Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 06:26:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259848 пъти)
 
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #375 -: април 12, 2011, 21:29:36 »

NooeLa, щом най-близките ти те харесват и най-важното казваш, че ти се е плачело от щастие, не виждам какво те спира да си купиш мечтаната рокля.  pardon Мнението е много субективно нещо. Не бих казала, че всички рокли тип принцеса са кичозни. За мен кич са тези рокли, които tweety bird показа. Повечето принцески рокли са толкова нежни и изчистени като визия smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 12, 2011, 21:35:35 »

Nooela, можеш ли да споделиш цена на роклята от Принцес, защото мисля тези дни да ходя и една от роклите, които ще меря е точно тази, а цените им не са от най-ниските smile
Активен
NooeLa
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #377 -: април 12, 2011, 21:40:58 »

Конкретно този модел струва 750лв. smile Като цяло като влезнеш в магазина няма много рокли, накачени са по закачалките, но имат каталози smile Добре шият!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 12, 2011, 21:41:26 »

Аз исках нещо подобно, като в горната част няма да е с бродерии, както на снимката, а с много малки и нежни перлички или прозрачни камъчета. Моделът, който мерих и наподобява тази рокля, стоеше наистина перфектно  danceg


* 1_3_10.jpg (51.73 KB, 330x496 - видяно 414 пъти.)
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 12, 2011, 21:44:16 »

Благодаря Nooela, аз съм запозната с техни творения и знам, че са много добри, шият с изключително качествени материали smile а тази цена е просто супер що се отнася до тяхно произведение  danceg
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #380 -: април 13, 2011, 08:32:05 »

Здравейте момичета! От доста време не съм писала във форума, но имах много работа и не ми е останало много много време да влизам в нета. При мен нещата непрекъснато търпят промени. Сега последно решихме да не изтегляме по-напред сватбата, а да си остане на есен, както сме си го решили по принцип и искрено се надявам до тогава да не стане нещо и плановете да се провалят  sad Така че сега ще имам вече достатъчно време да си намеря рокля. Мисля си към края на май да започна с обикалянето и да си набележа какво точно искам, за да може когато остават 2-3 месеца до сватбата да съм почти готова с избора си на рокля. А и както казах по-рано лятото няма как да обикалям, защото  съм от морето, доста далече от София, а и ще имам страшно много работа. Така, че за сега остава обикалянето за роклята да е след 1-2 месеца  smile Задължително ще пиша, като започне голямото пробване.  smile
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #381 -: април 13, 2011, 08:37:56 »

Здравейте момичета, като "бивша" вече булка не ми остава друго освен да се радвам на красотите, които показвате. lawyer аз също харесах такъв гип рокля за сватбата си и бях с подобна good. Има снимка на роклята в галерията ми ако някой иска да погледне - тя е точно такава каквато описваш - обемна, но не от големи обръчи, а от много плат(тафта), прищипана долна част на места, асиметрична талия и прозрачни камъчета по бюстието.. Истината е че и аз се притеснявах от обръчите, но не изпитах никакво неудобство от тях, след първия половин час не ги забелязваш даже, за танците също не ми попречиха danceg. Повече се притеснявах да не се свлече бюстието, защото роклята беше цяла, но въобще не мръдна цял ден и вечерта. Пожелавам ви да намерите РОКЛЯТА, за която наистина сте мечтали  girl_wink
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: април 13, 2011, 10:13:27 »

Здравейте всички...айде и аз да изрева тук....
Имам представа каква да е роклята, не искам да ми шият - искам да е готова, да я облека и да се харесам в нея и евентуално малки корекции... Искам да е лека,ефирна,но все пак да е тип "принцеса", като полата да е от тюл, а нагоре да няма изстъпление от брокати,камъни,дантели и т.н. И...2рата, която мерих ми хареса (аз така или иначе при разглеждани сигурно 100 и нагоре рокли само 2 ми хванаха окото за мерене), бях с колежка, тя ме снима, аз щастлива пращам снимките на мама...И...тя не я харесва cray
Държи си на мнението,че била натруфена, скъпа и не мога ли да си избера по-хубава (по-евтина,ще речеш,че те ще я плащат).И сега незнам - тръгвам пак по магазините, но друга не мога да си харесам,към края на месеца ще отида до Асеновград, но ако и там няма рокля за мен - май ще си поръчам тази, която ми е на сърце. Но ми е криво...как може да не я харесва?!? Имам чувството,че мен не харесва. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Иска ми се да зачета мнението й, но пък сватбата си е моя...И как да се чувствам най-красива на своя ден, като ще знам, че майка ми не ми харесва роклята  cray
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #383 -: април 13, 2011, 10:31:29 »

petia_vj, ако цената е нещото, което не й харесва винаги можеш да кажеш, че са ти направили голяма отстъпка и можеш да я вземеш за 200 лева примерно Wink Това важи и за другите рокли, които пробваш - щом не е с теб в магазина просто не й казвай коя рокля колко струва докато й ги показваш на снимки. Моята майка също беше харесала една изцяло дантелена рокля и ме убеждаваше да купя нея, но не я послушах  pardon
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #384 -: април 13, 2011, 10:36:52 »

И аз искам всички да ме харесват в това, което съм избрала, но не винаги става.  pardon Просто приеми, че са различни хората и няма как да угодиш на всички. Да, знам, че става въпрос за майка ти, но не мисля, че е по-добър вариантът да си с рокля, която харесва на майка ти, но не и на теб.  pardon
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 13, 2011, 10:49:05 »

tcveteto, твоята рокля е била на смолянската модна къща "Аз и ти" smile аз премерих точно този модел, само че в Асеновград и в цвят екрю. Въпреки, че ми беше малко голяма и не беше моя размер, мога да кажа, че това е най-удобната рокля, която съм слагала. Толкова лека, въпреки обрачите и плата, а цената е супер ниска за такова качество- 450 лв. Други техни модели не ми харесаха, може би защото аз отидох с конкретен такъв в главата и си търсех само него smile Ще обиколя още, тъй като имам време до 04.09, но определено тази рокля си заслужава!
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: април 13, 2011, 10:56:32 »

Вариант да съм с рокля, която харесва на майка ми, а не на мен няма smile  Благодаря ви, момичета, полудяла съм вече, до края на месеца трябва да реша, че няма време....
Активен
djina
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #387 -: април 13, 2011, 17:22:57 »

Здравейте момичета,
и аз да се разпиша тук
Petia_vj Не се предавай, мила  good и аз имах подобен казус.
Първия ден след като решихме да се женим, влезнах в първия магазин, премерих две рокли и за втората казах "Това е моята!!!" повече и не влезнах в магазин, след време отиваме със  бъдещата свекърва, т.к. иска тя да я плаща и тя се цупи, не харесва , за друга си мечтала... както и да е аз си казах "тази" и си я платихме и сега съм много щастлива, въпреки че леко се притеснявам -  друг всъщност така и не е виждал все още роклята ми.
Но аз си се харесвам и това е най- важното yahoo yahoo yahoo
 Тези дни трябва да е готова вече.... Нямам търпение  danceg :danceg
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: април 13, 2011, 17:35:55 »

Аз не мога да си представя как може някой да ти се налага за нещо, което не той ще облича.
Много често в предаването Кажи да на роклята, майките или който и да е било (защото в Америка сватбата се плаща от страната на жената) ще кажат какво искат , дори и да я плащат нямат право да се местят, това е един ден и всяка трябва да си се хареса. Може да каже тази е по-хубава от онази или нещо от този род, но не и да казва какъв модел ще й отива. Вярно, че всяка майка иска най-доброто, но ако някой не се харесва как може да избере роклята само и само защото на майка й й харесва.Ако булката си купи рокля, която не харесва, просто си представям каква мъка ще е на сватбата й. Проваля й целия ден.
Активен
Temi82
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #389 -: април 13, 2011, 22:40:36 »

Момичета, вече си имам рокля - http://collections.morelle-mariage.com/imageshd/cosmobella/7257-full.jpg
Платих капаро, след като купя обувките ще отида за корекция. Роклята е от "Арети", страхотни са там, особено момичето, което ме обслужи - Мартина!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines