Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 08:25:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259933 пъти)
 
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #345 -: април 08, 2011, 15:09:39 »

Малко да допълня за размерите във Voila. Мисля, че най-големия има беше 44 (но може аз да бъркам), но всички техни рокли могат да се преправят с +/- 2 номера, а отделно ми казаха, че има по около 15см. оставен плат за разширяване. Мен това много ме касаеше, защото бях бременна в 5ти месец на сватбата и не знаех колко ще порасна до деня. smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #346 -: април 08, 2011, 16:59:01 »

Като влезеш в стаята с булчинските рокли в "гардеробчето" до прозореца има рокли с номера около 50 и нагоре. Оттам също можеш да си избереш модел и да ти го направят по вои мерки. На мвн също не ми стана директно роклята, която пробвах, на бюста не ми се закопча хич, но с придържане добих малко представа, дано не е била грешна.  huhhuh.gif
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: април 08, 2011, 16:59:29 »

Aз още не съм пробвала рокли. Имам обаче един въпрос. Много ми се иска да имам принцеска рокля  Girl_hide обаче не знам, според вас подходящи ли са за ниски момичета? Аз съм 163 см, около 43-4 килограма...
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #348 -: април 08, 2011, 17:05:23 »

Според мен ако е супер голяма няма да стои много добре, предвид това, че си и слабичка. Но то зависи и от структурата ти все пак, говоря малко наизуст.  pardon Излез и пробвай, така ще добиеш най-добра представа. Но за мен А-линията би била по-подходяща, знам ли...  Girl_hide
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: април 08, 2011, 17:23:26 »

Като влезеш в стаята с булчинските рокли в "гардеробчето" до прозореца има рокли с номера около 50 и нагоре. Оттам също можеш да си избереш модел и да ти го направят по вои мерки. На мвн също не ми стана директно роклята, която пробвах, на бюста не ми се закопча хич, но с придържане добих малко представа, дано не е била грешна.  huhhuh.gif

Май наистина е по-удачно по-голям размер да пробвам, отколкото по-малък.. Запазих си час във Виола, планирах да ида и до Холидей, Принцес и Арети.. Дали ще успея за 4-5 часа да ги обиколя   pardon
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: април 08, 2011, 18:09:11 »

Ох мацки вие колко го хвалите това ателие Виола, на Попа е нали? Ние ходихме с една приятелка миналата година да мери  рокли и направо Oh my ... Имаше една възрастна жена, май е собственичка, която я убеждаваше, че е все тая дали е цяла роклята или е от 2 части и постоянно си нартапваше мнението, иначе момичето беше внимателно, но пък цените им бяха едни надутии.. Една от супер специалните им рокли в едно ателие ни предложиха да го ушият за 1/3 от цената и то с включени платове nea
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #351 -: април 08, 2011, 18:20:19 »

cherry_dream, според мен е най-добре да пробваш, за да видиш дали ще се харесаш smile Аз съм висока колкото теб, само имам едни 10 кг отгоре, smile но съм си слабичка и си взех точно рокля тип принцеса (ако имаш предвид тези с многото тюл) и според мен, а и според приятелките, с които бях на пробите ми стои много добре и е точно за мен.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 08, 2011, 19:21:54 »

Знам, че е така, просто в момента няма как да пробвам, много ми е мерак, но до края на юни съм в Копенхаген и изобщо не знам къде да търся такива магазини и дали няма да ме таксуват само да пробвам  huhhuh.gif
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 08, 2011, 19:57:33 »

госпожица, може би се бъркаш. smile Ателие "Воала" е на "Цар Асен". Там са доста любезни и внимателни. good Аз съм си харесала там рокля в случай, че върна тази, която съм поръчала от интернет.
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #354 -: април 09, 2011, 19:12:31 »

Определено се бъркаш за ателие Воала, те все пак са сравнително нови (май нямат и година), въпреки огромният интерес, който има към тях, което е показателно за това колко са мили и готини. И не са на Попа. А това на Попа май е Bridal Feshion, но не мога да съм сигурна, защото и тяхното отношение не беше лошо.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 09, 2011, 21:59:03 »

Привет девойки

както обещах пиша за днешните емоции.

Първа спирка - Atelier Voila. Посрещнаха ме две момиченца, страшно любезни и приятни, предложиха ми вода/кафе/чай/сок и казаха, че имаме 2 часа за мерене! Иха! Аз толкова си отделям веднъж на шест месеца за покупка на дрехи по принцип. Огледахме роклите и избрахме 6-7, от които 1 беше тип русалка, 1 тип принцеса и останалите А-линия. В русалката не можах да влезна изобщо - запецна ми на д-то, в принцесата се почуствах като огромна снежна топка която скоро ще се превърне в лавина и ще помете всичко след себе си  blush Но пък А-линията се оказа това, което наистина ми пасва най-много. Бяхте прави  good Едно от момичетата извади фотоапарат и ме снима с някой от роклите, и то по няколко снимки (направо цяла фотосесия стана), но ще ми ги пратят утре, че днес просто не успяха. Харесах от там два модела, като получа снимките ще ги пейстна в галерията. Между другото тяхната съблекалня беше най-голяма и най-удобна! Момичетата ме изпратиха до вратата - не ми се тръгваше от там честно казано  smile

Спирка номер две - Холидей. Добре че предварително видях в нета че са се преместили, на две крачки от първото ателие са. Посрещна ме някаква какичка, на която хич не й се занимаваше с мен. Предварително си бях избрала от нета няколко модела, но й казах, че не се ограничавам с тях и бих погледнала всичко, което според нея би ми отивало. От всичките 10-12 рокли които бях избрала имаше само 3, останалите били или продадени или от новата колекция, който щяла да пристигне в средата на май. А тук да уточня, че тъй като съм много висока и роклите щели да ми бъдат къси за мен трябвало да се шие, а това отнемало поне 2 месеца минимум. Все пак там си харесах 2 рокли, но страшно ми се скапа настроението като ми отказаха да ме снимат - не им разрешавали. Не разбирам само защо - моделите ги има на сайта им все пак.. Така че от тях снимки нямам.

Спирка номер три - Принцес до Южният парк. Там ме посрещна една стилна лелка, разгледахме каталога, показах й няколко модела, които бих мерила + списъкът си (и за там си имах приготвен един такъв  blush ). Обаче успях да премеря само една рокля - дойде едно момиче, което имаше записан час (аз такъв нямах) и се разбрахме да мина друг път. Но роклята който премерих беше страшно тежка и голяма, хич не ми беше удобно с нея sad Но пък се влюбих в огледалото им - изглеждах в него точно като момичетата от каталога - искам такова за вкъщи   vivasvat

Та това е за днес от мен. Очаквам с нетърпение снимките, и, живот и здраве, ако кумата си е в БГ другата седмица, ще се минем с нея по същите ателиета, че да си каже и тя мнението..
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #356 -: април 10, 2011, 08:18:13 »

pleasure, чудесно е, че си намерила модел, който да чувстваш като свой smile А на тези от Холидей можеш да им пожелаеш успех в продажбата им на рокли!!! Аз не съм ходила там, но това според мен е чиста доза антипрофесионализъм! Запиши си час за Принцес и не се притеснявай повече. Ще си намериш своята рокля, сигурна съм! Аз също като теб имах своите притеснения, защото нямам никаква възможност да спортувам преди сватбата, постоянно съм на работа и не исках това да си личи точно на този ден, но след като премерих всички възможни модели, осъзнах, че винаги можеш да си намериш нещо, което да ти стои добре, каквито и несъвършенства да имаш! Тъй че, чакаме с нетърпение снимките и скоро да се похвалиш, че си имаш чудесна рокля, в която се чувстваш прекрасна, каквато си Wink smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 10, 2011, 12:40:46 »

http://files.mail.ru/L8OGJ3
http://files.mail.ru/LQNV0W

ето линкове към снимките.. къси са ми, ама някаква представа може да се добие..
« Последна редакция: април 10, 2011, 12:43:29 от plesure » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: април 10, 2011, 17:34:40 »

Разгледах снимките smile

Представата, която аз добих е, че ти трябва рокля с акцент на талията. Панделка, коланче, набор или каквото там им е хрумнало на дизайнерите. От новите снимки най-много ми хареса в роклята с хоризонталния набор в талията и златната бродерия. А от снимките в галерията ти освен лилавата рокля и бялата с коланчето и прозрачните презрамки също много добре ти стои.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #359 -: април 10, 2011, 17:55:24 »

Ако мога и аз да дам мнение smile Най-много те харесах с роклята на Мон Амур. Мисля, че на теб ти трябва някаква по-нежна рокля, която да акцентира върху твоята женственост. Роклите от ателие Воала несъмнено са хубави, но според мен някоя от тях не е "твоята". Много са обемни и заедно с високия ти ръст не правят добра комбинация. Моят съвет е да пробваш рокли като последната от галерията ти, които да падат свободно и да стоят естествено good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines