но аз съм в началото, обиколих само 4 магазина... Та друга ми е мисълта: ако ми се случи такова нещо, ще им кажа, че съм в готовност да купувам, ще си премеря няколко рокли, да видим после как ще ме задължат да купя точно от тях  funnytooth даже, накрая мисля преди да си тръгна да им заявя, че съм щяла го направя, но заради отношението им съм се отказала. Та дано има малко ефект върху такъв тип хора!
Активен
NooeLa
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #406 -: април 21, 2011, 14:14:28 »

Точно влизам да изкажа мнението си за една продавачка в Асеновград. Беше хубав топъл ден, излезнах специално за да си търся рокля... Има една на витрината, която бях забелязала от доста време и реших да вляза в магазина и да я пробвам. Беше пълно с клиенти, покрай тези балове. Попитах продавачката дали ще може да я пробвам. Спряла съм се на точно такъв модел. И тя се обръща и ми се сопва:
- "Ще купувате ли?"
- "Не. Засега само разглеждаме."
- "Ами, има много хора и няма свободна пробна."
- "Няма проблеми госпожо, ще изчакаме докато се освободи, роклята си струва."
- "Ако искате обиколете още магазини и се върнете по - късно, когато може да има свободна пробна."
ОК! Така и направихме. Върнахме се след 3 часа, когато беше 17:30ч. - вече нямаше толкова хора, магазините щяха да затварят скоро.
Влизаме пак в същия магазин и аз отивам до продавачката.
- " Здравейте, пак съм аз, за проба на роклята, надявам се вече да има свободна пробна."
Накара ме да чакам още 10 минути и накрая с другата продавачка ( 2 тона мазилка по лицето на 45г. дама и изкуствени коси + сланина изливаща се от тясна рокля за не по възрастна жена от 25г.)... та, накрая с другата продавачка се хванаха под ръка и се запътиха да ми свалят роклята. По пътя си прошепнаха следното:
- " Каква е тази пикла, която иска да мери модела ни?"
Е, вернно, изглеждам малка за своите 24 години, много пъти ме мислят за 16 годишма, ама съм клиент, защот е това отношение....
Накрая премерих роклята, супер злобно ми стягаше връзките, като снежанка и мащехата... нищо не продума, видях се и ми я свали... и си тръгнах без да ми кажат и чао...

Супер зле продавачки.... можеше и да купя роклята, но с това отношение се отказах....
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #407 -: април 21, 2011, 14:37:19 »

За да не ставам много  Offtopic, съветвам бъдещине булки да посетят Atelier Voila, Princess и Fede. Ще се вмъкнат в бюджет до 1000-1500лв и нагоре естествено, но моделите са чудесни, шият се специално за вас, можете да направите малко промени и да развихрите въображението си, обслужването е на ниво - все едно сте истински принцеси!  give_rose Аз останах много доволна и от трите ателиета, сега ми остана тежкия избор!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 21, 2011, 20:33:54 »

Точно влизам да изкажа мнението си за една продавачка в Асеновград. Беше хубав топъл ден, излезнах специално за да си търся рокля... Има една на витрината, която бях забелязала от доста време и реших да вляза в магазина и да я пробвам. Беше пълно с клиенти, покрай тези балове. Попитах продавачката дали ще може да я пробвам. Спряла съм се на точно такъв модел. И тя се обръща и ми се сопва:
- "Ще купувате ли?"
- "Не. Засега само разглеждаме."
- "Ами, има много хора и няма свободна пробна."
- "Няма проблеми госпожо, ще изчакаме докато се освободи, роклята си струва."
- "Ако искате обиколете още магазини и се върнете по - късно, когато може да има свободна пробна."
ОК! Така и направихме. Върнахме се след 3 часа, когато беше 17:30ч. - вече нямаше толкова хора, магазините щяха да затварят скоро.
Влизаме пак в същия магазин и аз отивам до продавачката.
- " Здравейте, пак съм аз, за проба на роклята, надявам се вече да има свободна пробна."
Накара ме да чакам още 10 минути и накрая с другата продавачка ( 2 тона мазилка по лицето на 45г. дама и изкуствени коси + сланина изливаща се от тясна рокля за не по възрастна жена от 25г.)... та, накрая с другата продавачка се хванаха под ръка и се запътиха да ми свалят роклята. По пътя си прошепнаха следното:
- " Каква е тази пикла, която иска да мери модела ни?"
Е, вернно, изглеждам малка за своите 24 години, много пъти ме мислят за 16 годишма, ама съм клиент, защот е това отношение....
Накрая премерих роклята, супер злобно ми стягаше връзките, като снежанка и мащехата... нищо не продума, видях се и ми я свали... и си тръгнах без да ми кажат и чао...

Супер зле продавачки.... можеше и да купя роклята, но с това отношение се отказах....


Оооо, душва smile И аз бях там и ме обслужваше същата матрьошка smile Избрах си 4-5 модела за мерене, тя ми донесе само една рокля, и тя не беше от избраните от мен - нямало мой размер. Облече ме, а като й казах, че ще разгледам още няколко рокли, ме съблече и надуто излезе без да ме погледне повече. Даже на учтивото "довиждане" ме погледна сякаш съм й изяла яденето за последните 6 дена и ме подмина като крайпътен знак. А това беше, между другото доста голям салон. Пък и с визията си бабушката привлича вниманието. Виждаш я и си мислиш "щом така се контят за работа, сигурно обслужването е на 100%" Да, ама не. Папагал смотан. Не помня името на салона, но их посъветвала да влезете там само за да погледнете клоуните-продавачки, не си струва да си разваляте настроението общувайки с тях.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 22, 2011, 00:11:55 »

Май не е за тази тема, но да попитам. Вие как мислите с воал или без е по-елегантно. Аз от един час седя и се чудя и не мога да измисля искам или не. И знаете ли горе долу какви са цените на воалите по българските магазини?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: април 22, 2011, 00:47:29 »

cherry_dreamsmile дали да имаш воал зависи изцяло от твоите предпочитания. Аз искам да имам просто защото за мен е част от типичната мечтана булченска визия и ми харесва много. Но е също толкова елегантно и без воал. Просто зависи ти как искаш да се видиш. Според мен, за да добиеш представа можеш да поискаш, когато пробваш рокля, да пробваш и воал.  good Относно цените, аз не съм съвсем запозната, но това, което харесах най-много, беше 250лв. в един магазин в сватбения мол. На друго място (в ателие Voila) бяха около 100лв. Вероятно има и по-евтини.  smile
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: април 22, 2011, 00:53:24 »

Aз реших вече. Ще съм с воал, даже си поръчах. Ужасна съм, някой трябва да ми смени паролата за и-бей  GROAN
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #412 -: април 22, 2011, 09:38:14 »

cherry_dream biggrin biggrin biggrin защо да си ужасна, много хубаво си направила като си си спестила време за обикаляне и късане на нерви с нелюбезни продавачки. Макар и вече късно ще споделя как вървят воалите в магазина от където си купих рокля:
- къс- 35.00 лв.
- среден- 50.00 лв.
- дълъг- 80.00 лв.
Аз си взех дълъг, като поисках да е толкова дълъг, че да се влачи като много малък шлейф и стана страхотен.  yahoo
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #413 -: април 22, 2011, 11:01:38 »

Аз също ще съм с воал smile Доста се чудих дали ще ми отива, но жената на брат ми успя да ме убеди, че булка без було не можело и аз се предадох... и докато ме убеждаваше в това ми сложи нейния воал (те се ожениха преди 2 години) и решихме, че това ще е моето нещо "назаем"  pardon цвета е точно като роклята и не знам дали се води  къс или среден, но стои много добре  wedding
Според мен е хубаво да си с воал стига роклята да го позволява
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: април 22, 2011, 11:03:49 »

Ужасна съм, защото постоянно купувам някакви неща, които после изобщо не ми се мисли как ще връщам в България, защото имам лимит 20 кг girl_impossible
Иначе си поръчах среден, защото мисля да съм с принцеска рокля и не искам да стане претрупано. Излезе ми около 20 лв  danceg
Този е:

 
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 22, 2011, 14:09:06 »

cherry_dream страхотен е ,браво Bravo
Иначе и аз да вмъкна за моята рокля ,нещо взех да изкуфявам тези дни и като пробвах роклята ми и не се харесвам  cray Понеже съм с голям бюст и онзи ден нещо ми стана и я занесох на шивачка да ми направи корекция и вчера ,като я взех добре ,облякох я и не мога да се възприема shok shok
Гърдите ми изкочили напред  cray направо ужас ,сложих си кулието и то се изгуби направо  cray cray
Не знам какво стана и как стана така  angry
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 22, 2011, 14:54:40 »

Аз също съм за воала. Моя воал ми го подариха към роклята, тък като беше мн скъпа на фона на всички рокли в Асеновград, правиха ми я по поръчка, т.е. няма такъв друг модел, защото аз им дадох снимка на роклята, но тя беше смесица от две. Дизайнерът просто ми подари воала и чантата, която не я исках, но така или иначе ми я даде , я взех. Дори я ползвах, н о пък и не ми и трябваше ако бъда честна, дори и за снимките я свалях.
Panteryx, ако може нека го отпусне пак, ако го е изрязала вече де. Ако пък не, може да се опита да ти я наддаде... или ще си пищна булка, едва ли е толкова зле както на едни снимки, които бях публикувала в тази тема. Споко.

П.п В Асеновград не съм имала такива преживявания от страна на магазинерките. smile Аз отидох само в едно ателие и не съм ходила никъде другаде, просто реших, че само те мога да се справят с това, гледала съм само снимки в списания, но никога на живо. Когато отидох продавачката се отнесе много добре с мен (въпреки че ми прилича на описаните от вас, но те сигурно вс са такива smile , една с тупирана коса, много грим, черен молив, пък и розово червило:) ), но докато чакахме дизайнера, ми свали 10 рокли да меря, без да мрънка даже тя сама си ми предлагаше. Беше много много любезна.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 22, 2011, 15:18:56 »

Според мен не може да се направи нищо bad bad bad край това е
Много е кофти и май май ще съм от пищните булки  pleasantry
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #418 -: април 22, 2011, 17:16:23 »

cherry_dream, воалът ти е страхотен  Bravo И цената му е повече от перфектна.  Wink
А, panteryx, не се притеснявай. И аз имам една много надарена приятелка, която постоянно се крие с някакви шалове и други подобни, ако случаайно си е облякла нещо по-изрязано, което рядко се случва. На годежа ми не стна нито веднъж от стола си, защото се притесняваше, че деколтето й е много дълбоко. А не беше! И тя изглеждаше страхотно! Както съм сигурна, че и ти ще изглеждаш! Недей да се тормозиш изобщо. Покажи им какво имаш и се забавлявай! Flower
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 22, 2011, 17:24:54 »

Благодаря, момичета  give_rose И аз много си го харесвам, точно какъвто исках, изчистен и семпъл  danceg
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines